تبلیغات
  • زمان انتشار: 23 دی 1399, 08:53
  • / کد خبر: 59432

نحوه فعالیت مدارس گلستان از اول بهمن ماه

نحوه فعالیت مدارس گلستان از اول بهمن ماه مدیرکل آموزش‌وپرورش گلستان گفت: کلاس های حضوری برخی دانش آموزان در شهرهای زرد و آبی از نظر شیوع کرونا از اول بهمن ماه آغاز با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی می شود.
احسان گوهری راد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با تصمیم ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا از اول بهمن‌ماه برخی از مدارس در شهرهای با وضعیت زرد و آبی از نظر شیوع کرونا فعالیت حضوری خود را آغاز می‌کنند.
وی افزود: بر اساس مصوبه جدید، مدارس دارای کمتر از ۵۰ دانش‌آموز در شهرهای با وضعیت آبی فعالیت حضوری را آغاز می‌کنند. آموزش دانش‌آموزان پایه اول و دوم ابتدایی در تمامی مدارس روستاها و شهرهای با وضعیت زرد و آبی کرونا نیز به‌صورت حضوری خواهد بود.
مدیرکل آموزش‌وپرورش گلستان خاطرنشان کرد: کلاس‌های مهارتی و عملی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش نیز تشکیل خواهد شد.
گوهری راد با اشاره به اینکه کلاس‌های حداکثر باید با ۱۰ دانش‌آموز تشکیل شود، گفت: اگر تعداد دانش‌آموزان بیشتر از میزان بود، حتماً باید دانش‌آموزان به دو یا سه کلاس تقسیم شوند و بر اساس برنامه‌ریزی در طول هفته در مدارس حاضر شوند.
وی خاطرنشان کرد: پیش از این با تصمیم ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، آموزش‌ها در مدارسی که امکان دسترسی دانش‌آموزان به اینترنت و استفاده از سامانه شاد فراهم نیست، به‌صورت حضوری انجام می‌شود. این کار همچنان به همین شکل ادامه می‌یابد.
گوهری راد تأکید کرد: شرط برگزاری کلاس‌های حضوری رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده از مواد ضدعفونی کننده، ماسک و ... است. این موارد از سوی شبکه بهداشت نیز بررسی می‌شود و تا چنین مواردی لحاظ نشود، اجازه بازگشایی مدرسه را نمی‌دهیم.
مدیرکل آموزش‌وپرورش گلستان با بیان اینکه اولیا اطمینان داشته باشند که موارد بهداشتی در مدرسه رعایت می‌شود، گفت: ما آموزش‌ها از طریق سامانه شاد، صداوسیما و درس‌نامه‌ها را داریم اما هیچ آموزشی خصوصاً در پایه‌های اول و دوم ابتدایی، جای آموزش حضوری را نمی‌گیرد.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
شکایت « جمهور» در قم به روایت تصویر«شکایت جمهور» در قموضعیت جزیره هرمز و قشم به لحاظ کرونا بسیار نگران کننده استبقایای جسد کشف شده در جنگل کردکوی به پزشکی قانونی منتقل شدهوای استان اصفهان تا روز چهارشنبه پایدار استاجرای حرکات نمایشی بر روی آثار تاریخی + فیلمآمار کرونا اصفهان ۲۹ دی؛ ۴ فوتی و ۸۷ ابتلای جدیدبررسی روند مطالعات برنامه جامع "ارتقاء فرهنگ ترافیک" شهر جدید گلبهارقیمت مسکن در مشهد فرو ریختنگرانی مسئولان از اوج‌گیری کرونا در اردبیل؛ وقتی تغییر رنگ‌ها با سهل‌انگاری‌ها بی‌معنی می‌شودتبدیل خانه‌های تاریخی کاشان به مراکز فساد گردشگران؛ شایعه یا واقعیت؟افزایش ۱۵ درصدی ورود مسافران به استان گیلان در شرایط شکننده فعلی نگران کننده استاختلاط آب شرب و فاضلاب در اهواز کذب است / از صحبت‌های مدیرکل محیط زیست ‌اشتباه برداشت شد‌نرخ جدید کمیسیون بنگاه‌های املاک در لرستان اعلام شدچه اقدامی می توان برای احیای تالاب گاوخونی انجام داد؟قیمت گوشت و مرغ در بازار امروز ۲۹ دی‌ + جدولقیمت آپارتمان‌های متراژ بالا در شمال و غرب تهران۱۰ شهرستان مازندران در وضعیت قرمز کرونا / سفر به مازندران مساوی بازی با مرگفرماندار اردستان: پرونده کارخانه تعطیل‌شده فرش به دیوان عدالت اداری رسیدبازداشت زنان آوازخوان یک کلیپ در کرمانشاهکاهش ورود پرندگان مهاجر به کرمانشاه/ ۸۰ گونه از پرندگان مهاجر در کرمانشاه وجود داردصف نان و داستان تلخ بی‌کفایتی مسئولان در شرق کشور / صف‌های طولانی نان در سیستان و بلوچستان از کجا آب می‌خورد؟کودک آزاری پسربچه خرمشهری را راهی بیمارستان کرد/ پدر او دستگیر شدقم| همایش سربازان حاج قاسم به روایت تصویر«خانه عروسک» بار دیگر با تمدید اجرا در حوزه هنری قم به روی صحنه می‌رود