تبلیغات
  • زمان انتشار: 23 دی 1399, 08:46
  • / کد خبر: 59427

اعمال محدودیت‌های شدید کرونایی در مازندران / کارت های تردد قبلی باطل شد

اعمال محدودیت‌های شدید کرونایی در مازندران / کارت های تردد قبلی باطل شد محدودیت‌های جدید و شدید تردد از امروز سه شنبه ۲۳ دی در جاده‌های برون و درون شهری مازندران اعمال شد.
شیرازی مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری مازندران ، گفت: برای کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در مازندران محدودیت‌های جدید و شدید تردد از امروز سه شنبه ۲۳ دی اعمال شد و کارت‌های تردد قبل دیگر اعتبار ندارد.

او افزود: همه کارت‌های تردد قبلی به جزء کارت تردد شبانه دارای هولوگرام قبل از ساعت ۸ صبح امروز سه شنبه ۲۳ دی باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

شیرازی  گفت: صرفاً افراد بومی ساکن هر شهرستان مجاز به تردد در آن شهرستان بوده و ورود افراد غیر ساکن ممنوع است.

شیرازی افزود: ملاک تردد افراد منوط به ارائه یکی از مدارک شامل ارائه کارت ملی متعلق به شهرستان، پلاک خودرو یا بیمه نامه مرتبط با شهرستان، کارت شناسایی ادارات، کارخانجات و نهاد‌های و پروانه کسب و سند مالکیت است.

مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری مازندران گفت: افراد غیر بومی و مسافر در طول مسیر اجازه ورود به شهر‌ها را نداشته و از کنار گذر‌ها و کمربندی‌ها اجازه عبور خواهند داشت.

او افزود: تردد خودرو‌های امدادی، درمانی و سرویس‌های اداری و کارگری، حمل بار، کالا‌ها و مایحتاج اساسی مردم و واحد‌های تولیدی مشمول ممنوعیت‌ها نمی‌شوند.

مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری مازندران گفت: در این طرح نیروی انتظامی استان نظارت‌ها در ایستگاه‌های بازرسی را با همکاری سپاه کربلا و جمعیت هلال احمر استان تشدید خواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
شکایت « جمهور» در قم به روایت تصویر«شکایت جمهور» در قموضعیت جزیره هرمز و قشم به لحاظ کرونا بسیار نگران کننده استبقایای جسد کشف شده در جنگل کردکوی به پزشکی قانونی منتقل شدهوای استان اصفهان تا روز چهارشنبه پایدار استاجرای حرکات نمایشی بر روی آثار تاریخی + فیلمآمار کرونا اصفهان ۲۹ دی؛ ۴ فوتی و ۸۷ ابتلای جدیدبررسی روند مطالعات برنامه جامع "ارتقاء فرهنگ ترافیک" شهر جدید گلبهارقیمت مسکن در مشهد فرو ریختنگرانی مسئولان از اوج‌گیری کرونا در اردبیل؛ وقتی تغییر رنگ‌ها با سهل‌انگاری‌ها بی‌معنی می‌شودتبدیل خانه‌های تاریخی کاشان به مراکز فساد گردشگران؛ شایعه یا واقعیت؟افزایش ۱۵ درصدی ورود مسافران به استان گیلان در شرایط شکننده فعلی نگران کننده استاختلاط آب شرب و فاضلاب در اهواز کذب است / از صحبت‌های مدیرکل محیط زیست ‌اشتباه برداشت شد‌نرخ جدید کمیسیون بنگاه‌های املاک در لرستان اعلام شدچه اقدامی می توان برای احیای تالاب گاوخونی انجام داد؟قیمت گوشت و مرغ در بازار امروز ۲۹ دی‌ + جدولقیمت آپارتمان‌های متراژ بالا در شمال و غرب تهران۱۰ شهرستان مازندران در وضعیت قرمز کرونا / سفر به مازندران مساوی بازی با مرگفرماندار اردستان: پرونده کارخانه تعطیل‌شده فرش به دیوان عدالت اداری رسیدبازداشت زنان آوازخوان یک کلیپ در کرمانشاهکاهش ورود پرندگان مهاجر به کرمانشاه/ ۸۰ گونه از پرندگان مهاجر در کرمانشاه وجود داردصف نان و داستان تلخ بی‌کفایتی مسئولان در شرق کشور / صف‌های طولانی نان در سیستان و بلوچستان از کجا آب می‌خورد؟کودک آزاری پسربچه خرمشهری را راهی بیمارستان کرد/ پدر او دستگیر شدقم| همایش سربازان حاج قاسم به روایت تصویر«خانه عروسک» بار دیگر با تمدید اجرا در حوزه هنری قم به روی صحنه می‌رود