تبلیغات
  • زمان انتشار: 23 دی 1399, 07:30
  • / کد خبر: 59409

علت تجمع کشاورزان اصفهان در مقابل صدا و سیما چه بود؟

علت تجمع کشاورزان اصفهان در مقابل صدا و سیما چه بود؟ شماری از کشاورزان شرق اصفهان صبح دوشنبه _۲۲ دی ماه- در مقابل سازمان صدا و سیمای مرکز اصفهان در اعتراض به بی توجهی رسانه ملی به مطالباتشان تجمع کردند.
در یازدهمین هفته از پویش دوشنبه‌های آبی، شماری از کشاورزان در مقابل سازمان صدا و سیما مرکز اصفهان در اعتراض به بی توجهی رسانه ملی به مطالباتشان تجمع کردند. در این تجمع که از فلکه پزوه در شرق اصفهان آغاز شده بود ده‌ها تن از کشاورزان حضور داشتند. آنها اعلام کردند که علیرغم تلاش‌های هفته‌های اخیر کشاورزان برای جاری بودن زاینده رود و انجام کشت بهنگام پاییزه، رسانه ملی صدای کشاورزان اصفهان را پخش نمی‌کند در حالی که مشکلات و تجمعات مردم استان بالادست در این رسانه پخش شده است.
محمود کریمی نماینده کشاورزان شرق اصفهان که در تجمع صبح امروز حضور داشت، به خبرنگار ایمنا گفت: مشکلات کشاورزان اصفهان را نمی‌بینند؛ چرا صدا و سیما اعتراض ما کشاورزان اصفهان را پخش نمی‌کند و صدای ما را به گوش مسئولان نمی‌رساند اما تجمعی که در سفر آقای قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به چهارمحال و بختیاری اتفاق افتاد، پخش شد؟
وی افزود: چندین هفته است که برای احقاق حقمان به سازمان‌های مختلف استان مراجعه کردیم اما کسی صدای افرادی که حقشان پایمال شده را نشنیده است و در پاسخ به ما که برای کشت و کار معاشمان به آب نیاز داریم، گفتند آب نیست؛ اگر آب نیست و سد زاینده رود خالی است چرا در بالادست تونل انتقال آب گلاب و بن و بروجن را راه اندازی می‌کنند؟
محمدحسین یکی از کشاورزان حاضر در تجمع دوشنبه‌های آبی نیز گفت: امسال در این شرایط اقتصادی کشت و کاری نداریم و نمی‌دانیم اگر کشتی نداشته باشیم تأمین معاشمان در ماه‌های آینده چه خواهد شد؟ از پاییز تاکنون بارها به سازمان‌های مربوطه برای رهاسازی آب کشت پاییزه مراجعه کردیم اما کسی پاسخگو نبود؛ می‌گویند آب نیست که کشت و کار کنید اما بالادست آب می‌برند.
مرتضی از دیگر کشاورزان حاضر در این تجمع نیز افزود: امروز در مقابل صدا و سیما جمع شدیم تا به بی توجهی رسانه ملی به مطالبات کشاورزان اصفهان اعتراض کنیم؛ سال‌هاست که خشکی زاینده رود معیشت ما را از بین برده است؛ به جای آنکه اکنون در زمین‌هایمان مشغول کشت و کار باشیم بلاتکلیف مانده‌ایم و کسی پاسخگوی ما نیست حتی صدا و سیما هم صدای ما را نمی‌شنود.
به گزارش خبرنگار ایمنا این تجمع ظهر دوشنبه و پس از پیگیری خبرنگاران صدا و سیما پایان یافت.

منبع: ایمنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
شکایت « جمهور» در قم به روایت تصویر«شکایت جمهور» در قموضعیت جزیره هرمز و قشم به لحاظ کرونا بسیار نگران کننده استبقایای جسد کشف شده در جنگل کردکوی به پزشکی قانونی منتقل شدهوای استان اصفهان تا روز چهارشنبه پایدار استاجرای حرکات نمایشی بر روی آثار تاریخی + فیلمآمار کرونا اصفهان ۲۹ دی؛ ۴ فوتی و ۸۷ ابتلای جدیدبررسی روند مطالعات برنامه جامع "ارتقاء فرهنگ ترافیک" شهر جدید گلبهارقیمت مسکن در مشهد فرو ریختنگرانی مسئولان از اوج‌گیری کرونا در اردبیل؛ وقتی تغییر رنگ‌ها با سهل‌انگاری‌ها بی‌معنی می‌شودتبدیل خانه‌های تاریخی کاشان به مراکز فساد گردشگران؛ شایعه یا واقعیت؟افزایش ۱۵ درصدی ورود مسافران به استان گیلان در شرایط شکننده فعلی نگران کننده استاختلاط آب شرب و فاضلاب در اهواز کذب است / از صحبت‌های مدیرکل محیط زیست ‌اشتباه برداشت شد‌نرخ جدید کمیسیون بنگاه‌های املاک در لرستان اعلام شدچه اقدامی می توان برای احیای تالاب گاوخونی انجام داد؟قیمت گوشت و مرغ در بازار امروز ۲۹ دی‌ + جدولقیمت آپارتمان‌های متراژ بالا در شمال و غرب تهران۱۰ شهرستان مازندران در وضعیت قرمز کرونا / سفر به مازندران مساوی بازی با مرگفرماندار اردستان: پرونده کارخانه تعطیل‌شده فرش به دیوان عدالت اداری رسیدبازداشت زنان آوازخوان یک کلیپ در کرمانشاهکاهش ورود پرندگان مهاجر به کرمانشاه/ ۸۰ گونه از پرندگان مهاجر در کرمانشاه وجود داردصف نان و داستان تلخ بی‌کفایتی مسئولان در شرق کشور / صف‌های طولانی نان در سیستان و بلوچستان از کجا آب می‌خورد؟کودک آزاری پسربچه خرمشهری را راهی بیمارستان کرد/ پدر او دستگیر شدقم| همایش سربازان حاج قاسم به روایت تصویر«خانه عروسک» بار دیگر با تمدید اجرا در حوزه هنری قم به روی صحنه می‌رود