تبلیغات
  • زمان انتشار: 22 دی 1399, 08:48
  • / کد خبر: 59287

دلیل کمبود گاز در استان یزد چه بود؟

دلیل کمبود گاز در استان یزد چه بود؟ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: افزایش مصرف گاز در کشور و قطع گاز در برخی نقاط، دلیل اصلی کمبود گاز در استان یزد بود.
انتظاری، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: مشکل روز‌های گذشته گاز مایع استان یزد از قطع گاز در برخی نقاط کشور نشأت می‌گیرد.
او افزود: افزایش مصرف گاز در کشور و قطع گاز در برخی نقاط، سبب بروز اختلال در بحث تامین گاز استان شد.
این مسئول ادامه داد: با برنامه ریزی و پیگیری‌های صورت گرفته از روز جمعه به حالت عادی تامین و توزیع گاز مایع بازگشتیم.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: این مشکل در یکی دو روز آینده به صورت کامل برطرف خواهد شد چرا که در تامین گاز مایع مشکلی وجود ندارد بلکه مشکل در بحث توزیع است.
انتظاری تصریح کرد: از همکاران در اداره صمت می‌خواهیم نظارت بیشتری در بحث توزیع داشته باشند.
این مسئول یزد را شهری سبز عنوان کرد و اظهار داشت: مصرف گاز مایع در استان یزد کم است، اما این مساله به استفاده غیرمجاز از گاز در خودرو‌ها منجر شده است.
انتظاری گفت: از هم استانی‌های عزیز می‌خواهیم در مصرف گاز صرفه جویی کنند، زیرا مشکل کمبود گاز در نقاط مختلف کشور ایجاد شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
شکایت « جمهور» در قم به روایت تصویر«شکایت جمهور» در قموضعیت جزیره هرمز و قشم به لحاظ کرونا بسیار نگران کننده استبقایای جسد کشف شده در جنگل کردکوی به پزشکی قانونی منتقل شدهوای استان اصفهان تا روز چهارشنبه پایدار استاجرای حرکات نمایشی بر روی آثار تاریخی + فیلمآمار کرونا اصفهان ۲۹ دی؛ ۴ فوتی و ۸۷ ابتلای جدیدبررسی روند مطالعات برنامه جامع "ارتقاء فرهنگ ترافیک" شهر جدید گلبهارقیمت مسکن در مشهد فرو ریختنگرانی مسئولان از اوج‌گیری کرونا در اردبیل؛ وقتی تغییر رنگ‌ها با سهل‌انگاری‌ها بی‌معنی می‌شودتبدیل خانه‌های تاریخی کاشان به مراکز فساد گردشگران؛ شایعه یا واقعیت؟افزایش ۱۵ درصدی ورود مسافران به استان گیلان در شرایط شکننده فعلی نگران کننده استاختلاط آب شرب و فاضلاب در اهواز کذب است / از صحبت‌های مدیرکل محیط زیست ‌اشتباه برداشت شد‌نرخ جدید کمیسیون بنگاه‌های املاک در لرستان اعلام شدچه اقدامی می توان برای احیای تالاب گاوخونی انجام داد؟قیمت گوشت و مرغ در بازار امروز ۲۹ دی‌ + جدولقیمت آپارتمان‌های متراژ بالا در شمال و غرب تهران۱۰ شهرستان مازندران در وضعیت قرمز کرونا / سفر به مازندران مساوی بازی با مرگفرماندار اردستان: پرونده کارخانه تعطیل‌شده فرش به دیوان عدالت اداری رسیدبازداشت زنان آوازخوان یک کلیپ در کرمانشاهکاهش ورود پرندگان مهاجر به کرمانشاه/ ۸۰ گونه از پرندگان مهاجر در کرمانشاه وجود داردصف نان و داستان تلخ بی‌کفایتی مسئولان در شرق کشور / صف‌های طولانی نان در سیستان و بلوچستان از کجا آب می‌خورد؟کودک آزاری پسربچه خرمشهری را راهی بیمارستان کرد/ پدر او دستگیر شدقم| همایش سربازان حاج قاسم به روایت تصویر«خانه عروسک» بار دیگر با تمدید اجرا در حوزه هنری قم به روی صحنه می‌رود