تبلیغات
  • زمان انتشار: 22 دی 1399, 07:26
  • / کد خبر: 59267

کاهش ۸۱ درصدی بیماران بستری در کرمانشاه از ابتدای اجرای طرح شهید سلیمانی/ مرگ ناشی از کرونا به ۱.۱ در روز رسید

کاهش ۸۱ درصدی بیماران بستری در کرمانشاه از ابتدای اجرای طرح شهید سلیمانی/ مرگ ناشی از کرونا به ۱.۱ در روز رسید رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: اجرای طرح شهید سلیمانی به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا سبب کاهش ۸۱ درصدی بیماران بستری شده است.
محمودرضا مرادی ، اظهار داشت: میانگین بستری در روز در آبان 227 نفر بوده است و در آذر به 105 نفر و در دی‌ماه به 45 نفر در روز رسیده است.
وی عنوان کرد: میانگین مرگ و میر بر اثر کرونا در استان در آبان 13 نفر، در آذر 8/3 نفر و در دی ماه به 1/1 نفر در روز رسیده است.
مرادی گفت: همکاری بسیار خوب سپاه پاسداران و سازمان بسیج جامعه پزشکی و کمک سازمان‌هایی چون هلال احمر ، بهزیستی، شهرداری و غیره منجر به اقدامات و نتایج بسیار خوب شد.
 
ی افزود: 149 تیم نظارتی، 655 تیم مراقبتی، 1440 تیم حمایتی و 56 تیم مراقبت در منزل در طرح شهید سلیمانی در حال فعالیت در استان هستند‌.
مرادی بیان کرد: تعداد بیماران بستری در زمان شروع طرح یعنی اول آذرماه 960 نفر بوده که اکنون به 144 نفر رسیده و این به معنی کاهش 81/6 درصدی میزان بستری است.
وی با اشاره به اینکه 4731 تست رپید و 11745 مورد تست پی سی آر در تیم‌های مراقبتی انجام شده است گفت: انجام تست‌ها در بین افراد دارای تماس نزدیک با مبتلایان 1821 مورد بوده که 279 نفر از آنان مثبت تشخیص داده شده اند.
مرادی افزود: مراقبت از 1132 مبتلا در منزل، 46674 مورد بازدید تیم‌های نظارتی، معرفی 644 مورد به مراجع قضایی و 330 مورد تعطیلی واحدهای متخلف از جمله فعالیت‌های استان در طرح شهید سلیمانی بوده است.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
تعداد فوتی‌های کرونا در البرز به ۲۶۴۲ نفر رسیدخبر شیوع هپاتیت A در خوزستان سرگردان است/ چند نفر در روستای لالب باغملک مبتلا شده اند؟امروز برق کدام مناطق مشهد قطع می‌شود؟رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز: آب شرب یکی از روستاها در "باغملک" آلوده بوده استکاهش ذخیره بانک خون استان/ پلاسمای کوویدی ذخیره می‌شودسالک؛ زخمی به عمق یک عمراز تردد‌های بین شهری پرهیز کنید/تردد در بیشتر جاده‌ها با زنجیر چرخ میسر استاجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر/منع تردد شبانه همچنان برقرار استبازگشایی مدارس در اصفهان منتفی شدآمار کرونا کاشان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۲ ابتلای جدیدمرمت "کاخ ناصری" با ۷۰درصد تخریب در برنامه میراث فرهنگی البرز قرار گرفتآمار کرونا اصفهان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۳۳ ابتلای جدیدتبدیل خیابان ۳۵ متری کرمان در جوار آرامستان دولاب به پیاده راهاختلال و قطع اینترنت گوشی های همراه در مشهدهرگونه استخراج ارز دیجیتال در آذربایجان شرقی غیرقانونی و ممنوع استتداوم منع تردد شبانه در اصفهان؛ پیامک جریمه با تاخیر ارسال می‌شودقیمت مسکن در پرمعامله‌ترین مناطق پایتختبستری ۱۲۹۶ بیمار کرونایی در مازندرانمسیر‌های دوچرخه در شیراز شناسنامه‌دار می‌شوددل پُردرد دستفروشان بیرجندی در روزهای کروناییرفع حادثه 534 مورد تاسیسات آب و فاضلاب در سطح آبفا منطقه یکآغاز عملیات نصب انشعابات فاضلاب در اژیهاصلاح بیش از 600 متر شبکه آب روستاهای لنجانآبرسانی به مجتمع 9 روستایی موغاراردستان اصفهان از آب شیرین کن مهابادهمسطح سازي دريچه هاي فاضلاب در آبفا شهرستان برخوار