تبلیغات
  • زمان انتشار: 21 دی 1399, 17:56
  • / کد خبر: 59248

سردیس سردار دلها در ورزشگاه نقش جهان رونمایی شد

سردیس سردار دلها در ورزشگاه نقش جهان رونمایی شد سردیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز یکشنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی در ورزشگاه نقش جهان رونمایی شد.
به گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در این مراسم افزود: نقش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در حفظ استقلال و امنیت کشور بسیار با اهمیت بوده است.

حمیدرضا عظیمیان گفت: امروز ما از سردیس این شخصیت بزرگ رونمایی می کنیم و جایگاه کشور خود را را بر اساس اهداف و آرمان‌های این شهید پیش میبریم.

وی اظهارداشت: این شرکت از جایگاه ویژه ای برخوردار است و شرکت‌های زیادی زیر نظر فولاد مبارکه در حال فعالیت هستند.

عظیمیان نداشتن مکان مناسب المپیک را نقصی در ورزش برشمرد و افزود: این موضوع را در ۲ سال گذشته به بیشتر مسئولان اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه طرح ها و پروژه‌های مختلف ورزشی زیادی درمناطق مختلف کشور اجرایی شده است گفت: در این زمینه هنوز نتوانستیم کار مفید و موثری تری را انجام دهیم.

مجموعه ورزشی المپیک می سازیم 

عظمیان تصریح کرد: اگر همه مساحت اطراف ورزشگاه نقش جهان اصفهان در اختیار ما قرار داده شود مجموعه ورزشی المپیک را در اصفهان خواهیم ساخت.

وی افزود: در این راستا ورزشکاران همه کشور می توانند در این مکان فعالیت کنند که  امیدوارم این در خواست از سوی مسولان مورد تایید قرار گیرد تا بتوانیم در بهبود ارزش‌های اسلامی و ملی کوشا باشیم.

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اظهار داشت: مردم زیادی برای افتتاح ورزشگاه نقش جهان انتظار کشیدند که این امر با تلاش شرکت فولاد مبارکه محقق شد.

وی با بیان اینکه نقش جهان بزرگترین ورزشگاه مسقف به جامعه ورزش کشور معرفی شد گفت: این اقدام  به بخش ورزش شرکت فولاد مبارکه کمک بزرگی کرده است.

وی با اشاره به رونمایی سردیس شهید سلیمانی افزود: سردیس قهرمان ملی کشور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برای همیشه در این ورزشگاه قرار خواهد گرفت تا الگویی بزرگ برای ورزشکاران باشد.

همچنین در این مراسم که قبل از دیدار ۲ تیم سپاهان و  فولاد خوزستان برگزار، مدال افتخار صنعتی و رشد فولاد مبارکه به عنوان نماد و سپاس به کارگران این شرکت اهدا شد.

 
 


اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
تعداد فوتی‌های کرونا در البرز به ۲۶۴۲ نفر رسیدخبر شیوع هپاتیت A در خوزستان سرگردان است/ چند نفر در روستای لالب باغملک مبتلا شده اند؟امروز برق کدام مناطق مشهد قطع می‌شود؟رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز: آب شرب یکی از روستاها در "باغملک" آلوده بوده استکاهش ذخیره بانک خون استان/ پلاسمای کوویدی ذخیره می‌شودسالک؛ زخمی به عمق یک عمراز تردد‌های بین شهری پرهیز کنید/تردد در بیشتر جاده‌ها با زنجیر چرخ میسر استاجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر/منع تردد شبانه همچنان برقرار استبازگشایی مدارس در اصفهان منتفی شدآمار کرونا کاشان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۲ ابتلای جدیدمرمت "کاخ ناصری" با ۷۰درصد تخریب در برنامه میراث فرهنگی البرز قرار گرفتآمار کرونا اصفهان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۳۳ ابتلای جدیدتبدیل خیابان ۳۵ متری کرمان در جوار آرامستان دولاب به پیاده راهاختلال و قطع اینترنت گوشی های همراه در مشهدهرگونه استخراج ارز دیجیتال در آذربایجان شرقی غیرقانونی و ممنوع استتداوم منع تردد شبانه در اصفهان؛ پیامک جریمه با تاخیر ارسال می‌شودقیمت مسکن در پرمعامله‌ترین مناطق پایتختبستری ۱۲۹۶ بیمار کرونایی در مازندرانمسیر‌های دوچرخه در شیراز شناسنامه‌دار می‌شوددل پُردرد دستفروشان بیرجندی در روزهای کروناییرفع حادثه 534 مورد تاسیسات آب و فاضلاب در سطح آبفا منطقه یکآغاز عملیات نصب انشعابات فاضلاب در اژیهاصلاح بیش از 600 متر شبکه آب روستاهای لنجانآبرسانی به مجتمع 9 روستایی موغاراردستان اصفهان از آب شیرین کن مهابادهمسطح سازي دريچه هاي فاضلاب در آبفا شهرستان برخوار