تبلیغات
  • زمان انتشار: 16 دی 1399, 11:18
  • / کد خبر: 58790

عرضه گوشی OnePlus 9 Lite در سال جدید میلادی

عرضه گوشی OnePlus 9 Lite در سال جدید میلادی گوشی OnePlus 9 Lite با اسنپدراگون ۸۶۵ در سال جدید میلادی به نسخه‌های OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro این خانواده می‌پیوندد.
سری جدید OnePlus 9 که انتظار می رود در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ معرفی شود، با اسنپدراگون ۸۶۵ در سال جدید میلادی به نسخه‌های OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro می‌پیوندد و تعداد اعضای این خانواده را به ۳ عضو می‌رساند. پیوستن به OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro اتفاقی غافلگیرکننده برای OnePlus 9 Lite خواهد بود. این مدل به جای اسنپدراگون ۸۸۸ که در دو مورد دیگر استفاده شده‌است، از چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ تغذیه خواهد کرد. اسنپدراگون ۸۶۵ یکی از بهترین چیپست‌های تولید شده سال ۲۰۲۰ در کوالکام است، بنابراین قطعا هیچ مشکلی نخواهد داشت.
این یک استراتژی جالب از طرف وان پلاس است و این استراتژی استفاده از پرچمدار سال گذشته SoC، یعنی Lite برای جذب مخاطبان زیاد است. پیش‌بینی می‌شود که وان پلاس ۹ لایت ممکن است حدود ۶۰۰ دلار، وان پلاس ۹ حدود ۸۰۰ دلار و ۹ پرو حدود ۹۵۰ تا ۱۰۰۰ دلار قیمت داشته باشد. در چنین سناریویی، هدف Lite خریداران احتمالی Galaxy S20 FE و Pixel 5 است. گوشی OnePlus 9 Lite ممکن است مقدار زیادی حافظه داخلی به میزان ۸ ترابایت به اشتراک بگذارد. این گوشی همچنین دارای یک پنل AMOLED 90 هرتز یا ۱۲۰ هرتز و شارژ سریع ۶۵ وات است. دوربین‌های این خانواده سه عضوی می‌توانند بسیار شبیه هم باشند، در حالی که انتظار می‌رود دوربین پشت Lite پلاستیکی باشد. مطمئنا با نزدیک شدن به اعلام رسمی عضو جدید خانواده OnePlus 9، می‌توانیم از جزئیات بیشتری در مورد این گوشی با خبر بشویم و توضیحات دقیق‌تر و بهتری در این باره منتشر کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
تعداد فوتی‌های کرونا در البرز به ۲۶۴۲ نفر رسیدخبر شیوع هپاتیت A در خوزستان سرگردان است/ چند نفر در روستای لالب باغملک مبتلا شده اند؟امروز برق کدام مناطق مشهد قطع می‌شود؟رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز: آب شرب یکی از روستاها در "باغملک" آلوده بوده استکاهش ذخیره بانک خون استان/ پلاسمای کوویدی ذخیره می‌شودسالک؛ زخمی به عمق یک عمراز تردد‌های بین شهری پرهیز کنید/تردد در بیشتر جاده‌ها با زنجیر چرخ میسر استاجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر/منع تردد شبانه همچنان برقرار استبازگشایی مدارس در اصفهان منتفی شدآمار کرونا کاشان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۲ ابتلای جدیدمرمت "کاخ ناصری" با ۷۰درصد تخریب در برنامه میراث فرهنگی البرز قرار گرفتآمار کرونا اصفهان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۳۳ ابتلای جدیدتبدیل خیابان ۳۵ متری کرمان در جوار آرامستان دولاب به پیاده راهاختلال و قطع اینترنت گوشی های همراه در مشهدهرگونه استخراج ارز دیجیتال در آذربایجان شرقی غیرقانونی و ممنوع استتداوم منع تردد شبانه در اصفهان؛ پیامک جریمه با تاخیر ارسال می‌شودقیمت مسکن در پرمعامله‌ترین مناطق پایتختبستری ۱۲۹۶ بیمار کرونایی در مازندرانمسیر‌های دوچرخه در شیراز شناسنامه‌دار می‌شوددل پُردرد دستفروشان بیرجندی در روزهای کروناییرفع حادثه 534 مورد تاسیسات آب و فاضلاب در سطح آبفا منطقه یکآغاز عملیات نصب انشعابات فاضلاب در اژیهاصلاح بیش از 600 متر شبکه آب روستاهای لنجانآبرسانی به مجتمع 9 روستایی موغاراردستان اصفهان از آب شیرین کن مهابادهمسطح سازي دريچه هاي فاضلاب در آبفا شهرستان برخوار