تبلیغات
  • زمان انتشار: 10 دی 1399, 08:57
  • / کد خبر: 58124

قیمت مسکن در مناطق میانی تهران

قیمت مسکن در مناطق میانی تهران تحقیقات میدانی از بازار مسکن در دو منطقه ۹ و ۱۰ نشان می‌هد که خرید و فروش نسبت به حدود دو ماه گذشته با کاهش همراه بوده است.
روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: تحقیقات میدانی از بازار مسکن در دو منطقه ۹ و ۱۰ که با عنوان مناطق مصرفی واقع در مرز نیمه شمالی و جنوبی تهران شناخته می‌شوند، از عقب‌نشینی برخی مالکان این مناطق از قیمت‌های قبلی حکایت دارد.
به گفته برخی از واسطه‌های ملکی فعال در این دو منطقه در حال حاضر برخی قیمت‌های پیشنهادی در بازار خرید و فروش مسکن نسبت به حدود دو ماه گذشته با کاهش مواجه شده و یکی از دلایل آن را اتفاقات رخ داده در خارج از بازار مسکن عنوان می‌کنند.
بر اساس این گزارش، در این دو منطقه مصرفی از پایتخت تعداد خریداران نسبت به ماه‌های گذشته با افت مواجه بوده به‌طوری‌که جو غالب بر بازار تداوم کاهش قیمت مسکن در ماه‌های آینده است.
نتیجه بررسی میدانی بازار مسکن از برخی بنگاه‌های معاملات ملکی نشان داد، برخی از خریداران و فروشندگان در هفته‌های گذشته برای دریافت قیمت مراجعه کردند، اما بخش قابل توجهی از مراجعات منجر به قرارداد نشد. طبق پیش‌بینی فعالان بازار مسکن در این دو منطقه مصرفی، طبق سنوات گذشته بازار مسکن در دو ماه پایانی سال با یک رونق نسبی مواجه می‌شود. نتایج این گزارش حاکی از آن است که بازار مسکن به ویژه در این دو منطقه واقع در مرز نیمه شمالی و جنوبی تهران در یک بلاتکلیفی از آینده قرار دارد، به این معنا که بخش قابل توجهی از خریداران به دلیل کاهش انتظارات تورمی، به دلیل انتظار افت بیشتر قیمت‌ها فعلا تمایل زیادی برای ورود به بازار مسکن ندارند. در عین حال در سمت عرضه نیز یکسری فروشندگان با پیش بینی تداوم کاهش قیمت، ملک خود را با تخفیف بیشتر عرضه کردند و برخی فروشندگان نیز به دلیل عدم پیش بینی از آینده فعلا از عرضه ملک خود امتناع می‌کنند.
قیمت مسکن در مناطق میانی تهران

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
مشکلات ساکنین محلات گلبهاربررسی شدقم| افتتاح 5 پروژه گاز رسانی در دهه فجرقم| 80 درصد زکات کشور صرف امور فقرا شدتوضیحی درباره مرگ دام‌ها در رامهرمز در پی مصرف ضایعات نفتیمشاور رسانه ای شهردار سوژه جنجال رسانه ها شدآمار کرونا کاشان ۸ بهمن؛ ۳ فوتی و ۹ ابتلای جدیدبرنامه قطعی برق استان گیلان چهارشنبه 8 بهمن 99جزئیات خودکشی دو خواهر جوان در دزفولفعالیت ۱۴تور غیرمجاز گردشگری در استان مرکزی متوقف شداحتمال بروز موج جدید کرونا در اصفهانضرر ۱۹ میلیاردی صنعت مرغداری اصفهان در یک ماه/ احتمال افزایش قیمت مرغ در شب عیدآخرین جزئیات سانحه تصادف اتوبوس با تریلی در سمنان/ حادثه فوتی نداشت+تصاویرباغ وحش خصوصی ارومیه؛ زخم‌خورده از بی‌مهری‌هابرنامه قطع برق مشهد چهارشنبه8 بهمن 99تشکل‌های ایثارگری، ظرفیتی برای جامعه ایثارگری خراسان رضوی استماهی های موجود در سد شیرین دره ارتباطی با کیفیت آب این سد ندارداردبیل با تهدید بازگشت به وضعیت زرد کرونایی مواجه است؛ آغاز پیک چهارم با ادامه سریال بی‌توجهی‌هارد پای مافیا در فروش زهر زنبور عسلنخستین مرکز توانمندسازی زنان در شهر اصفهان بهره برداری شدباغ پرندگان بندرعباس بازگشایی می‌شودافزایش قیمت شن و ماسه در استان بوشهر/ استانداری: برخورد می‌کنیمماجرای تجمع بازنشستگان در مقابل استانداری مرکزی چه بود؟حکایت فروشگاه‌های زنجیره‌ای و برچسب تخفیف‌های فضایی در خراسان جنوبی/مردم گول تخفیف‌ها را نخورندشهرداری رقم دقیق فروش عمارت اقدسیه را شفاف سازی کند/ ما نمی‌توانیم به حفظ بنا امیدوار باشیم۳۵ مصدوم و ۲ فوتی بر اثر برخورد تریلی حامل سوخت با اتوبوس در سمنان