تبلیغات
  • زمان انتشار: 2 دی 1399, 13:33
  • / کد خبر: 57304

رئیس شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

وزیدن بوی استعفا در شورای شهر تهران

وزیدن بوی استعفا در شورای شهر تهران هاشمی گفت: نظری عضو شورای شهر تهران هفته گذشته نامه‌ای به بنده داد که بوی استعفا میداد.
محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در پایان دویست و پنجاه و هشتمین جلسه علنی شورای شهر در جمع خبرنگاران حضور یافت و اظهار کرد: سه شنبه و یکشنبه هفته آینده جلسه هم اندیشی درباره حسابرسی و بودجه برگزار خواهد شد.
رئیس شورای شهر تهران درباره جلسه امروز گفت: در جلسه امروز سه طرح و لایحه بررسی شدند که  مربوط به اعطای تسهیلات به کارکنان شهرداری تهران بود که در انجام وظایف محوله به بیماری کرونا مبتلا شده بودند.
وی افزود: دستور بعدی جلسه درباره ارائه لایحه نظام نامه و برنامه عملیاتی مربوط به مسئولیت پذیری اجتماعی بود که در نهایت بحث مناقصات حسابرسی شورای شهر تهران برای بررسی وضعیت شرکت‌های تابعه شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: خوشبختانه تمام این دستور‌ها با اصلاحاتی به تصویب رسیدند.
رئیس شورای شهر تهران درباره جلسه هم اندیشی گفت: این جلسات با حضور شهردار تهران برگزار می‌شود که در جلسه روز یکشنبه درباره بودجه بحث خواهد شد و همچنین در جلسه سه‌شنبه هم گزارش‌های حسابرسی مورد بررسی قرار می‌گیرد.
هاشمی در پاسخ به این سوال که یکشنبه نظری عضو شورای شهر گفته است که استعفای خود را به هیئت رئیسه تقدیم کرده‌ام، و آیا این استعفا مورد قبول واقع شده یا مانند استعفا‌های دیگر تنها تحویل داده شده است؟ گفت: او دو هفته گذشته نامه‌ای به بنده داد که بوی استعفا میداد، اما هنوز ثبت رسمی نشده است و هیات رئیسه با آن مخالفت کرده است.
وی ادامه داد:نامه استعفا به آقای امینی داده شده تا او با آقای نظری صحبت کند و استعفای خود را پس بگیرد، اما هنوز گزارشی به بنده داده نشده است. احتمالا گزارش آقای امینی یکشنبه آینده مطرح می‌شود.
رئیس شورای شهر تهران افزود: پس از آنکه نامه به بنده داده شد، آقای نظری در صحن شورای شهر حاضر شد و موضوع سمن ها را مطرح کرد و پس از آنکه در آنجا سو تفاهمی مطرح شد، او خواست تا مجددا استعفایش مطرح شود.
وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا استعفایی از سوی اعطا به هیات رئیسه واصل شده است یا خیر گفت: خیلی اوقات پیش می‌آید که افراد در عصبانیت صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند که بوی استعفا دارد. مانند اینکه در خانه وقتی دعوا می‌شود قهر می‌کنیم، اما استعفایی داده نشده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ در جلسه هفته قبل شورای شهر تهران، محمد سالاری عضوشورا شهر نسبت به ۱۰ بار استعفای علی اعطا عضو دیگر شورا از سخنگویی شورای شهر افشاگری کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز شنبه ۲۷دی ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
قم| بزرگداشت آیت الله مصباح یزدی به روایت تصویرقم| تاکید آیت الله مصباح یزدی برعلم آموزیقم| همایش تبیین ضرورت و اهداف پیگیری طرح شکایت از رئیس جمهور برگزار می‌شوداجرای 960 روضه سیار و 8 هزار روضه خانگی در ایام شهادت حضرت زهراآخرین مصوبات ستاد کرونا در استان کرمان اعلام شدآمار کرونا اصفهان ۲۷ دی؛ ۵ فوتی و ۸۸ ابتلای جدیدآمار کرونا کاشان ۲۷ دی؛ بدون فوتی و ۹ ابتلای جدیدسرمازدگی قیمت محصولات گلخانه‌ای را افزایش دادموردی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در اصفهان مشاهده نشده استروزهای ناخوش هنری ۷۰۰ ساله که در انبارها خاک می‌خورد / دست دلالان در جیب قالیبافانفرودگاه همدان پرواز مسافری نداردعلت کمبود کپسول گاز در بهبهان مشخص شد / ۹۵ درصد گاز مایع سر از باک خودروها در می‌آورددستگیری قاتل جوانی که جان ۴ تن از اعضای خانواده همسرش را گرفت + فیلموضعیت آبی کرونا در مشهد به معنای مجوز برگزاری مراسم نیستماجرای قطع درختان مرکبات در شیرگاه چه بود؟بهاباد یزد قرمز شد/شناسایی ۴۶ کرونایی جدیدسرمایه‌گذاران تولید کفش "هیدج" از دست کرونا پا به فرار گذاشته‌اند/ حمایت مسئولان تنها رمز بقای این صنعتشهردار شهر میداود خوزستان دستگیر شد‌کرونا چراغ تالارها را خاموش کرد/ مردم: منتظر شرایط بهتری هستیمبنای تاریخی "گنبد باز" نطنز مرمت و پایش می‌شود۹ شهر اصفهان در وضعیت آبی / فعالیت همه گروه‌ها مجاز استمظنه آپارتمان در مناطق مختلف تهرانادامه واکنش‌ها نسبت به اهانت استاندار سیستان و بلوچستان به خبرنگاران/ خانه مطبوعات خواستار عذرخواهی شدممنوعیت تردد شبانه در ۵ شهرستان کرمانشاه اجرا می‌شودزادآوری گوزن زرد در سایت ارسنجان رشد چشمگیری داشته است