تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 آذر 1399, 11:17
  • / کد خبر: 55087

تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های همدان با شیب ملایمی کاهشی شده است

تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های همدان با شیب ملایمی کاهشی شده است معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: محدودیت‌های اعمال شده در تردد و فعالیت اصناف سبب شده آمار بیماران مبتلا به کرونا که نیازمند بستری در بیمارستان‌ها هستند، با شیب ملایمی پایین بیاید.
دکتر ابراهیم جلیلی، اظهار داشت: در هفته گذشته آمار بستری بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان به 1400 نفر هم رسید اما در روزهای اخیر شاهد روند نزولی بیماران بدحال و نیاز به بستری هستیم.
وی تصریح کرد: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در استان تعداد بیماران بستری شده نسبت به هفته‌های گذشته کاهش یافته است. در حال حاضر 790 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری‌اند که 120 نفر از این افراد در بخش آی‌سی‌یو هستند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه ظرفیت بیمارستان‌ها را افزایش داده‌ایم گفت: در حال حاضر مشکل کمبود تخت بستری نداریم و 60 تخت هم به بخش آی‌سی‌یو بیمارستان‌های استان اضافه کردیم اما اگر آمارها مجدد بالا برود با محدودیت تخت و خدمات بیمارستانی رو به رو می‌شویم.
جلیلی با تأکید بر اینکه در حال حاضر تمام بیمارستان‌های دولتی استان درگیر بیماران کرونایی هستند، عنوان کرد: از ابتدای شیوع کروناویروس در استان 2 هزار نفر از کادر درمان به کروناویروس مبتلا شدند که دو نفر از این افراد جان خود را از دست داده‌اند.
وی با اشاره به اینکه تمام داروهایی که در بیمارستان‌ها برای بیماران مبتلا به کرونا استفاده می‌شود، داروهایی است که تأییدیه وزارت بهداشت را دارد اظهار داشت: صحبت‌هایی که پیرامون این داروها به جهت اینکه این داروها به بیمار آسیب می‌رساند مطرح می‌شود شایعه است .
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با تأکید بر اینکه بیماران با مشاهده هرگونه علائم تنفسی و شبیه به سرماخوردگی باید به مراکز درمانی مراجعه کنند گفت: مراجعه دیرهنگام بیماران به بیمارستان سبب افزایش آمار بیماران بدحال می‌شود.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
آمار کرونا کاشان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۲ ابتلای جدیدمرمت "کاخ ناصری" با ۷۰درصد تخریب در برنامه میراث فرهنگی البرز قرار گرفتآمار کرونا اصفهان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۳۳ ابتلای جدیدتبدیل خیابان ۳۵ متری کرمان در جوار آرامستان دولاب به پیاده راهاختلال و قطع اینترنت گوشی های همراه در مشهدهرگونه استخراج ارز دیجیتال در آذربایجان شرقی غیرقانونی و ممنوع استتداوم منع تردد شبانه در اصفهان؛ پیامک جریمه با تاخیر ارسال می‌شودقیمت مسکن در پرمعامله‌ترین مناطق پایتختبستری ۱۲۹۶ بیمار کرونایی در مازندرانمسیر‌های دوچرخه در شیراز شناسنامه‌دار می‌شوددل پُردرد دستفروشان بیرجندی در روزهای کروناییرفع حادثه 534 مورد تاسیسات آب و فاضلاب در سطح آبفا منطقه یکآغاز عملیات نصب انشعابات فاضلاب در اژیهاصلاح بیش از 600 متر شبکه آب روستاهای لنجانآبرسانی به مجتمع 9 روستایی موغاراردستان اصفهان از آب شیرین کن مهابادهمسطح سازي دريچه هاي فاضلاب در آبفا شهرستان برخواررفع حادثه 534 مورد تاسیسات آب و فاضلاب در سطح آبفا منطقه یکآمار کرونا اصفهان ۳۰ دی؛ ۳ فوتی و ۱۵۱ ابتلای جدیدآمار کرونا کاشان ۳۰ دی؛ بدون فوتی و ۱۰ ابتلای جدید۱۵۹ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های یزد بستری هستندتثبیت مالکیت تمامی عرصه‌های ملی تا پایان ۱۴۰۰توقف بازار خرید و فروش رایانه در اصفهان / منتظر کاهش قیمت و رفتار بازار ارز هستیمکارگرانی که ۷ ماهه حقوق نگرفته‌اند؛ پاس‌کاری کارگران بین شهرداری خرم‌آباد و پیمانکارآشفتگی بازار میوه ‌و تره بار در نبود کمیته قانونی نرخ‌گذاریماجرای ‌سوءقصد به مدیران منطقه آزاد قشم چه بود؟