تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 آذر 1399, 09:46
  • / کد خبر: 55056

جریمه خودروهای دارای مجوز در طرح اعمال محدودیت‌های کرونایی اصلاح می‌شود

جریمه خودروهای دارای مجوز در طرح اعمال محدودیت‌های کرونایی اصلاح می‌شود رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تخلف ثبت شده رانندگان دارای مجوز تردد در زمان محدودیت کرونا با دوربین‌های ثبت تخلف، پس از پایان اجرای طرح، اصلاح خواهد شد.
با شروع طرح محدودیت‌های کرونایی از اول آذر ماه سال جاری، ورود خودروهای پلاک غیر بومی به مناطق با وضعیت نارنجی و قرمز در سراسر کشور تا 15 آذرماه ممنوع است.
علاوه بر این  تردد خودروها در شهرها و مناطق با وضعیت قرمز و نارنجی از ساعت 21 شب تا چهار صبح نیز ممنوع است، و این در حالی است که بنا به ضرورت برخی مواقع تردد به ناچار صورت می‌گیرد.
از همان ابتدای شروع طرح اعمال محدودیت‌ها در سراسر کشور، ایراداتی نسبت به موضوع تردد خودروها مطرح بود، و مقرر شد افرادی که در ساعات ممنوعه مجبور به تردد هستند، نظیر کادر درمان و یا افرادی که در شهرهای دیگر امورات ضروری دارند، از طرف فرمانداری‌ها با هماهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی مجوز تردد دریافت کنند.
گرچه مجوز تردد برای افراد متقاضی با توجه به سنجش شرایط صادر می‌گردد و پلیس نیز در مواجهه حضوری با رویت مجوز تردد، فرد دارای مجوز را جریمه نمی‌کند، اما دوربین‌های ثبت تخلف در جاده‌ها به‌صورت خودکار برای خودروها تخلف ثبت و جریمه صادر می‌کنند.
فرمانده پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سازوکار تردد کارکنان ادارات خدماتی و رسانه‌ای، واحد‌های تولیدی فعال و شرکت‌ها افزود: همزمان با آغاز محدودیت‌های کرونایی تردد مقرر شده بود اسامی آن‌ها برای صدور مجوز تردد از طریق فرمانداری‌ها، اتحادیه‌ها و دستگاه‌های اجرایی گرفته شود.
وی با اشاره به پیامک ارسالی به این افراد مبنی بر ثبت تخلف تردد آن‌ها بیان کرد: پس از 15 روز از  پایان اجرای طرح با اعلام اسامی رانندگان دارای مجوز تردد به پلیس راهور، تخلف آن‌ها اصلاح می‌شود.
طرح تشدید محدودیت‌های ترددی و شغلی کرونایی با توجه به وضعیت مناطق قرمز و نارنجی همزمان با سراسر کشور، از اول آذر آغازشده است و دو هفته ادامه دارد.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
آمار کرونا کاشان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۲ ابتلای جدیدمرمت "کاخ ناصری" با ۷۰درصد تخریب در برنامه میراث فرهنگی البرز قرار گرفتآمار کرونا اصفهان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۳۳ ابتلای جدیدتبدیل خیابان ۳۵ متری کرمان در جوار آرامستان دولاب به پیاده راهاختلال و قطع اینترنت گوشی های همراه در مشهدهرگونه استخراج ارز دیجیتال در آذربایجان شرقی غیرقانونی و ممنوع استتداوم منع تردد شبانه در اصفهان؛ پیامک جریمه با تاخیر ارسال می‌شودقیمت مسکن در پرمعامله‌ترین مناطق پایتختبستری ۱۲۹۶ بیمار کرونایی در مازندرانمسیر‌های دوچرخه در شیراز شناسنامه‌دار می‌شوددل پُردرد دستفروشان بیرجندی در روزهای کروناییرفع حادثه 534 مورد تاسیسات آب و فاضلاب در سطح آبفا منطقه یکآغاز عملیات نصب انشعابات فاضلاب در اژیهاصلاح بیش از 600 متر شبکه آب روستاهای لنجانآبرسانی به مجتمع 9 روستایی موغاراردستان اصفهان از آب شیرین کن مهابادهمسطح سازي دريچه هاي فاضلاب در آبفا شهرستان برخواررفع حادثه 534 مورد تاسیسات آب و فاضلاب در سطح آبفا منطقه یکآمار کرونا اصفهان ۳۰ دی؛ ۳ فوتی و ۱۵۱ ابتلای جدیدآمار کرونا کاشان ۳۰ دی؛ بدون فوتی و ۱۰ ابتلای جدید۱۵۹ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های یزد بستری هستندتثبیت مالکیت تمامی عرصه‌های ملی تا پایان ۱۴۰۰توقف بازار خرید و فروش رایانه در اصفهان / منتظر کاهش قیمت و رفتار بازار ارز هستیمکارگرانی که ۷ ماهه حقوق نگرفته‌اند؛ پاس‌کاری کارگران بین شهرداری خرم‌آباد و پیمانکارآشفتگی بازار میوه ‌و تره بار در نبود کمیته قانونی نرخ‌گذاریماجرای ‌سوءقصد به مدیران منطقه آزاد قشم چه بود؟