تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 آذر 1399, 09:07
  • / کد خبر: 55045

۹۰ درصد ترددهای شبانه کاهش پیدا کرد/اعمال جریمه برای متخلفانی که طرح منع تردد را نادیده گرفته‌اند

۹۰ درصد ترددهای شبانه کاهش پیدا کرد/اعمال جریمه برای متخلفانی که طرح منع تردد را نادیده گرفته‌اند رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: بیش از ۹۰درصد ترددهای ۲۱ شب به بعد کاهش یافته ‌و بخش اندکی از خودروهای در حرکت، متخلف به حساب می‌آیند که شامل جریمه ۲۰۰هزارتومانی می‌شوند.
سرهنگ محمدرضا محمدی  اظهار داشت: براساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت 21شب تا 4 صبح ادامه خواهد داشت.
وی افزود: هرگونه تردد در سطح شهرهای قرمز خصوصا شهر اصفهان ممنوع است و دوربین‌های شهری تخلفات را ثبت می‌کند مگر تردد خودروهایی که کار ضروری داشته باشند یا مجوز لازمه را دریافت کرده باشند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان تصریح کرد: خودروهای خدماتی و نیروهای امدادی و امنیتی و به علاوه خودروهایی که دارای مجوز تردد هستند، می‌توانند بعد از ساعت 21 شب در شهر رفت و آمد داشته باشند. همچنین تاکسی‌ها، وانت‌ها و کامیون‌ها نیز که وظیفه خدمت‌رسانی به مردم دارند، هم مجاز به تردد هستند.
وی درخصوص چگونگی فعالیت مجاز تاکسی‌ها بیان کرد: رانندگان تاکسی برای اجازه تردد در شهر لازم است تا ضمن مراجعه به سازمان تاکسیرانی، خودرو خود را آنجا ثبت نمایند و سازمان تاکسیرانی نیز پس از ساماندهی تاکسی‌های ثبت شده شماره آنان را برای فرمانداری اصفهان می‌فرستد و اجازه تردد تاکسی‌ها از این طریق به پلیس اطلاع داده می‌شود.
سرهنگ محمدی گفت: با توجه به وضعیت ایجاد شده برای محدودیت‌های ترافیکی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا طرح زوج و فرد همچنان بر طبق سابق لغو بوده و تردد‌ها قبل از ساعت 21 شب به صورت عادی خواهد بود.
وی با اشاره به متخلفانی که طرح منع تردد خودروها را نادیده گرفته‌اند ادامه داد، گفت: جریمه تردد خودروها از فاصله زمانی 21شب تا 4صبح مبلغ 2 میلیون ریال است که تنها شامل ترددهای غیرمجازی است که این طرح را نادیده گرفته‌اند و به آن پایبند نیستند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان ضمن بیان اخبار کذب مبنی بر اینکه هرگونه حادثه و اتفاق متفرقه‌ای که برای خودروهای بدون مجوز در ساعات محدودیت پیش بیاید شامل بیمه نمی‌شود، گفت: این موضوع اصلا صحت ندارد. خبر آن تکذیب می‌شود و شایعه است.
وی با ابراز خرسندی از مردم فهیم اصفهان خاطرنشان کرد: تا به این لحظه که از اجرای طرح می‌گذرد مردم اصفهان بسیار عالی همیاری کردند و واقعا از ساعت 21شب به بعد بیش از 90درصد ترددها کاهش پیدا کرده است و لازم به ذکر است که همان تعداد اندک نیز که فعالیت می‌کنند شامل خودروهای مجاز هستند.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
آمار کرونا کاشان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۲ ابتلای جدیدمرمت "کاخ ناصری" با ۷۰درصد تخریب در برنامه میراث فرهنگی البرز قرار گرفتآمار کرونا اصفهان ۱ بهمن؛ ۳ فوتی و ۱۳۳ ابتلای جدیدتبدیل خیابان ۳۵ متری کرمان در جوار آرامستان دولاب به پیاده راهاختلال و قطع اینترنت گوشی های همراه در مشهدهرگونه استخراج ارز دیجیتال در آذربایجان شرقی غیرقانونی و ممنوع استتداوم منع تردد شبانه در اصفهان؛ پیامک جریمه با تاخیر ارسال می‌شودقیمت مسکن در پرمعامله‌ترین مناطق پایتختبستری ۱۲۹۶ بیمار کرونایی در مازندرانمسیر‌های دوچرخه در شیراز شناسنامه‌دار می‌شوددل پُردرد دستفروشان بیرجندی در روزهای کروناییرفع حادثه 534 مورد تاسیسات آب و فاضلاب در سطح آبفا منطقه یکآغاز عملیات نصب انشعابات فاضلاب در اژیهاصلاح بیش از 600 متر شبکه آب روستاهای لنجانآبرسانی به مجتمع 9 روستایی موغاراردستان اصفهان از آب شیرین کن مهابادهمسطح سازي دريچه هاي فاضلاب در آبفا شهرستان برخواررفع حادثه 534 مورد تاسیسات آب و فاضلاب در سطح آبفا منطقه یکآمار کرونا اصفهان ۳۰ دی؛ ۳ فوتی و ۱۵۱ ابتلای جدیدآمار کرونا کاشان ۳۰ دی؛ بدون فوتی و ۱۰ ابتلای جدید۱۵۹ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های یزد بستری هستندتثبیت مالکیت تمامی عرصه‌های ملی تا پایان ۱۴۰۰توقف بازار خرید و فروش رایانه در اصفهان / منتظر کاهش قیمت و رفتار بازار ارز هستیمکارگرانی که ۷ ماهه حقوق نگرفته‌اند؛ پاس‌کاری کارگران بین شهرداری خرم‌آباد و پیمانکارآشفتگی بازار میوه ‌و تره بار در نبود کمیته قانونی نرخ‌گذاریماجرای ‌سوءقصد به مدیران منطقه آزاد قشم چه بود؟