تبلیغات
  • زمان انتشار: 4 آذر 1399, 12:30
  • / کد خبر: 54792

افراد ساکن در یزد با پلاک غیربومی در شهر تردد نداشته باشند

افراد ساکن در یزد با پلاک غیربومی در شهر تردد نداشته باشند سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان یزد گفت: طبق قوانین پلیس راهور افرادی که در یک محل سکونت دارند مکلف هستند پلاک وسیله نقلیه بومی داشته باشند.
علی صالحی  اظهار داشت: محدودیت‌های لحاظ شده برای اصناف، رسته‌های شغلی، کارکنان دولت، دستگاه‌های اجرایی و ترددهای درون شهری و بین شهری اعمال شده است،‌ که خوشبختانه مفاد آن توسط رسانه‌ها اطلاع‌رسانی شده است.
وی افزود: در خصوص محدودیت‌های درون شهری و بین شهری، پلاک‌های بومی 54 و 64 می‌توانند در بین شهرهای استان تردد داشته باشند، البته برخی از به دلیل تردد در شهرهای استان تذکر گرفتند ولی جریمه نشدند.
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان یزد تصریح کرد: محدودیت‌های مرتبط با مدیریت بیماری کرونا از ابتدای آذر ماه در سه سطح قرمز، نارنجی و زرد مشخص شده و در سراسر کشور اعمال شده است.
صالحی افزود: ستاد استانی مقابله با کرونا در استان یزد از سه هفته قبل با توجه به شرایط بحرانی در استان یکسری محدودیت‌هایی را با همکاری اصناف استان و مساعدت این قشر اعمال کرده بود.
وی ادامه داد: خوشبختانه این موارد سبب شد آمار بستری‌های کرونایی در استان یزد با شیب ملایمی کاهش یابد، اما نباید فریب آمارها را خورد، ویروس کرونا یک ویروس اجتماعی است که به سادگی می‌تواند مجدد به اوج برگردد و حتی وخیم‌تر و جدی‌تر خود را نشان بدهد.
صالحی بیان کرد: در خصوص مسئله محدودیت‌های تردد و اینکه برخی از مردم در یزد ساکن هستند اما پلاک استان‌های دیگر را دارند و یا در شهرستان‌های دیگر ساکن هستند اما کار و شغل‌شان در مرکز استان است اظهار داشت: طبق قوانین پلیس راهور افرادی که در یک محل سکونت دارند مکلف هستند پلاک وسیله نقلیه بومی داشته باشند، افرادی که اقدام به تغییر پلاک نکردند به نوعی تخلف انجام دادند.
وی گفت: تمهیداتی اندیشیده شده است تا کارخانه‌ها و دستگاه‌هایی که جزء موارد استثنایی هستند که در ساعت‌های مقرر تردد دارند، می‌توانند شماره پلاک‌های خود را ورودی درب استانداری به مدیرکل امنیتی انتطامی استانداری مکاتبه کنند.
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد افزود: با این اقدام پلاک‌هایی که محق بودند از لیست جریمه‌ها حذف می‌شوند، افرادی هم که فاقد پلاک بومی هستند با وسیله نقلیه خود تردد نداشته باشند که با مشکل مواجه نشوند.
علی صالحی، مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد، روز یکشنبه بالاخره پس از گذشت 9 ماه از شیوع بیماری کرونا به عنوان سخنگویی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان یزد انتخاب شد.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های طرح اقدام ملی (فروش اقساطی) در شهر جدید گلبهاراجرای طرح "آوای ورزش در همسایگی" درشهر جدید گلبهارشهردار اصفهان: مدیریت شهری ظرفیت های خود را در حوزه سلامت به کار گرفته استمشکلات بنگاههای اقتصادی فقط تابع مسائل مالی نیست باید به عوامل بروز مشکل درون و بیرون کارگاه نیز توجه شودسفر مشاور و نماینده ی ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان اصفهانتوسعه ارتباطات تجاری ایران و ارمنستان با تکیه بر صنعت نمایشگاهی7 هکتار از زمینهای بایر تصفیه خانه فاضلاب ورزنه برای کاشت نهال آماده سازی شدتبدیل سیستم فرایندی تصفیه خانه فاضلاب شهر ورزنه از برکه تثبیت به لاگون هوادهیلوله های فولادی خروجی ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب ورزنه تعویض شددر دهه فجر صورت می گیرد؛ افتتاح 16 پروژه آبفا در استان اصفهانروزگار تلخ بیماران دیابتی در گلستان / ‌کمبود انسولین در داروخانه‌ها‌ بیماران را سرگردان کردآمار کرونا اصفهان ۶ بهمن؛ ۵ فوتی و ۲۰۰ ابتلای جدیدتخریب ‌بنای تاریخی دیگر در مجاورت میدان امام اصفهان / میراث فرهنگی‌ در کجای این بازی تلخ قرار دارد؟قیمت جدید مسکن در مناطق مختلف تهران۳ هفته آینده کرونا در اصفهان اوج می گیرددهقان فداکار؛ این بار ۱۴سالهجزئیاتی از قتل کارمند اداره گاز در تبریز/ رد هرگونه ارتباط قتل با شغل اداری مقتولممنوعیت شکار در تالاب‌های اردبیل؛ ۲ گونه ارزشمند اردک سرسفید و غاز پیشانی سفید بزرگ ‌مشاهده ‌شدواکنش آموزش و پرورش قزوین به ماجرای تنبیه بدنی دانش‌آموز روستاییکاهش نرخ ارز تاثیر چندانی در قیمت مسکن نخواهد گذاشتتازه‌ترین وضعیت شیوع کرونا در گیلان/۱۳ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارد + جدولمحدودیت‌های تردد شبانه در شهرستان‌های با وضعیت آبی اردبیل برقرار استواژگونی تانکر ۲۰ هزار لیتری بنزین/محور آزادگان مسدود استکیفیت بد آب رفسنجان کار توسعه فضای سبز را دشوار کرده استهشدارها برای خیز دوباره کرونا در اصفهان جدی‌تر شده است