تبلیغات
  • زمان انتشار: 3 آذر 1399, 17:12
  • / کد خبر: 54680

 ترمیم ژلیش ناخن چگونه است؟

 ترمیم ژلیش ناخن چگونه است؟ برای پاک کردن لاک ژلیش چه باید کرد؟ چنانچه به ناخن هایمان لاک ژلیش زدیم و بنا به دلایلی مجبور به پاک کردن آنها بودیم چطور باید پاک شان کنیم؟ نگران نباشید برای پاک کردن لاک های ژلیش هم روشی وجود دارد که در ادامه به شما میگوییم.برای پاک کردن لاک ژلیش از روی ناخن ها آنرا باشدت نخراشید چون ناخن ها اسیب می بینند بهتر است مرحله های زیر را با دقت انجام دهید و لاک هایتان را پاک کنید.

پاک کردن ژلیش از روی ناخن طبیعی جهت ترمیم آن، میتواند با یکی از پنج شیوه زیر را انجام گیرد :

 

استفاده از ژل ریموور لاک ژل

لاک ژله ای که روی ناخن زده می شود. پس از گذشت 15 الی 20 دقیقه، لاک ژل نرم شده و با ابزار ریموو ژل یا عقب زن چوبی از روی ناخن ها برداشته می شود.
 

استفاده از دستگاه ریموور لاک ژل

انگشتان داخل دستگاه قرار می گیرد و در مدت 5 الی 10 دقیقه، بخار و گرما ایجاد شده سبب از بین رفتن ژل پولیش می شود.
 
ترمیم ژلیش ناخن ,ترمیم و ریموو ژلیش ناخن,آموزش ترمیم ژلیش ناخنپاک کردن لاک ژلیش
 

استفاده از پد ریموو ژلیش

این پد ها اغشته به محلول ریموور ژل است. بدون احتیاج به فویل و پنبه روی ناخن قرار گرفته می شود و پس از نرم شدن لاک ژل، با ابزار ریموو یا عقب زن مواد از روی ناخن برداشته می شود.
 

استفاده از فویل و محلول ریموور ژل

با استفاده از فویل و محلول ریموور ژل و قرار دادن آن ها در مدت لازم روی ناخن ها هم میتوان لاک ژل را ریموو نمود.
 
در هر سه شیوه ذکر شده در بالا حتماً باید ابتدا تاپ کات روی ناخن با سوهان برقی کاملاً تراشیده شود و پس از آن مرحله های ریموو لاک ژل انجام شود.
 

استفاده از سوهان برقی کاشت ناخن

سوهان برقی کاشت ناخن را به آرامی روی سطح لاک ژلیش ناخن کشیده تا لایه اولیه که روی ناخن است بطور کلی پاک شود حال میتوان مراحل بعدی را به راحتی انجام داد.پس از به پایان رسیدن این مرحله دستان خود را بشویید تا ذرات جداشده بطور کامل شسته شوند.
 
ترمیم ژلیش ناخن ,ترمیم و ریموو ژلیش ناخن,آموزش ترمیم ژلیش ناخنترمیم و ژلیش ناخن
 
- پس از پاک سازی ژلیش سطح ناخن خویش را حتماً با استفاده از روغن یا کرم مرطوب کننده ماساژ دهید تا به حد کافی رطوبت رسانی انجام بگیرد.
 
- سطح ناخن را با استفاده یک بافر به آرامی سوهان کشیده تا در صورت وجود خراش در ژلیش ناخن سطح کاملاً صاف و یکدست شود. حال به ناخن های طبیعی خود دست خواهید یافت که میتوان برای آينده آنها تصمیم گرفت. این ناخن ها برای ژلیش ناخن مجدد هم آماده هستند
 
ترمیم ژلیش ناخن ,ترمیم و ریموو ژلیش ناخن,آموزش ترمیم ژلیش ناخنآموزش ترمیم ژلیش ناخن
 
- کوتیکول ناخن ها را جدا کنید:به کمک قیچی مخصوص کوتیکول ناخن، تمامی زائده های ناخن را از آن جدا کنید.
 
- لاک پایه یا بیس کت را به صورت یک لایه بسیار نازک میزنیم بصورتی که به اندازه یک سر سوزن با پوست اطراف ناخن فاصله داشته باشد( میتوانید از برق ناخن معمولی هم استفاده کنید) آنگاه ٣٠ ثانیه در دستگاه led یا ٢ دقیقه در دستگاه uv قرار میدهیم.
 
ترمیم ژلیش ناخن ,ترمیم و ریموو ژلیش ناخن,آموزش ترمیم ژلیش ناخنترمیم ژلیش ناخن
 

- چنانچه ژل ناخن شما شفاف است به علت این که زیر آن دیده می شود بهتر است از لاک ناخن با رنگ های پایه مثل صورتی کم رنگ، گلبهی یا بژ استفاده کنید. لاک رنگی را بصورت لایه نازک و با حفظ فاصله ذکر شده میزنیم و به مدت ٣٠ ثانیه در led یا ٢ دقیقه در uv قرار میدهیم( این مرحله ٢ بار تکرار شود). اگر ژل ناخن شفاف نیست احتیاج نیست این مرحله را انجام دهید.
 
- توصیه می شود اگر ناخن های ناصاف و کوچکی دارد لایه دوم را لاک بزنید.
 
- در این مرحله لاک ژله ای به رنگ دلخواه را به دقت روی ناخن ها می زنیم. دقت داشته باشید که با اطراف ناخن تماس نداشته باشد. بمدت ٣٠ ثانیه در led یا ٢ دقیقه در uv قرار میدهیم( این مرحله ٢ بار تکرار شود).
 
- روی ناخن را تاپ کات بزنید و داخل دستگاه یو وی- ال ای دی قرار دهید تا خشک شود. 2 مرحله
 
- در اخر پد آغشته شده به کلینزر را روی ناخن میکشیم.
 
ترمیم ژلیش ناخن ,ترمیم و ریموو ژلیش ناخن,آموزش ترمیم ژلیش ناخنریمو و ژلیش ناخن
 
- دور ناخن را با روغن ناخن چرب نموده و ماساژ می دهیم.

منبع: بیتوته
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
قم| ضرورت بازنگری تعرفه تلفن ثابتقم|با حمایت از توسعه زیرساخت های مخابراتی کشور، پاسخگوی نیازهای فزاینده حوزه ارتباطات باشیمدسترسی کلانشهرها به بنزین یورو۴آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های طرح اقدام ملی (فروش اقساطی) در شهر جدید گلبهاراجرای طرح "آوای ورزش در همسایگی" درشهر جدید گلبهارقم|دستگاه زباله سوز اهدایی چین آماده نصب استقم| افتتاح پروژه‌های آبفای قم با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیروشهردار اصفهان: مدیریت شهری ظرفیت های خود را در حوزه سلامت به کار گرفته استمشکلات بنگاههای اقتصادی فقط تابع مسائل مالی نیست باید به عوامل بروز مشکل درون و بیرون کارگاه نیز توجه شودسفر مشاور و نماینده ی ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان اصفهانتوسعه ارتباطات تجاری ایران و ارمنستان با تکیه بر صنعت نمایشگاهی7 هکتار از زمینهای بایر تصفیه خانه فاضلاب ورزنه برای کاشت نهال آماده سازی شدتبدیل سیستم فرایندی تصفیه خانه فاضلاب شهر ورزنه از برکه تثبیت به لاگون هوادهیلوله های فولادی خروجی ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب ورزنه تعویض شددر دهه فجر صورت می گیرد؛ افتتاح 16 پروژه آبفا در استان اصفهانروزگار تلخ بیماران دیابتی در گلستان / ‌کمبود انسولین در داروخانه‌ها‌ بیماران را سرگردان کردآمار کرونا اصفهان ۶ بهمن؛ ۵ فوتی و ۲۰۰ ابتلای جدیدتخریب ‌بنای تاریخی دیگر در مجاورت میدان امام اصفهان / میراث فرهنگی‌ در کجای این بازی تلخ قرار دارد؟قیمت جدید مسکن در مناطق مختلف تهران۳ هفته آینده کرونا در اصفهان اوج می گیرددهقان فداکار؛ این بار ۱۴سالهجزئیاتی از قتل کارمند اداره گاز در تبریز/ رد هرگونه ارتباط قتل با شغل اداری مقتولممنوعیت شکار در تالاب‌های اردبیل؛ ۲ گونه ارزشمند اردک سرسفید و غاز پیشانی سفید بزرگ ‌مشاهده ‌شدواکنش آموزش و پرورش قزوین به ماجرای تنبیه بدنی دانش‌آموز روستاییکاهش نرخ ارز تاثیر چندانی در قیمت مسکن نخواهد گذاشت