تبلیغات
  • زمان انتشار: 3 آذر 1399, 09:12
  • / کد خبر: 54583

افزایش شدید قیمت مرغ در بازار اصفهان؛ احتمال کاهش قیمت‌ها تا اوایل هفته آینده

افزایش شدید قیمت مرغ در بازار اصفهان؛ احتمال کاهش قیمت‌ها تا اوایل هفته آینده رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید استان اصفهان گفت: قیمت فروش مرغ در بازار امروز افزایش شدیدی داشت که پیش‌بینی می‌شود تا اوایل هفته آینده شاهد کاهش قیمت این محصول باشیم.
محمدعلی فروغی  اظهار داشت: افزایش قیمت مرغ به صورت کشوری است و در اصفهان هم امروز شاهد افزایش قیمت شدید این محصول بودیم. این افزایش قیمت نتیجه تاخیر در جوجه‌ریزی مرغداران است که حدود 2 ماه پیش اتفاق افتاد.
وی افزود: 2 ماه پیش مشکلاتی در عرضه تخم‌مرغ و افزایش قیمت آن به وجود آمد و مرغداران، نگران عرضه به موقع نهاده‌های دامی بودند. این مشکلات و نگرانی‌ها سبب وقفه 10 روزه در جوجه‌کشی‌ها شد و مرغداران نیز در موعد مقرر جوجه‌ریزی مناسبی نداشتند. عواقب آن امروز در بازار قابل مشاهده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید استان اصفهان با بیان اینکه وقفه به وجود آمده در جوجه‌ریزی قابل جبران است، گفت: این افزایش قیمت تنها یک شوک به بازار است و امیدواریم مطابق با صحبت‌های مسئولان تا اوایل هفته آینده شاهد کاهش قیمت عرضه مرغ باشیم.
وی با تاکید بر اینکه مرغداران راغب به کار نکردن نیستند، ادامه داد: مرغداران نیز مانند تمام صنوف دیگر خرج و هزینه‌های خود را دارند و تمامی مالیات آنها از طریق مرغداری پرداخت می‌شود. اما وقوع چنین مشکلاتی آنها را نیز گرفتار می‌سازد و ممکن است در عرضه مرغ به بازار وقفه‌ای ایجاد کنند.
فروغی اضافه کرد: در صورتی که قیمت 29 هزار و 700 تومان برای مرغ مصوب شده بود اما در واقعیت قیمت فروش مرغ در بازار بیشتر از این مقدار است و امروز به ازای هر کیلو 33 هزار تومان نیز به فروش رفت.‎

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های طرح اقدام ملی (فروش اقساطی) در شهر جدید گلبهاراجرای طرح "آوای ورزش در همسایگی" درشهر جدید گلبهارشهردار اصفهان: مدیریت شهری ظرفیت های خود را در حوزه سلامت به کار گرفته استمشکلات بنگاههای اقتصادی فقط تابع مسائل مالی نیست باید به عوامل بروز مشکل درون و بیرون کارگاه نیز توجه شودسفر مشاور و نماینده ی ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان اصفهانتوسعه ارتباطات تجاری ایران و ارمنستان با تکیه بر صنعت نمایشگاهی7 هکتار از زمینهای بایر تصفیه خانه فاضلاب ورزنه برای کاشت نهال آماده سازی شدتبدیل سیستم فرایندی تصفیه خانه فاضلاب شهر ورزنه از برکه تثبیت به لاگون هوادهیلوله های فولادی خروجی ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب ورزنه تعویض شددر دهه فجر صورت می گیرد؛ افتتاح 16 پروژه آبفا در استان اصفهانروزگار تلخ بیماران دیابتی در گلستان / ‌کمبود انسولین در داروخانه‌ها‌ بیماران را سرگردان کردآمار کرونا اصفهان ۶ بهمن؛ ۵ فوتی و ۲۰۰ ابتلای جدیدتخریب ‌بنای تاریخی دیگر در مجاورت میدان امام اصفهان / میراث فرهنگی‌ در کجای این بازی تلخ قرار دارد؟قیمت جدید مسکن در مناطق مختلف تهران۳ هفته آینده کرونا در اصفهان اوج می گیرددهقان فداکار؛ این بار ۱۴سالهجزئیاتی از قتل کارمند اداره گاز در تبریز/ رد هرگونه ارتباط قتل با شغل اداری مقتولممنوعیت شکار در تالاب‌های اردبیل؛ ۲ گونه ارزشمند اردک سرسفید و غاز پیشانی سفید بزرگ ‌مشاهده ‌شدواکنش آموزش و پرورش قزوین به ماجرای تنبیه بدنی دانش‌آموز روستاییکاهش نرخ ارز تاثیر چندانی در قیمت مسکن نخواهد گذاشتتازه‌ترین وضعیت شیوع کرونا در گیلان/۱۳ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارد + جدولمحدودیت‌های تردد شبانه در شهرستان‌های با وضعیت آبی اردبیل برقرار استواژگونی تانکر ۲۰ هزار لیتری بنزین/محور آزادگان مسدود استکیفیت بد آب رفسنجان کار توسعه فضای سبز را دشوار کرده استهشدارها برای خیز دوباره کرونا در اصفهان جدی‌تر شده است