تبلیغات
  • زمان انتشار: 2 آذر 1399, 09:57
  • / کد خبر: 54441

استاندار خوزستان: استمرار محدودیت‌ها در طول ۲هفته نباید قطع شود

استاندار خوزستان: استمرار محدودیت‌ها در طول ۲هفته نباید قطع شود استاندار خوزستان با اشاره به نقش اِعمال محدودیت‌ها در کاهش کرونا گفت: دستگاه‌های متولی در طول ۲هفته اعمال محدودیت باید با جدیت بر مسئله نظارت داشته باشند تا بتوانیم پس از ۲هفته شاهد کاهش چشمگیر موارد کرونایی در استان باشیم.
 غلامرضا شریعتی در نشست ستاد مدیریت مبارزه با کرونا خوزستان اظهار داشت: محدودیت‌های شدید کرونایی در 2 شهر قرمز استان در نخستین روز با همکاری تمامی دستگاه‌ها موفقیت خوبی داشته است.
وی افزود: محدودیت در سایر شهرهای خوزستان که وضعیت های زرد و نارنجی داشتند، نیز اعمال شده و در این شهرها نیز اعمال محدودیت‌ها مناسب بوده است.
استاندار خوزستان گفت: برای نزولی کردن شیب کرونا نیاز به همراهی مردم داریم و امید داریم با اعمال این محدودیت‌ها روند ابتلا و فوتی‌ها شیب نزولی پیدا کنند.
وی با اشاره به نقش اعمال محدودیت‌ها در کاهش کرونا بیان داشت: دستگاه‌های متولی در طول دو هفته محدودیت، باید با جدیت بر مسئله نظارت داشته باشند تا بتوانیم پس از 2 هفته شاهد کاهش چشمگیر موارد کرونایی در خوزستان باشیم.
این مقام مسئول تاکید کرد: مردم در کنترل این بیماری نقش مهمی دارند و همکاری همگانی در اثربخشی این محدودیت‌ها موثر است. لازم است مردم با رعایت پروتکل‌ها و پرهیز از دورهمی خانوادگی در زنجیره  قطع کرونا کمک کنند.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه 9 بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
شهردار اهواز دست از جنجال رسانه‌ای بر‌دارد‌برنامه قطع برق مشهد پنجشنبه 9 بهمن 99"رودپارک" مشهد چه زمانی به بهره‌برداری می‌رسد؟حریق گسترده در پاساژ کورپه سنندج / مغازه‌ها در آتش سوختند+جزئیاتمهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا ۱۵ بهمن ماه تمدید شدمشکلات ساکنین محلات گلبهاربررسی شدقم| افتتاح 5 پروژه گاز رسانی در دهه فجرقم| 80 درصد زکات کشور صرف امور فقرا شدتوضیحی درباره مرگ دام‌ها در رامهرمز در پی مصرف ضایعات نفتیمشاور رسانه ای شهردار سوژه جنجال رسانه ها شدآمار کرونا کاشان ۸ بهمن؛ ۳ فوتی و ۹ ابتلای جدیدبرنامه قطعی برق استان گیلان چهارشنبه 8 بهمن 99جزئیات خودکشی دو خواهر جوان در دزفولفعالیت ۱۴تور غیرمجاز گردشگری در استان مرکزی متوقف شداحتمال بروز موج جدید کرونا در اصفهانضرر ۱۹ میلیاردی صنعت مرغداری اصفهان در یک ماه/ احتمال افزایش قیمت مرغ در شب عیدآخرین جزئیات سانحه تصادف اتوبوس با تریلی در سمنان/ حادثه فوتی نداشت+تصاویرباغ وحش خصوصی ارومیه؛ زخم‌خورده از بی‌مهری‌هابرنامه قطع برق مشهد چهارشنبه8 بهمن 99تشکل‌های ایثارگری، ظرفیتی برای جامعه ایثارگری خراسان رضوی استماهی های موجود در سد شیرین دره ارتباطی با کیفیت آب این سد ندارداردبیل با تهدید بازگشت به وضعیت زرد کرونایی مواجه است؛ آغاز پیک چهارم با ادامه سریال بی‌توجهی‌هارد پای مافیا در فروش زهر زنبور عسلنخستین مرکز توانمندسازی زنان در شهر اصفهان بهره برداری شدباغ پرندگان بندرعباس بازگشایی می‌شود