تبلیغات
  • زمان انتشار: 1 آذر 1399, 20:39
  • / کد خبر: 54383

نصب نخستین انشعاب آب اصفهان در سال 1345

نصب نخستین انشعاب آب اصفهان در سال 1345
عکس ارائه شده مربوط به نصب نخستین انشعاب آب سازمان آب و فاضلاب اصفهان در تاریخ چهارم آبان سال 1345 برای منزل ایرج وکیل زاده در خیابان سیدعلیخان است.

رخستین انشعاب آب در شهر اصفهان در سال 1345 نصب گردید.
تصویر نصب این انشعاب را احمد نعیمی، نخستین کارمند سازمان آب و فاضلاب اصفهان، با حضور در دفتر گنجینه و مرکز اسناد شرکت، به موزه آبفای استان اصفهان اهدا کرد.
این عکس مربوط به نصب نخستین انشعاب آب سازمان آب و فاضلاب اصفهان در تاریخ چهارم آبان سال 1345 برای منزل ایرج وکیل زاده در خیابان سیدعلیخان است.
در این تصویر ابراهیم پارسا استاندار وقت اصفهان به همراه مهندس سید امیر سعید موسوی حجازی؛ نخستین مدیرعامل سازمان/ شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و جمعی از کارکنان سازمان، مقامات استان و خبرنگاران دیده می شوند.
نعیمی هنگام اهدای این عکس گفت: من و مرحوم منوچهر منوچهری نخستین افرادی هستیم که پس از مصاحبه و گزینش از طرف مهندس حجازی در تیرماه سال 1345 به استخدام سازمان آب و فاضلاب اصفهان درآمدیم.
وی گفت: ما دو نفر که فارغ التحصیل مقطع کاردانی رشته آب از دانشکده پلی تکنیک دانشگاه تهران بودیم به مهندس حجازی که تازه به اصفهان آمده و هنوز در هتل اقامت داشت، مراجعه و پس از انجام مصاحبه قرار شد، یک عدد متر و مقداری لوازم التحریر خریداری کرده و کار خود را آغاز کنیم.
نعیمی افزود: ساعت 6 صبح روز بعد، مدیرعامل سازمان آبفا، رو به روی هتل ایران تور واقع در ابتدای خیابان عباس آباد منتظر ما بود و از همان مکان، سه نفری کار نقشه برداری از خیابان های شهر اصفهان را آغاز کردیم.
نخستین کارمند سازمان آب و فاضلاب اصفهان در ادامه خاطراتی از اجاره نخستین مکان اداری سازمان، نخستین کارکنان سازمان، نخستین لوله گذاری ها در سطح شهر، نصب نخستین انشعاب آب و … ذکر کرد که در آینده توسط گنجینه و مرکز اسناد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تدوین و منتشر می شود.
 

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
قم| دوران پرتلاطم اقتصاد کرونایی ؛ کارآفرینی یا اشتغالزایی ؟۱۲۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۵ نفرغار بابا احمد چالدران یک شکاف طبیعی با گاز سمی است نه غار تاریخیبنکدار هاشمی: ظرفیت جا به جایی روزانه ۱۸۰ هزار نفر در خط یک مترو فراهم شدافزایش چشمگیر موارد بستری های مشکوک به کرونا در یزدآخرین وضعیت مصدومان حادثه مدرسه کانکسی در دزفول / سوختگی ۳ دانش‌آموز و ۳ معلمداستان ادامه‌دار کمبود گاز ‌در زاهدان / سرمای کم‌سابقه و کمبود کپسول گاز امان مردم را برید+ تصاویرمشاهده یک قلاده سیاهگوش در زیستگاه‌های شهرستان آوجکاهش ۵۰ درصدی معاملات خودرو در اراکگلایه مدیر کل میراث فرهنگی البرز از کمبود کادر حراست از اماکن تاریخیاخراج پرسنل قنادی‌ها به دلیل مشکلات مالی / افزایش چند برابری مواد اولیه قنادیروزهای ناخوش طلای سفید در استان فارس / ‌شرمندگی پنبه از تولید‌کننده /وقتی دلالان کشاورزان را با پنبه سر می‌برنکارخانه سبلان پارچه از ورشکستگی خارج شدامروز برق کدام مناطق مشهد قطع می‌شود؟بخش اعظمی از مردم "چابهار، کنارک، قصرقند، نیکشهر و دشتیاری" ‌شناسنامه‌ ندارندچرخ گوشت انگشتان کودک یزدی را بلعیدصف سنگین سجام با چاشنی کرونا/ نوبت فروشی در کافی نت هابازار موبایل بیرجند در روزهای سراشیبی/ کاهش ۵ تا ۲۰ درصدی قیمت تلفن همراهآخرین جزئیات حضور دانش‌آموزان در مدارس استان اصفهانشرایط واگذاری بیش از 1100 فقره انشعاب فاضلاب در هرند اصفهان مهیا شدگردهمایی برندهای مطرح سرمایشی گرمایشی و صنعت آب در نمایشگاه اصفهانتقدیر از مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان در حوزه فرهنگ ایثار،جهاد و شهادتآمار کرونا اصفهان ۴ بهمن؛ ۲ فوتی و ۹۸ ابتلای جدیدکشف جام ۹۰۰ ساله در رباط‌کریم/اثر مربوط به قرون میانی اسلامی استبندرگز تنها شهر نارنجی گلستان