تبلیغات
  • زمان انتشار: 27 آبان 1399, 10:33
  • / کد خبر: 53998

شهرداری کرج:

همه سبدهای زباله را از مقابل منازل مسکونی کرج جمع می‌کنیم!

همه سبدهای زباله را از مقابل منازل مسکونی کرج جمع می‌کنیم! معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: همکاران مجری طرح جمع‌آوری سبدهای زباله از مقابل منازل مسکونی، سبدهای حذف شده را پس از شستشو و ضدعفونی کردن در اختیار مدیران ساختمان‌های مسکونی قرار می‌دهند و هیچ سبدی را با خود نمی‌برند.
علی اصغر همتی با اشاره به اجرای جمع آوری سبدهای زباله از مقابل ساختمان‌های مسکونی اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری شهروندان تعداد زیادی از این سبدهای زباله جمع آوری شده و با ادامه این همکاری، طی ۲۰ روز آینده هیچ سبد زباله‌ای در سطح شهر مشاهده نخواهد شد.
وی ادامه داد: با حذف این سبدها، جمع آوری پسماندهای خانگی به شکل دیگر کلانشهرهای بزرگ کشور مثل شیراز، مشهد، اصفهان انجام می‌شود.
این مسئول با اشاره به مزایای اجرای این طرح توضیح داد: با حذف سبدهای زباله از مقابل منازل مسکونی مشکل حضور زباله گردها در سطح شهر حل می‌شود، دیگر شاهد انباشت زباله در کوچه و خیابان‌ها در هر ساعت از شبانه روز نخواهیم بود، سطح بهداشت عمومی به واسطه کاهش میزان شیرابه و بوی بد ناشی از انباشت زباله افزایش می‌یابد و سلامت پاکبانان به ویژه در ایامی که با شیوع کرونا درگیر هستیم کمتر به خطر می‌افتد.
وی تاکید کرد: همکاران مجری این طرح، سبدهای حذف شده را پس از شستشو و ضدعفونی کردن در اختیار مدیران ساختمان‌های مسکونی قرار می‌دهند و هیچ سبدی را با خود نمی‌برند.
وی اضافه کرد: با اجرای این طرح، لزوم نصب سبد زباله در مقابل واحدهای مسکونی برای دریافت پایان کار هم حذف شده است.
همتی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه کم کم  به سردترین فصل سال ورود می‌کنیم، افزود: شهرداری کرج تجهیزات زمستانی لازم برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان در زمان بارش برف و باران را تامین کرده و نگرانی ای در این بخش وجود ندارد.
وی تاکید کرد: در حال حاضر مقادیر زیادی ماسه و نمک در مبادی ورودی و خروجی شهر و مناطقی که برف گیر هستند دپو شده تا در زمان بارش برف مورد استفاده قرار بگیرد.
وی گفت: از شهروندان درخواست می‌شود برای گذراندن زمستانی لذت بخش با شهرداری همکاری داشته باشند و قبل از شروع بارندگی‌ها زنجیر چرخ را خریداری و آن را در صندوق عقب خودروی خود قرار دهند تا در زمان بارش برف دیگر نگران لیز خوردن  ماشین نباشند.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
کاهش ۲۰ درصدی بستری‌های کرونا در اصفهان۷۰ درصد بستری‌ها در اردبیل مربوط به زنان خانه‌دار و بازنشسته استتهران| ضارب سرپرست آموزش و پرورش قرچک دستگیر شدچگونگی پاک کردن جریمه تردد در ساعات ممنوعه کروناییروند کاهشی بستری‌های مشکوک به کرونا در یزد/آمار به۷۹۲ نفر رسیدخط قرمز شمال برای مسافران/ برگشت ۶ هزار خودرو از مازندرانگونه در معرض انقراض «کرکس سیاه» در استان گیلان رهاسازی شدواکنش سخنگوی شورای شهر به افزایش قیمت بلیت متروگل‌فروشان برای حفظ آبرو مجبور به فروش اموال‎شان شده‌اندچرا ساعات فعالیت حمل و نقل عمومی مشهد تغییر نکرد؟ارسال پیامک هزینه پارک حاشیه‌ای برای صاحبان خودرو در قممرغداران قمی تمایلی به جوجه‌ریزی ندارندتدوام محدودیت های کرونایی در چابهار/ مراکز تجاری تعطیل شدتعطیلی اسکله‌های مسافری بندرعباس و قشمتعداد بستری‌های کرونا در آذربایجان‌شرقی ۱۰ درصد کاهش یافته استشمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۲۹۶ ‌نفر رسیدکاهش ۷۰ درصدی مسافران اتوبوس در اصفهانمحدودیت‌های کرونایی تردد در جاده‌های کرمانشاه را ۴۴ درصد کاهش دادسودجویی دلالان و کرونا نفس نرگس کاران خراسان جنوبی را تنگ کرده استجمع‌آوری ۴۵ لاشه پرنده مبتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان از تالاب میقانماجرای مرگ دختر بچه ۸ ساله بندرعباسی چیست؟فعالیت شیرینی فروشی‌ها ممنوع است/ تکذیب اخبار منتشر شده در فضای مجازیافراد ساکن در یزد با پلاک غیربومی در شهر تردد نداشته باشنداعمال جریمه ۲۰۰ خودرو در شب نخست اجرای طرح ممنوعیت ترددتوقیف خودروها با پلاک مخدوش تا پایان محدودیت ها در کرمانشاه