تبلیغات
  • زمان انتشار: 25 آبان 1399, 11:01
  • / کد خبر: 53737

استاندار خراسان شمالی: برخی از تخلفات شهرداری‌ها «غیرقابل بخشش» است

استاندار خراسان شمالی: برخی از تخلفات شهرداری‌ها «غیرقابل بخشش» است استاندار خراسان شمالی گفت: برخی از تخلفات در حوزه شهرداری ها غیرقابل بخش است و احکام برخورد با آنان باید بازدارنده باشد.
محمدعلی شجاعی در نشست با فرمانداران خراسان شمالی٬ با بیان اینکه عدم حضور مدیران در میان مردم مورد انتقاد است، افزود: فرمانداران باید میزان حضور مدیران استانی و شهرستانی در شهرستان‌ها را بررسی کنند.
وی افزود: در شرایط کنونی باید بیشتر از گذشته با مردم ارتباط برقرار کنیم و به درد دل آنان گوش بدهیم. بنابراین سفرهای درون شهرستانی مدیران دستگاه‌های اجرایی باید افزایش یابد.
استاندار خراسان شمالی عدم حضور برخی از مدیران در شهرستان‌ها را٬ کوتاهی آنان توصیف کرد و همچنین افزود: عدم حضور مدیران شهرستانی بعد از پایان ساعت اداری در شهرستان‌ها مورد انتقاد مردم است و فرمانداران باید این موضوع را بررسی کنند. ادارات دولتی نیز باید در شهرستان‌ها استقرار کامل داشته باشند و این موضوع را از طریق مکاتبات و پیگیری‌های لازم از سطح ملی ادامه می‌دهم.
شجاعی تصریح کرد: استقرار هر اداره دولتی که در حوزه اختیارات مدیرکل استانی باشد حتماً در شهرستان ها انجام شود. آبادانی و پیشرفت هر منطقه را در گرو حضور سرمایه گذار بخش خصوصی است و باید به این بخش نیز توجه ویزه داشته باشید.
وی افزود: میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی در هر شهرستان جمع بندی شود و فرمانداران پیگیر آوردن سرمایه گذار به شهرستان‌ها باشند. به بررسی نداشته‌های شهرها به ویژه در حوزه حمل و نقل عمومی و پیش بینی تامین آن در بودجه مالی سال 1400 شهرداری‌ها توجه ویژه داشته باشید.
شجاعی در ادامه با بیان اینکه رسیدگی به تخلف شهرداری‌ها و صدور احکام بازدارنده بسیار مهم است٬ اظهار داشت: برخی از تخلفات در حوزه شهرداری‌ها غیرقابل بخش است و احکام برخورد با آنان باید بازدارنده باشد.
استاندار خراسان شمالی ارتقای شاخص‌های مختلف استان خراسان شمالی در سطح کشور را نتیجه تلاش‌های شبانه روزی و هم افزایی مدیران، فرمانداران و اجزای حاکمیت در استان دانست و افزود: تلاش٬ جایگزین نداشته‌ها شد و رتبه‌های جدیدی در سطح ملی مانند رتبه دوم در بحث سواد آموزی را کسب کردیم.
به گزارش تسنیم٬ پیگیری طرح‌های پیشرفت و آبادانی شهرستان راز و جرگلان با ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و شهرستان مانه و سملقان با بنیاد علوی، جمع‌بندی پروژه‌های دهه فجر، پیگیری اجرای طرح‌های تأمین مسکن در استان و ریشه کنی بی‌سوادی از دیگر موارد نشست استاندار خراسان شمالی با فرمانداران بود.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
راه اندازی اولین کارگاه آسفالت امولسیون قیری آماده درآبفا گرمدرهحضور تدریجی اهداکنندگان خون تا پایان زمستان ضروری استماجرای چادرنشینی زن و مرد معتاد در جلوی بیمارستان ارومیه چه بود؟آمار کرونا کردستان ۳ آذر؛ ۵ فوتی و ۲۶۸ ابتلای جدیدسوء قصد به جان سرپرست آموزش و پرورش قرچک با اسلحه/ فراهانی زنده استتعداد جان‌باختگان کرونایی در گلستان دو رقمی شد/مردم محدودیت‌ها را رعایت کنندممنوعیت تردد خودروهای پلاک غیربومی در ساعات مجاز شایعه استآمار کرونای اصفهان ۳ آذر؛ ۳۶ فوتی و ۸۷۹ ابتلای جدیدفوت بیماران کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد به دلیل کمبود اکسیژن کذب استکمبود نان در ارومیه نداریم/مردم بیش از نیاز خود نان نخرندتعداد جانباختگان کرونا در البرز به ۲۱۸۳ نفر رسیدکرونا در یزد همچنان می‌تازد؛ چرا یزد از تعطیلی‌های دو هفته‌ای پیروی نکرد؟روش‌های مسدود کردن کارت بانکی مفقودی یا سرقت شدهرضایت به تعطیلی اصناف نداشتیمقیمت میوه و تره‌بار در بازارهای کوثر امروز ۳ آذرماه + جدولتعطیلی آموزشگاههای رانندگی استان اصفهان تا اطلاع بعدینرخ کرایه ترددهای دریایی در هرمزگان افزایش یافتافزایش شدید قیمت مرغ در بازار اصفهان؛ احتمال کاهش قیمت‌ها تا اوایل هفته آیندهفروش بلیط به افراد مشکوک به کرونا در پایانه‌های مسافربری ممنوع شدقیمت مسکن در پرطرفدارترین منطقه تهرانقیمت زعفران بالا می‌رود/کشاورزان عجله نکنندکوچه‌های نسیم ناصر آباد قزوین ظرف ۱۵ روز آینده آسفالت می‌شودچشم پرندگان به دستان پرمهر شهروندان/جانمایی زیبای آبخوری ویژه پرندگان در مشهد‌مشکلات کمبود روغن در زنجان پابرجاست/ اتاق اصناف: به زودی روغن جامد به بازار تزریق می‌شودتعطیلی ۳ ساله دو مرز اشکان و قاسم‌رش سردشت باید برطرف شود