تبلیغات
  • زمان انتشار: 22 آبان 1399, 10:46
  • / کد خبر: 53494

بازرسی: مربوط به دوره اخیر است

نژادبهرام: تخلف ۱۵۰۰ میلیاردی منطقه ۵ مربوط به دوره قبل است

نژادبهرام: تخلف ۱۵۰۰ میلیاردی منطقه ۵ مربوط به دوره قبل است در حالی که زهرا نژادبهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران تخلف ۱۵۰۰ شهرداری منطقه ۵ را مربوط به دوره قبل می‌داند که بازرس کل استان تهران این پرونده را نتیجه بررسی عملکرد پروژه‌های ۴ سال اخیر دانست.
 زهرا نژاد بهرام  با اشاره به مطرح شدن خبر تخلف یک هزار و پانصد میلیارد تومانی شهرداری منطقه 5 اظهار کرد: بنابر پیگیری‌هایی که انجام شده است این تخلف در این دوره صورت نگرفته است.
وی با بیان اینکه تخلف صورت گرفته مربوط است به مدیریت دوره گذشته در منطقه 5 خاطرنشان کرد: در این زمینه شهرداری فعلی هیچ نقشی را در ارتباط با تخلف نداشته است و بنابر اسناد و مستندات موجود در سازمان بازرسی این اتفاق در دوره گذشته صورت گرفته است.
عضوهیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: جزئیات بیشتر از این تخلف را باید سازمان بازرسی اعلام کند اما ربطی به مدیریت شهر فعلی ندارد.
گفتنی است ابراهیم شاهرخیان بازرس کل استان تهران با اشاره به بازرسی‌ها صورت گرفته از منطقه 5 گفت: طی بازرسی به عمل آمده از این منطقه کشف موارد متعددی از سوی جریانات و تخلفات در شهرداری منطقه 5 شاهد بودیم.
وی تصریح کرد: عمده سوء جریانات کشف شده در ارتباط با مبلغ یک هزار و 500 میلیارد تومان در قالب پروژه‌های مشارکتی بوده که توسط شهرداری از یک طرف به عنوان صاحب زمین و از طرفی دیگر با اشخاص حقیقی و حقوقی برقرار شده است.
شاهرخیان ادامه داد: واقیت امر اینست که قراردادهای منعقد شده از استحکام و دقت لازم و رعایت موارد قانونی برخوردار نبودند و حتی بر همین قراردادها نظارت کافی صورت نگرفته است.
بازرس کل استان تهران خاطرنشان کرد: انشالا تمامی مناطق شهرداری تهران و  شهرستان‌های استان را بزودی مورد بازرسی قرار خواهیم داد.همچین سهل انگاری و تخلف صورت گرفته و عدم نظارت بر قراردادهای مشارکتی منجر شد  در بازرسی از منطقه 5   مشخص شد یک هزار و 500 میلیارد تومان از حقوق شهرداری تضیع شده است.
وی ادامه داد: این پرونده  بررسی عملکرد  پروژه‌های مشارکتی شهرداری منطقه 5 در 4 سال اخیر بوده و در دل قراردادهای متعددی  بر مبنای ساخت و سازها و مشارکت‌های است که حداقل نزدیک به 15 پروژه مورد بررسی قرار گرفت و به راحتی نمی‌توان گفت یه سهل انگاری ساده منجر به این اتفاق شده است. پرونده  در سازمان بازرسی کامل و همراه با متخلفین به دادسرای تهران ارسال شده است.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
کاهش ۲۰ درصدی بستری‌های کرونا در اصفهان۷۰ درصد بستری‌ها در اردبیل مربوط به زنان خانه‌دار و بازنشسته استتهران| ضارب سرپرست آموزش و پرورش قرچک دستگیر شدچگونگی پاک کردن جریمه تردد در ساعات ممنوعه کروناییروند کاهشی بستری‌های مشکوک به کرونا در یزد/آمار به۷۹۲ نفر رسیدخط قرمز شمال برای مسافران/ برگشت ۶ هزار خودرو از مازندرانگونه در معرض انقراض «کرکس سیاه» در استان گیلان رهاسازی شدواکنش سخنگوی شورای شهر به افزایش قیمت بلیت متروگل‌فروشان برای حفظ آبرو مجبور به فروش اموال‎شان شده‌اندچرا ساعات فعالیت حمل و نقل عمومی مشهد تغییر نکرد؟ارسال پیامک هزینه پارک حاشیه‌ای برای صاحبان خودرو در قممرغداران قمی تمایلی به جوجه‌ریزی ندارندتدوام محدودیت های کرونایی در چابهار/ مراکز تجاری تعطیل شدتعطیلی اسکله‌های مسافری بندرعباس و قشمتعداد بستری‌های کرونا در آذربایجان‌شرقی ۱۰ درصد کاهش یافته استشمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۲۹۶ ‌نفر رسیدکاهش ۷۰ درصدی مسافران اتوبوس در اصفهانمحدودیت‌های کرونایی تردد در جاده‌های کرمانشاه را ۴۴ درصد کاهش دادسودجویی دلالان و کرونا نفس نرگس کاران خراسان جنوبی را تنگ کرده استجمع‌آوری ۴۵ لاشه پرنده مبتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان از تالاب میقانماجرای مرگ دختر بچه ۸ ساله بندرعباسی چیست؟فعالیت شیرینی فروشی‌ها ممنوع است/ تکذیب اخبار منتشر شده در فضای مجازیافراد ساکن در یزد با پلاک غیربومی در شهر تردد نداشته باشنداعمال جریمه ۲۰۰ خودرو در شب نخست اجرای طرح ممنوعیت ترددتوقیف خودروها با پلاک مخدوش تا پایان محدودیت ها در کرمانشاه