تبلیغات
  • زمان انتشار: 8 آبان 1399, 11:23
  • / کد خبر: 52037

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان عنوان کرد:

بستری ۱۵۴ بیمار مبتلا به کرونا طی یک روز در بیمارستان های همدان

بستری ۱۵۴ بیمار مبتلا به کرونا طی یک روز در بیمارستان های همدان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۰ بیمار مبتلا به کرونا در بخش عادی بیمارستان‌های همدان و ۲۴ نفر در آی سی یو بستری شده اند.
محمد طاهری صبح پنج شنبه در کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا بابیان اینکه مراکز ۱۶ ساعته درمان آماده پذیرش و خدمات به مردم در بیماری کرونا است، گفت: هر ۳ تا ۴ دقیقه یک فوت ناشی از کرونا در کشور ثبت می‌شود.
طاهری با بیان اینکه اگر شرایط به این شکل ادامه پیدا کند نگران افزایش آمار در ماه‌های آینده هستیم، افزود: از مردم انتظار داریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کاهش آمار ابتلاء کمک کنند.
وی با بیان اینکه برخی افراد دارای علائم به پزشک مراجعه نمی‌کنند و پروتکل‌ها را هم رعایت نمی‌کنند، گفت: همین امر یکی از دلایل بالا رفتن آمار ابتلاء به کرونا در کشور و استان همدان است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: مسافرت‌ها به علت کاهش ایمنی بدن، خستگی و تغییر آب و هوا و رژیم غذایی باعث ابتلاء به کرونا می‌شود و هر چه مسافرت‌ها کمتر باشد آمار ابتلاء کاهش پیدا می‌کند.
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا در استان همدان نیز گفت: آمار پذیرش‌های جدید بیماران کرونایی از ترخیص‌ها بیشتر شده و این یک هشدار است
اسدالله ربانی با بیان اینکه موج سوم خطرناک‌تر از قبل است و باید جدی گرفته شود، گفت: رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی باید همچون گذشته طی تعامل با ستاد استانی کرونا نسبت به آگاهی بخشی به جامعه تلاش کنند.
وی گفت: همه مردم جامعه و همه اصناف از دولت تا بخش خصوصی باید شرایط را جدی بگیرند چراکه آمار ۴۰۰ فوتی در کشور در یک روز و میانگین ۱۳ نفر فوتی در استان همدان نشانه شرایط سخت و هشدار کرونایی در سطح جامعه است که باید جدی گرفته شود.
ربانی با بیان اینکه آمار بستری‌های جدید در استان همدان نسبت به ترخیص‌ها بیشتر شده و باید با رعایت پروتکل‌ها به کاهش آمار مبتلایان کمک کنیم، گفت: موج سوم بیماری خطرناک‌تر از گذشته است و باید مردم مراقبت کنند شرایط از این بدتر نشود.
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا در استان همدان تاکید کرد: رسانه‌ها باید همچون گذشته در آگاهی بخشی مردم از شرایط کنونی جامعه با ستاد استانی کرونا همکاری کنند.

منبع: مهر
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
هر شب حدود ۷۰۰۰ تردد غیرمجاز در مشهد ثبت می‌شودمعاون استاندار قزوین: ۱۲۷۱ مجوز تردد در استان قزوین صادر شداز شنبه شاهد نتایج قرنطینه خواهیم بود/ نگران صف های خرید هستیمتعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های همدان با شیب ملایمی کاهشی شده استوضعیت ابتلای مسافران به کوید ۱۹ قبل از صدور بلیت در استان خراسان جنوبی کنترل می‌شودجمع‌آوری ۴۶۰ خودروی فرسوده رها شده در شهر اصفهانپرتقال به علت صادرات بی رویه گران شدتک رقمی شدن فوتی‌های کرونا در یزدکاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی مسافران اتوبوسرانی در مشهدچرا پرورش شترمرغ پرسودترین فعالیت حوزه دامی خراسان رضوی است؟فراخوان چهارمین دوره جشنواره شهروندی عکاسی پاییز برگ ریزكارگر توانمند فضای سبز شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران«حذف فرماندهان موثر» سیاست دشمن برای تضعیف حشدالشعبیبسیج فرهنگی هرگز فرسوده نخواهد شدقیمت آپارتمان‌های کوچک در شهر تهراندلیل اصلی ابتلا به کرونا در بابل چیست؟جریمه خودروهای دارای مجوز در طرح اعمال محدودیت‌های کرونایی اصلاح می‌شودفاز سوم خط ۱ مترو تبریز یک هفته تعطیل است۹۰ درصد ترددهای شبانه کاهش پیدا کرد/اعمال جریمه برای متخلفانی که طرح منع تردد را نادیده گرفته‌اندافزایش قیمت تخم مرغ صحت ندارد/ هر کیلو تخم مرغ ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومانرکود کرونایی در ۱۳۷ مهدکودک استان سمنان/ مالکان همراهی کنندزلزله مراوه‌تپه خسارتی نداشت/ گروه‌های ارزیاب در منطقه هستندصدور دستور توقف ساخت بنا در حریم تاریخی پل خواجوشرایط پرداخت غرامت دستمزد ایام بیکاری به بیمه‌شدگان مبتلا به کروناوعده‌های پوچ دولت و بازار بی‌رونق پوشاک/ درب کارگاه‌ها تخته شد