تبلیغات
  • زمان انتشار: 8 آبان 1399, 09:11
  • / کد خبر: 51999

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران:

۱۰۰ اتوبوس تا ۱۳ آبان به ناوگان حمل و نقل عمومی افزوده می شود

۱۰۰ اتوبوس تا ۱۳ آبان به ناوگان حمل و نقل عمومی افزوده می شود مناف هاشمی گفت: قرارداد خرید ۲۵۰ اتوبوس با ایران خودرو نهایی شده و تا ۱۳ آبان ماه ۱۰۰ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان عمومی تهران می‌شود.
سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران ، با بیان اینکه قرارداد شهرداری با ایران خودرو برای تحویل ۱۰۰ دستگاه اتوبوس نهایی و پرداخت‌های آن هم انجام شده است، گفت: تا قبل از میلاد پیامبر اسلام که مصادف با ۱۳ آبان است، ۱۰۰ دستگاه اتوبوس را طی مراسمی تحویل می‌گیریم و بقیه را هم در ۲ سال آینده تحویل می دهند که در مجموع ۲۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی تهران افزوده می‌شود.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران تصریح کرد: اتوبوس‌هایی که وارد چرخه حمل و نقل می‌شوند در خطوط پرجمعیت که مسافرین بیشتری دارند، استفاده خواهند شد.
وی افزود: از این طریق تلاش می‌کنیم تا در مسیر‌هایی که جمعیت بیشتری دارند، شرایطی فراهم کنیم که مردم فاصله اجتماعی را بهتر رعایت کنند و در نتیجه آسیب‌های ناشی از کرونا هم کمتر شود.
وی با تاکید بر اینکه منتظر کمک‌های دولت هستیم، اظهار کرد: اگر دولت هم به اندازه شهرداری در موضوع تقویت ناوگان حمل ونقل عمومی ورود کند، قطعا ما هم می‌توانیم قرارداد‌های بهتری ببندیم.
مناف هاشمی ادامه داد: در شرایط فعلی، چون شهرداری فقط از محل منابع خودش قرارداد می‌بندد، لذا تامین اعتبارش هم برای اتوبوس خیلی سنگین شده است.
معاون شهردار تهران با بیان اینکه هزینه‌ها به خاطر گرانی ارز خیلی بالا رفته است، اظهار کرد: امیدواریم دولت و مجلس هم شهرداری را کمک کنند.
وی با بیان اینکه اگر دولت ۵۰ درصد هزینه‌ها را بدهد، شهرداری خود بقیه آن را تامین می‌کند گفت: اگر چنین شود، می‌توان سالانه ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس را در داخل تولید و خریداری کرد تا هم کارخانه‌ها فعال شوند و هم مشکل کمبود اتوبوس حل شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
کاهش ۲۰ درصدی بستری‌های کرونا در اصفهان۷۰ درصد بستری‌ها در اردبیل مربوط به زنان خانه‌دار و بازنشسته استتهران| ضارب سرپرست آموزش و پرورش قرچک دستگیر شدچگونگی پاک کردن جریمه تردد در ساعات ممنوعه کروناییروند کاهشی بستری‌های مشکوک به کرونا در یزد/آمار به۷۹۲ نفر رسیدخط قرمز شمال برای مسافران/ برگشت ۶ هزار خودرو از مازندرانگونه در معرض انقراض «کرکس سیاه» در استان گیلان رهاسازی شدواکنش سخنگوی شورای شهر به افزایش قیمت بلیت متروگل‌فروشان برای حفظ آبرو مجبور به فروش اموال‎شان شده‌اندچرا ساعات فعالیت حمل و نقل عمومی مشهد تغییر نکرد؟ارسال پیامک هزینه پارک حاشیه‌ای برای صاحبان خودرو در قممرغداران قمی تمایلی به جوجه‌ریزی ندارندتدوام محدودیت های کرونایی در چابهار/ مراکز تجاری تعطیل شدتعطیلی اسکله‌های مسافری بندرعباس و قشمتعداد بستری‌های کرونا در آذربایجان‌شرقی ۱۰ درصد کاهش یافته استشمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۲۹۶ ‌نفر رسیدکاهش ۷۰ درصدی مسافران اتوبوس در اصفهانمحدودیت‌های کرونایی تردد در جاده‌های کرمانشاه را ۴۴ درصد کاهش دادسودجویی دلالان و کرونا نفس نرگس کاران خراسان جنوبی را تنگ کرده استجمع‌آوری ۴۵ لاشه پرنده مبتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان از تالاب میقانماجرای مرگ دختر بچه ۸ ساله بندرعباسی چیست؟فعالیت شیرینی فروشی‌ها ممنوع است/ تکذیب اخبار منتشر شده در فضای مجازیافراد ساکن در یزد با پلاک غیربومی در شهر تردد نداشته باشنداعمال جریمه ۲۰۰ خودرو در شب نخست اجرای طرح ممنوعیت ترددتوقیف خودروها با پلاک مخدوش تا پایان محدودیت ها در کرمانشاه