تبلیغات
  • زمان انتشار: 7 آبان 1399, 22:12
  • / کد خبر: 51966

اولین جشنواره هنروری کارکنان آبفای استان اصفهان با موضوع (آب، همدلی و زیست پایدار با کرونا )

اولین جشنواره هنروری کارکنان آبفای استان اصفهان با موضوع (آب، همدلی و زیست پایدار با کرونا ) اولین جشنواره هنروری کارکنان آبفای استان اصفهان با موضوع (آب، همدلی و زیست پایدار با کرونا )

تعالی سازمانی یک هدف بزرگ برای ارتقا بهره وری و اساس ثبات و پیشرفت است. سازمان های امروزی به نقش حیاتی کارکنان و منابع انسانی وقوف کامل یافته اند و به نیروی انسانی به مثابه موتور محرکه توسعه سازمانی می نگرند. عملکرد بهینه کارکنان مستلزم فراهم ساختن شرایط زیست اجتماعی مطلوب ، محیط پیرامونی مناسب و ارتباط موثر با سایر کارکنان است. در این میان سرمایه اجتماعی به منزله یک پارادایم و انگاره علمی و عملیاتی برای پیشبرد اهداف سازمانی و دمیدن روحیه نشاط و آرامش روانی کارکنان به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرد. سرمایه اجتماعی شامل ابعاد سه گانه اصلی : روابط اجتماعی ، ارتباطات و شبکه‌ها است. روابط اجتماعی مانند هنجارهای متقابل عمومی و اعتماد ( اعتماد بین فردی و اعتماد نهادی ) است که تاکید بر روابط و مشارکت مدنی دارد. از مزایای سرمایه اجتماعی این است که باعث افزایش ارتباطات متقابل و اعتماد و صمیمیت و همکاری در بین افراد می‌شود. با افزایش اعتماد و ارتباط و صمیمیت کارکنان تمایل پیدا می‌کنند که در اجرای امور مشارکت داشته باشند و به نوبه خود باعث تقویت همبستگی و تعهد سازمانی می شود .در بعد درون سازمانی ، مسئولیت ایجاد سرمایه اجتماعی به عنوان وسیله‌ای برای ایجاد معنای مشترک , صدای افکار جمعی و ساخت روابط کاری مستقیما ً بر عهده روابط عمومی است. و در این راستا روابط عمومی باید همواره در پی تعمیق سرمایه اجتماعی کارکنان باشد.

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
هر شب حدود ۷۰۰۰ تردد غیرمجاز در مشهد ثبت می‌شودمعاون استاندار قزوین: ۱۲۷۱ مجوز تردد در استان قزوین صادر شداز شنبه شاهد نتایج قرنطینه خواهیم بود/ نگران صف های خرید هستیمتعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های همدان با شیب ملایمی کاهشی شده استوضعیت ابتلای مسافران به کوید ۱۹ قبل از صدور بلیت در استان خراسان جنوبی کنترل می‌شودجمع‌آوری ۴۶۰ خودروی فرسوده رها شده در شهر اصفهانپرتقال به علت صادرات بی رویه گران شدتک رقمی شدن فوتی‌های کرونا در یزدکاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی مسافران اتوبوسرانی در مشهدچرا پرورش شترمرغ پرسودترین فعالیت حوزه دامی خراسان رضوی است؟فراخوان چهارمین دوره جشنواره شهروندی عکاسی پاییز برگ ریزكارگر توانمند فضای سبز شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران«حذف فرماندهان موثر» سیاست دشمن برای تضعیف حشدالشعبیبسیج فرهنگی هرگز فرسوده نخواهد شدقیمت آپارتمان‌های کوچک در شهر تهراندلیل اصلی ابتلا به کرونا در بابل چیست؟جریمه خودروهای دارای مجوز در طرح اعمال محدودیت‌های کرونایی اصلاح می‌شودفاز سوم خط ۱ مترو تبریز یک هفته تعطیل است۹۰ درصد ترددهای شبانه کاهش پیدا کرد/اعمال جریمه برای متخلفانی که طرح منع تردد را نادیده گرفته‌اندافزایش قیمت تخم مرغ صحت ندارد/ هر کیلو تخم مرغ ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومانرکود کرونایی در ۱۳۷ مهدکودک استان سمنان/ مالکان همراهی کنندزلزله مراوه‌تپه خسارتی نداشت/ گروه‌های ارزیاب در منطقه هستندصدور دستور توقف ساخت بنا در حریم تاریخی پل خواجوشرایط پرداخت غرامت دستمزد ایام بیکاری به بیمه‌شدگان مبتلا به کروناوعده‌های پوچ دولت و بازار بی‌رونق پوشاک/ درب کارگاه‌ها تخته شد