تبلیغات
  • زمان انتشار: 7 آبان 1399, 18:27
  • / کد خبر: 51962

برگزاری نشست معین های اقتصادی فرهنگی شهرستان چناران

برگزاری نشست معین های اقتصادی فرهنگی شهرستان چناران

نشست معین های اقتصادی فرهنگی و اضلاع مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی شهرستان چناران با حضور ائمه جمعه چناران و گلبهار، دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان ،فرماندار و بخشداران بخش های گلبهار و مرکزی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-در ابتدای جلسه حمید انصاری فرماندار چناران ضمن تأکید بر اجرای طرح مثلث اقتصادی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی با توجه به شرایط حال حاضر کشور، به تشریح فعالیت معین های اقتصادی چناران پرداخت و گفت: با توجه به تلاش معین های اقتصادی چناران در ایجاد اشتغال و کسب و کارهای خرد، هنوز تا رسیدن به شرایط عالی فاصله داریم و این امر مستلزم تلاش بیشتر تمامی ارکان و اضلاع مثلث توسعه اقتصادی این شهر می باشد.

در ادامه حجت الاسلام مظفر تاجی ضمن تشکر از پیگیری مداوم نهاد تا حصول نتیجه فعالیت معین ها گفت: طرح مثلث توسعه اقتصادی که در راستای اقتصاد مقاومتی اجرا می شود، مورد تأیید مقام معظم رهبری و همچنین نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه محترم مشهد آیت ا... علم الهدی بوده و با توجه به وضعیت کنونی کشور باید با همکاری همگان به نتیجه برسد.

لبافی دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان نیز  در سخنانی ضمن بیان وضعیت کنونی کشور و مشکلات پیش رو در مسیر صادرات و ارز آوری گفت: در حال حاضر بهترین راه برون رفت از وضعیت کنونی عمل نمودن به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای اقتصاد مقاومتی است که پیاده سازی و اجرای این مدل، مردمی کردن اقتصاد، جمع آوری نقدینگی، توسعه روستاها، ایجاد کسب و کار روستایی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان و پیشگیری از حاشیه نشینی در شهرهای بزرگ را به دنبال دارد.

وی افزود:باتوجه به حضور بنگاه‌های بزرگ اقتصادی در شهرستان چناران باید زمینه پیوستن این بنگاه ها به این طرح را فراهم نمود. لبافی با اشاره به اجرای مسئولیت پذیری اجتماعی از سوی بنگاه‌های اقتصادی گفت: این بنگاه‌ها در قبال استفاده از منابع سرزمینی مانند: زمین، آب، منابع طبیعی و ایجاد آلودگی محیط زیست منطقه ای که در آن تولید و کسب درآمد می کنند مسئول هستند و باید با توانمندسازی و کمک به مردم منطقه هم به احیای مسئولیت پذیری اجتماعی خود عمل نموده و هم پایداری خود را تضمین نمایند.

وی در پایان گفت: این طرح، بدون وابسته بودن به سرمایه های دولتی و تحکم دولتی کاملا داوطلبانه دنبال می شود، اگر معین ها در اجرای تعهدات خود موفق عمل نمی کنند هرچه سریعتربایستی  تعیین تکلیف شوند و از ظرفیت دیگر بنگاه‌های منطقه استفاده شود. 

 وی تاکید کرد، با توجه به وضعیت کنونی کشور باید با همکاری، همفکری و هم افزایی و دست در دست یکدیگر از این شرایط عبور نموده و در راستای تعالی کشور گام برداریم.

جلسه با معرفی نمایندگان معین های مختلف شهرستان و تشریح فعالیت‌ها و بحث و تبادل نظر در زمینه مشکلات و ارائه راهکارها و قول مساعدت مسئولان خاتمه یافت.


اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
هر شب حدود ۷۰۰۰ تردد غیرمجاز در مشهد ثبت می‌شودمعاون استاندار قزوین: ۱۲۷۱ مجوز تردد در استان قزوین صادر شداز شنبه شاهد نتایج قرنطینه خواهیم بود/ نگران صف های خرید هستیمتعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های همدان با شیب ملایمی کاهشی شده استوضعیت ابتلای مسافران به کوید ۱۹ قبل از صدور بلیت در استان خراسان جنوبی کنترل می‌شودجمع‌آوری ۴۶۰ خودروی فرسوده رها شده در شهر اصفهانپرتقال به علت صادرات بی رویه گران شدتک رقمی شدن فوتی‌های کرونا در یزدکاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی مسافران اتوبوسرانی در مشهدچرا پرورش شترمرغ پرسودترین فعالیت حوزه دامی خراسان رضوی است؟فراخوان چهارمین دوره جشنواره شهروندی عکاسی پاییز برگ ریزكارگر توانمند فضای سبز شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران«حذف فرماندهان موثر» سیاست دشمن برای تضعیف حشدالشعبیبسیج فرهنگی هرگز فرسوده نخواهد شدقیمت آپارتمان‌های کوچک در شهر تهراندلیل اصلی ابتلا به کرونا در بابل چیست؟جریمه خودروهای دارای مجوز در طرح اعمال محدودیت‌های کرونایی اصلاح می‌شودفاز سوم خط ۱ مترو تبریز یک هفته تعطیل است۹۰ درصد ترددهای شبانه کاهش پیدا کرد/اعمال جریمه برای متخلفانی که طرح منع تردد را نادیده گرفته‌اندافزایش قیمت تخم مرغ صحت ندارد/ هر کیلو تخم مرغ ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومانرکود کرونایی در ۱۳۷ مهدکودک استان سمنان/ مالکان همراهی کنندزلزله مراوه‌تپه خسارتی نداشت/ گروه‌های ارزیاب در منطقه هستندصدور دستور توقف ساخت بنا در حریم تاریخی پل خواجوشرایط پرداخت غرامت دستمزد ایام بیکاری به بیمه‌شدگان مبتلا به کروناوعده‌های پوچ دولت و بازار بی‌رونق پوشاک/ درب کارگاه‌ها تخته شد