تبلیغات
  • زمان انتشار: 7 آبان 1399, 14:48
  • / کد خبر: 51951

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد:

۸۴۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های یزد بستر شدند

۸۴۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های یزد بستر شدند معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از بستری ۸۴۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های یزد خبر داد.

محمود نوری شادکام با اشاره به اینکه متأسفانه آمار بیماران بستری در بیمارستان‌های یزد به تدریج به ۹۰۰ نفر نزدیک می‌شود، اظهار داشت: در حال حاضر ۸۴۱ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند که علائم کرونا در آنها مشهود است اما هنوز جواب آزمایش آنها اعلام نشده است.

وی عنوان کرد: از این تعداد ۷۳۱ نفر در بخش‌ها و ۱۱۰ نفر نیز در اورژانس بیمارستانها بستری و منتظر تعیین تکلیف بیماری خود هستند.

نوری شادکام بیان کرد: ۱۵۳ بیمار نیز به دلیل حاد بودن شرایط در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت درمان قرار گرفته‌اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از مشکل تأمین اکسیژن در برخی بیمارستان‌ها خبر داد و گفت: در موج اول بیماری، تنها ۱۵ درصد بیماران به اکسیژن نیاز داشتند اما اکنون در موج سوم، ۹۰ درصد بیماران بستری نیازمند اکسیژن هستند.

وی از مردم درخواست کرد: استفاده از ماسک، اجتناب از حضور در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها، رعایت فاصله اجتماعی و تا حد امکان ماندن در منزل را تا عادی شدن شرایط رعایت کنند.


منبع: مهر
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
اصفهان پیشرو در امر معنوی فرزندخواندگیبا راه اندازی واحد مشاوره، چاپ و نشر خود را بیش از گذشته هدفمند کرده ایمآسیب صدای هیلتی‌های سنگ فرش آمادگاه به گنبد مدرسه چهارباغروند شیوع کرونا نزولی نشده/ منحنی رشد صعودی مبتلایان ثابت شده استقیمت واقعی بلیط مترو ۱۵ هزار تومان است!‌افزایش ۵۰ تا ۷۵ درصدی قیمت لاستیک در بازاراجرای عملیات آسفالت مکانیزه بلوار شهدای ارتش در مشکین دشتبازی با اسلحه حادثه آفرید/ مرگ کودک 10 ساله با شلیک اسلحه شکاریشناسایی بیماران کرونایی در اصفهان؛ به افراد مبتلا خدماتی ارائه نمی‌شودمحور ایلام ـ مهران تا اطلاع ثانوی مسدود شدتردد به ییلاقات یزد ممنوع است/لغو تعطیلی کارمندان متخلفآمار بستری‌های کرونایی در آذربایجان‌شرقی رو به کاهش استتردد بین‌شهری برای قزوینی‌ها ممنوع شدبرخوردهای ‌دوگانه با ‌"کوخ‌نشینان و آقازاده‌ها" /چرا ویلاهای لاکچری تخریب نمی‌شودتعطیلی متروی تبریز تا پایان هفتهادارات چهار شهرستان خوزستان تعطیل شدآخرین وضعیت نوسازی سینما ۲۹ بهمن تبریزمظنه آپارتمان در غربی‌ترین مناطق تهران چند؟با افزایش قیمت نهاده‌ها نباید انتظار ثبات قیمت لبنیات را داشتهیچ اداره ای به طور مطلق نباید تعطیل باشد/۱۲ اخطار کتبی و شفاهی به ادارات هرمزگانرشد قارچ‌گونه بنگاه‌های مشاور املاک در کرجشمار فوتی‌های ناشی از کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۶۱۸ نفر رسیدقیمت گوشت مرغ در استان بوشهر به ۲۰هزار تومان کاهش می‌یابدراکبان مرگ، موتورسوارانی که قانون را جدی نمی‌گیرندسادات حسینی: ‌قطارها همچنان با نصف ظرفیت فعالیت می‌کنند