تبلیغات
  • زمان انتشار: 7 آبان 1399, 10:50
  • / کد خبر: 51888

امکان پخش زنده ویدئو در اینستاگرام تا چهار ساعت فراهم شد

امکان پخش زنده ویدئو در اینستاگرام تا چهار ساعت فراهم شد مسئولان اینستاگرام اعلام کردند کاربران از امروز می‌ توانند به جای یک ساعت، تا چهار ساعت ویدئوی زنده پخش کنند.
 اینستاگرام در حال بهبود بخش‌هایی از برنامه خود است که بیشترین میزان استفاده توسط کاربران را به خود اختصاص می‌دهند. به دنبال شیوع ویروس کرونا برخی ویژگی‌های شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از پیش مورد استقبال افراد در این برنامه قرار گرفت.
از آن‌ جایی که این بیماری اجازه برگزاری مراسم، رویدادها و گردهمایی‌های مختلف را به انسان‌ها نمی‌دهد، بسیاری از کاربران طی مدت زمان اخیر به قابلیت پخش ویدئوی زنده در اینستاگرام روی آورده‌اند. امروز شرکت اینستاگرام اعلام داشت که آن‌ها قصد دارند مدت زمان مجاز برای پخش ویدئوی زنده را از یک ساعت به چهار ساعت افزایش دهند.
طبق گفته مسئولان شبکه اجتماعی اینستاگرام این ویژگی برای تمامی کاربران در دنیا قابل استفاده خواهد بود. مسئولان این برنامه اظهار داشته‌اند که علت افزایش زمان ویدئوهای زنده آن‌ است که معلمان، استادان ورزش‌های متفاوت، هنرمندان و دیگر کاربرانی که نیاز به آموزش مباحث خاص دارند بتوانند بدون هیچ‌گونه مشکلی کلاس‌های خود را در بستر اینستاگرام برگزار کنند.
رشد ۷۰ درصدی استفاده از Instagram Live

رشد ۷۰ درصدی استفاده از Instagram Live

بعد از اعمال قانون قرنطینه در سراسر دنیا، قابلیت پخش زنده ویدئو در اینستاگرام به بستری برای برگزاری مراسم آنلاین توسط کاربران تبدیل شد و میزان استفاده از آن به حد زیادی افزایش پیدا کرد. طبق گزارش‌های منتشر شده توسط مسئولان نرم افزار اینستاگرام، میزان استفاده از پخش زنده این برنامه ۷۰ درصد نسبت به دوران پیش از کرونا افزایش داشته است.
تا پیش از بروزرسانی جدید اینستاگرام، بسیاری از کاربران ناچار بودند رویداد‌‌های خود را به چند بخش یک ساعته تقسیم کنند چرا که این برنامه اجازه استفاده بیش از یک ساعت را به آن‌ها نمی‌داد. با این که ویژگی مذکور امروز برای تمامی کاربران جهان فعال می‌شود اما شرکت اینستاگرام اظهار داشته افراد برای استفاده از این قابلیت باید سابقه خوبی در برنامه داشته باشند.
این یعنی کاربرانی که در دوران فعالیت خود مورد شکایت دیگر افراد قرار گرفته‌اند و قوانین اینستاگرام را نقض کرده‌اند نمی‌توانند تا چهار ساعت در بخش ویدئوی زنده فعالیت داشته باشند. گفتنی است؛ اینستاگرام قرار شده تا قابلیت استریم ویدئو را نیز به برنامه خود اضافه کند. این بروزرسانی به زودی به این شبکه اجتماعی راه پیدا خواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
اصفهان پیشرو در امر معنوی فرزندخواندگیبا راه اندازی واحد مشاوره، چاپ و نشر خود را بیش از گذشته هدفمند کرده ایمآسیب صدای هیلتی‌های سنگ فرش آمادگاه به گنبد مدرسه چهارباغروند شیوع کرونا نزولی نشده/ منحنی رشد صعودی مبتلایان ثابت شده استقیمت واقعی بلیط مترو ۱۵ هزار تومان است!‌افزایش ۵۰ تا ۷۵ درصدی قیمت لاستیک در بازاراجرای عملیات آسفالت مکانیزه بلوار شهدای ارتش در مشکین دشتبازی با اسلحه حادثه آفرید/ مرگ کودک 10 ساله با شلیک اسلحه شکاریشناسایی بیماران کرونایی در اصفهان؛ به افراد مبتلا خدماتی ارائه نمی‌شودمحور ایلام ـ مهران تا اطلاع ثانوی مسدود شدتردد به ییلاقات یزد ممنوع است/لغو تعطیلی کارمندان متخلفآمار بستری‌های کرونایی در آذربایجان‌شرقی رو به کاهش استتردد بین‌شهری برای قزوینی‌ها ممنوع شدبرخوردهای ‌دوگانه با ‌"کوخ‌نشینان و آقازاده‌ها" /چرا ویلاهای لاکچری تخریب نمی‌شودتعطیلی متروی تبریز تا پایان هفتهادارات چهار شهرستان خوزستان تعطیل شدآخرین وضعیت نوسازی سینما ۲۹ بهمن تبریزمظنه آپارتمان در غربی‌ترین مناطق تهران چند؟با افزایش قیمت نهاده‌ها نباید انتظار ثبات قیمت لبنیات را داشتهیچ اداره ای به طور مطلق نباید تعطیل باشد/۱۲ اخطار کتبی و شفاهی به ادارات هرمزگانرشد قارچ‌گونه بنگاه‌های مشاور املاک در کرجشمار فوتی‌های ناشی از کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۶۱۸ نفر رسیدقیمت گوشت مرغ در استان بوشهر به ۲۰هزار تومان کاهش می‌یابدراکبان مرگ، موتورسوارانی که قانون را جدی نمی‌گیرندسادات حسینی: ‌قطارها همچنان با نصف ظرفیت فعالیت می‌کنند