تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 آبان 1399, 08:00
  • / کد خبر: 51697

"جزو ۴۳شهر بحران‌زده نیستیم"

خبر خوش رئیس علوم‌پزشکی بوشهر درباره ثبت روز بدون فوتی کرونایی در استان

خبر خوش رئیس علوم‌پزشکی بوشهر درباره ثبت روز بدون فوتی کرونایی در استان رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه "خوشبختانه در روز دوشنبه فوتی کرونایی در استان بوشهر ثبت نشد" گفت: هیچکدام از شهرهای استان بوشهر جزو ۴۳ شهر کرونازده و بحرانی نیست.
سعید کشمیری از پرداخت معوقات پرستاران خبر داد و اظهار داشت: برای پرداخت معوقات پرستاران استان بوشهر تأمین اعتبار شده که 3 ماه  فصل بهار به‌زودی پرداخت می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهربا بیان اینکه "این معوقات شامل کارانه و اضافه کار پرستاران است" گفت: با پرداختی که چند روز آینده وزارت بهداشت خواهد داشت سعی می‌شود معوقات پرستاران مربوط به فصل تابستان پرداخت شود.
وی،  با بیان اینکه "خوشبختانه در روز دوشنبه فوتی کرونایی در استان بوشهر ثبت نشد" افزود: پس از چند ماه فوتی کرونایی خوشبختانه امروز ثبت نشد که خبر امیدبخش محسوب می‌شود، هرچند ممکن است فردا اتفاقات دیگری رخ دهد.
کشمیری، با تاکید بر رعایت مردم برای مصون ماندن از بیماری کرونا تصریح کرد: اکنون تعدادی از بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) بستری و تعدادی از آنها بد حال هستند که ممکن است بیماران بد حال در روزهای آینده بدحال‌تر شوند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با اشاره به بستری 300 بیمارکرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: 50 درصد این بیماران در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر در مرکز استان بستری هستند.
وی، با بیان اینکه "روزانه بین 40 تا 50 نفر بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری می‌شوند" افزود: این مهم نشان می‌دهد که ابتلا به کرونا در سطح استان بوشهر وجود دارد.
دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر از وضعیت قرمز کرونایی 50 درصد شهرستان‌های 10 گانه استان خبر داد و بیان کرد: هر هفته این مهم با توجه به آمارهای ثبت شده در حال تغییر است.
کشمیری با اشاره به بحرانی بودن وضعیت 43 شهر کرونازده  و اعمال محدودیت‌ها تصریح کرد: هیچکدام از شهرهای استان بوشهر جز این 43 شهر بحرانی و کرونازده نیستند؛ در این شهرها محدودیت‌های ویژه‌ای اعمال شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، از تعطیلی برخی مشاغل در شهرهای بحرانی کشور خبر داد و گفت: در استان بوشهر در این هفته مدارس به جز 2 شهرستان به صورت غیرحضوری است، و رستوران‌ها، چایخانه‌ها و برخی مشاغل در استان بوشهر محدودیت‌هایی اعمال می‌شود.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
کاهش ۷۰ درصدی مسافران اتوبوس در اصفهانمحدودیت‌های کرونایی تردد در جاده‌های کرمانشاه را ۴۴ درصد کاهش دادسودجویی دلالان و کرونا نفس نرگس کاران خراسان جنوبی را تنگ کرده استجمع‌آوری ۴۵ لاشه پرنده مبتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان از تالاب میقانماجرای مرگ دختر بچه ۸ ساله بندرعباسی چیست؟فعالیت شیرینی فروشی‌ها ممنوع است/ تکذیب اخبار منتشر شده در فضای مجازیافراد ساکن در یزد با پلاک غیربومی در شهر تردد نداشته باشنداعمال جریمه ۲۰۰ خودرو در شب نخست اجرای طرح ممنوعیت ترددتوقیف خودروها با پلاک مخدوش تا پایان محدودیت ها در کرمانشاهقربانیان کروناویروس در استان سمنان به 712 نفر رسیدند۱۸ کرونایی دیگر در یزد جان باختندضارب کوهنوردان در کوه کرکس نطنز دستگیر شد؛ لزوم برطرف کردن قانونی معضل کوهنوردانقیمت گوشت قرمز در بازار امروز ۴ آذرماه+ جدولچگونگی کیفیت آب استان؛ آیا آب اصفهان برای نوشیدن مناسب است؟افزایش قیمت مرغ در اصفهان حباب است/ بازار مرغ به تعادل می رسدمظنه آپارتمان‌های میان سال در تهرانبستری ۸۲۰ بیمار کرونایی در مازندرانروایت از تشنگی اهالی شهر کاج ‌در کنار رودهای خروشان/گویا مسئولان همتی برای رفع این مشکل ندارندکاهش ۴۰ درصدی مسافران مترو اصفهانسرگردانی مردم شیراز در تهیه روغن خوراکی/ سازمان صمت فارس: منکر مشکل شهروندان در خرید روغن نمی‌شویمراه اندازی اولین کارگاه آسفالت امولسیون قیری آماده درآبفا گرمدرهحضور تدریجی اهداکنندگان خون تا پایان زمستان ضروری استماجرای چادرنشینی زن و مرد معتاد در جلوی بیمارستان ارومیه چه بود؟آمار کرونا کردستان ۳ آذر؛ ۵ فوتی و ۲۶۸ ابتلای جدیدسوء قصد به جان سرپرست آموزش و پرورش قرچک با اسلحه/ فراهانی زنده است