تبلیغات
  • زمان انتشار: 5 آبان 1399, 10:08
  • / کد خبر: 51555

رستوران‌ها و فست فود‌ی‌های قزوین فقط به صورت بیرون‌‌بر مجاز به فعالیت هستند

رستوران‌ها و فست فود‌ی‌های قزوین فقط به صورت بیرون‌‌بر مجاز به فعالیت هستند معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: رستوران‌ها و فست فودی‌های قزوین فقط به صورت بیرون‌بر مجاز به فعالیت هستند و در صورت مشاهده برخوردی خارج از این دستورالعمل با واحدهای متخلف برخورد می‌شود.
منوچهر حبیبی ، با بیان اینکه در موضوع مقابله با شیوع بیماری کرونا دو اقدام محدودیت و ممنوعیت تعریف شده است اظهار داشت: ممنوعیت فعالیت‌ها مشمول 43 شهرستان بحرانی می‌شود اما این در حالی است که نام هیچ یک از شهرستان‌های استان قزوین در لیست 43 شهرستان بحرانی صادره از وزارت بهداشت وجود ندارد.
وی ادامه داد: بر همین اساس گروه‌های چهارگانه کسب‌ و کار و فعالیت‌های اجتماعی در حال حاضر تنها مشمول محدودیت می‌شوند و اگر شرایط بحرانی‌تر شود امکان اعمال دستورالعمل ممنوعیت نیز وجود دارد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین در ادامه با تشریح این محدودیت‌ها تصریح کرد: رستوران‌ها و فست فودی‌های قزوین فقط به صورت بیرون‌بر مجاز به فعالیت هستند و در صورت مشاهده برخوردی خارج از این دستورالعمل با واحدهای متخلف برخورد خواهد شد.

حبیبی عنوان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تعداد کارکنان خود را به میزان 50 درصد به صورت نوبتی کاهش دهند که این موضوع به هیچ عنوان نباید خللی در کار ارباب رجوع ایجاد کند.
وی گفت: تالارهای پذیرایی با فقط با 30 درصد ظرفیت به شرط رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مجاز به فعالیت و ارائه خدمات هستند همچنین برگزاری مراسم‌های ترحیم به صورت عمومی در مساجد و آرامستان‌ها ممنوع است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با تاکید بر اینکه مطابق دستور ستاد مقابله در استان، تمام چاپخانه‌ها از چاپ هر گونه آگهی منع شده‌اند، افزود: برگزاری تجمعات، مراسم‌های مذهبی و فرهنگی و جشن‌ها نیز در سراسر استان ممنوع است.
حبیبی خاطرنشان کرد: همچنین تمامی کلاس‌های دانشگاه‌ها، مدارس، مراکز آموزشی، آموزشگاه‌های زبان و فنی و حرفه‌ای نیز همچون گذشته به شکل غیر حضوری و مجازی ادامه فعالیت می‌دهند.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
۱۸ کرونایی دیگر در یزد جان باختندضارب کوهنوردان در کوه کرکس نطنز دستگیر شد؛ لزوم برطرف کردن قانونی معضل کوهنوردانقیمت گوشت قرمز در بازار امروز ۴ آذرماه+ جدولچگونگی کیفیت آب استان؛ آیا آب اصفهان برای نوشیدن مناسب است؟افزایش قیمت مرغ در اصفهان حباب است/ بازار مرغ به تعادل می رسدمظنه آپارتمان‌های میان سال در تهرانبستری ۸۲۰ بیمار کرونایی در مازندرانروایت از تشنگی اهالی شهر کاج ‌در کنار رودهای خروشان/گویا مسئولان همتی برای رفع این مشکل ندارندکاهش ۴۰ درصدی مسافران مترو اصفهانسرگردانی مردم شیراز در تهیه روغن خوراکی/ سازمان صمت فارس: منکر مشکل شهروندان در خرید روغن نمی‌شویمراه اندازی اولین کارگاه آسفالت امولسیون قیری آماده درآبفا گرمدرهحضور تدریجی اهداکنندگان خون تا پایان زمستان ضروری استماجرای چادرنشینی زن و مرد معتاد در جلوی بیمارستان ارومیه چه بود؟آمار کرونا کردستان ۳ آذر؛ ۵ فوتی و ۲۶۸ ابتلای جدیدسوء قصد به جان سرپرست آموزش و پرورش قرچک با اسلحه/ فراهانی زنده استتعداد جان‌باختگان کرونایی در گلستان دو رقمی شد/مردم محدودیت‌ها را رعایت کنندممنوعیت تردد خودروهای پلاک غیربومی در ساعات مجاز شایعه استآمار کرونای اصفهان ۳ آذر؛ ۳۶ فوتی و ۸۷۹ ابتلای جدیدفوت بیماران کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد به دلیل کمبود اکسیژن کذب استکمبود نان در ارومیه نداریم/مردم بیش از نیاز خود نان نخرندتعداد جانباختگان کرونا در البرز به ۲۱۸۳ نفر رسیدکرونا در یزد همچنان می‌تازد؛ چرا یزد از تعطیلی‌های دو هفته‌ای پیروی نکرد؟روش‌های مسدود کردن کارت بانکی مفقودی یا سرقت شدهرضایت به تعطیلی اصناف نداشتیمقیمت میوه و تره‌بار در بازارهای کوثر امروز ۳ آذرماه + جدول