تبلیغات
  • زمان انتشار: 1 آبان 1399, 10:44
  • / کد خبر: 51279

رئیس سازمان صمت گیلان:

عدم کمبود مرغ در بازار گیلان/ فروش بیش از قیمت مصوب تخلف است

عدم کمبود مرغ در بازار گیلان/ فروش بیش از قیمت مصوب تخلف است رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به اینکه کمبود مرغ در بازار استان نداریم، گفت: با واحدهای صنفی که مرغ را بیش از قیمت مصوب ۱۹ هزار و ۱۰۰ تومان بفروشند برخورد می شود.
فرهاد دلق پوش صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تصویب قیمت جدید مرغ گرم، اظهار کرد: کارگروه تنظیم بازار گیلان قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ گرم را ۱۹ هزار و ۱۰۰ تومان تصویب کرد.
وی با بیان اینکه تصویب این قیمت با در نظر گرفتن تمام هزینه‌های مترتب به تولید و عرضه است، افزود: در روزهای آتی مرغ مصرفی به اندازه نیاز و کفایت توسط جهاد کشاورزی در بازار عرضه خواهد شد.
رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به اینکه اختصاص ۷۰۰ تن مرغ منجمد به استان، گفت: در مرحله نخست ۳۵۰ تن از این میزان از فردا در بازار استان گیلان عرضه خواهد شد.
وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار در استان‌ها دیگر استانداران می‌توانند ۱۰ درصد به این قیمت اضافه کنند، تصریح کرد: با توجه به اینکه گیلان گیلان قطب تولید مرغ در کشور محسوب می‌شود این مصوبه شامل حال این استان نخواهد شد.
دلق پوش تأکید کرد: مرغ دولتی توزیع شده در بازار تنها برای مصارف مردمی و خانوار بوده و حق فروش آن را به رستوران‌ها و تالارها به صورت عمده وجود ندارد.
رئیس سازمان صمت گیلان با بیان اینکه تا آرامش کامل بازار مرغ، بازرسی‌ها تشدید می‌شود، تصریح کرد: فروش مرغ غیر از قیمت مصوب تخلف است و با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

منبع: مهر
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
چگونگی کیفیت آب استان؛ آیا آب اصفهان برای نوشیدن مناسب است؟افزایش قیمت مرغ در اصفهان حباب است/ بازار مرغ به تعادل می رسدمظنه آپارتمان‌های میان سال در تهرانبستری ۸۲۰ بیمار کرونایی در مازندرانروایت از تشنگی اهالی شهر کاج ‌در کنار رودهای خروشان/گویا مسئولان همتی برای رفع این مشکل ندارندکاهش ۴۰ درصدی مسافران مترو اصفهانسرگردانی مردم شیراز در تهیه روغن خوراکی/ سازمان صمت فارس: منکر مشکل شهروندان در خرید روغن نمی‌شویمراه اندازی اولین کارگاه آسفالت امولسیون قیری آماده درآبفا گرمدرهحضور تدریجی اهداکنندگان خون تا پایان زمستان ضروری استماجرای چادرنشینی زن و مرد معتاد در جلوی بیمارستان ارومیه چه بود؟آمار کرونا کردستان ۳ آذر؛ ۵ فوتی و ۲۶۸ ابتلای جدیدسوء قصد به جان سرپرست آموزش و پرورش قرچک با اسلحه/ فراهانی زنده استتعداد جان‌باختگان کرونایی در گلستان دو رقمی شد/مردم محدودیت‌ها را رعایت کنندممنوعیت تردد خودروهای پلاک غیربومی در ساعات مجاز شایعه استآمار کرونای اصفهان ۳ آذر؛ ۳۶ فوتی و ۸۷۹ ابتلای جدیدفوت بیماران کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد به دلیل کمبود اکسیژن کذب استکمبود نان در ارومیه نداریم/مردم بیش از نیاز خود نان نخرندتعداد جانباختگان کرونا در البرز به ۲۱۸۳ نفر رسیدکرونا در یزد همچنان می‌تازد؛ چرا یزد از تعطیلی‌های دو هفته‌ای پیروی نکرد؟روش‌های مسدود کردن کارت بانکی مفقودی یا سرقت شدهرضایت به تعطیلی اصناف نداشتیمقیمت میوه و تره‌بار در بازارهای کوثر امروز ۳ آذرماه + جدولتعطیلی آموزشگاههای رانندگی استان اصفهان تا اطلاع بعدینرخ کرایه ترددهای دریایی در هرمزگان افزایش یافتافزایش شدید قیمت مرغ در بازار اصفهان؛ احتمال کاهش قیمت‌ها تا اوایل هفته آینده