تبلیغات
  • زمان انتشار: 29 مهر 1399, 14:17
  • / کد خبر: 51079

 دکاپاژ تاتو ابرو چیست + چگونگی انتخاب رنگ و مراحل انجام دکاپاژ ابرو

 دکاپاژ تاتو ابرو چیست + چگونگی انتخاب رنگ و مراحل انجام دکاپاژ ابرو برخی از این بانوان پس از انجام عمل تاتو از مدل و رنگ آن راضی هستند ولی بسیارند بانوانی که پس از انجام تاتو از رنگ تاتو خوششان نمی آید و یا رنگ ابروها آنچه می خواستند نمی شود که می شود با دکاپاژ آنرا اصلاح کرد. دکاپاژ ابرو به تغيير و اصلاح بد رنگی ابروی تاتو شده با تزریق رنگ جدید به داخل پوست گفته می شود و با ریموو کردن تاتو ابر ومتفاوت است.

دکاپاژ ابرو چیست؟

دکاپاژ یعنی اصلاح کردن بد رنگی ابرو به وسیله تزریق جدید رنگ به داخل پوست، البته شاید به نظرتان این شیوه با تتو یا ریمور کردن تاتو ابرو یکی باشد؛ ولی نکته ای که باید بدانید این است دکاپاژ با تاتو یکی نیست و تفاوت اصلی این دو شیوه در رنگ استفاده شده و عمقی است که رنگدانه ها را در زیر پوست تزریق می کنند. همینطور ریمور کردن که برای پاک کردن  تاتو استفاده می شود باید در نظر داشت که ارتباطی به دکاپاژ ندارد.
 

انتخاب رنگ برای دکاپاژ ابرو چگونه انجام می شود؟

یکی از مهم ترین نکته هایی که در انجام فرآیند دکاپاژ ابرو بسیار حساس است انتخاب رنگ برای دکاپاژ است و برای این که بتوانیم رنگ درست را برای دکاپاژ ابرو انتخاب کنیم باید اطلاعاتی در مورد رنگها داشته باشیم و بدانیم برای خنثی کردن هر رنگ ابرو باید از چه رنگی برای دکاپاژ آن استفاده کنیم.
 
انتخاب رنگها در دکاپاژ باید به صورتی باشد که سبب بروز وضعیت غیر طبیعی در چهره شخص نشود. به همین علت از رنگ های مکملی استفاده می شود که با آنها رنگ نهایی کار را تعدیل یا به زبان ساده خنثی می کنند تا به نتیجه مورد نظرشان دست پیدا کنند.
 
دکاپاژ تاتو ابرو ,دکاپاژ چیست,انتخاب رنگ برای دکاپاژدکاپاژ چیست
 

در ادامه چند نکته در مورد استفاده از رنگ های خنثی کننده برای شما می گوییم:

- چنانچه رنگ تاتو به قرمزی بزند خنثی کننده آن زیتونی است.
- برای هنگامی که دکاپاژ دودی، با تناژ آبی بالا باشد از خنثی کننده نارنجی باید استفاده کرد.
- برای دودی که تناژ سبز آن زیاد باشد ازرنگ خنثی کننده قرمز استفاده می شود.
- چنانچه رنگ تاتو به بنفش بزند خنثی کننده آن زرد است.
 

دکاپاژ ابرو به دو شیوه انجام می شود:

روش نخست به اینصورت است که شرایط مشتری در نظر گرفته می شود مثلا اگر فرصت کافی برای مراجعه مکرر ندارد و برای انجام شدن کارش عجله دارد هم زمان دکاپاژ و رنگ اصلی در یک جلسه انجام میشود. ولی به خاطر داشته باشید حتماً باید برای گرفتن نتیجه مطلوب به مشتری بگویید که بهتر است حداقل دو جلسه زمان بگذارند.
 
دومین روش مختص مشتریانی میباشد که زمان کافی برای مراجعه کردن دارند و برای گرفتن نتیجه مطلوب صبور هستند در این شیوه دکاپاژ در سه یا چهار جلسه در بازه زمانی 20 روز انجام می شود اگر نیاز به دکاپاژ دارید بهترین شیوه هم این شیوه دوم هست چراکه با تعداد جلسات بالا نتیجه خوبی خواهید گرفت.
 
دکاپاژ تاتو ابرو ,دکاپاژ چیست,انتخاب رنگ برای دکاپاژمراحل کار دکاپاژ ابرو
 

دکاپاژ چه زمانی انجام می شود؟

زمانی که تاتو تغيير رنگ داده و دودی یا سبز کمرنگ می شود، یا شخصی می خواد رنگ ابروهایش تیره تر شود احتیاج به دکاپاژ تاتو ست. که در این مرحله باید در انتخاب پیگمنتر آرتیست بسیار توجه کنید.
 

مراحل کار دکاپاژ ابرو به شرح زیر میباشد :

مرحله ی اول
در این مرحله همانند مرحله اول تاتو ابتدا پوست ابرو را بی حس می نمایند.
 
مرحله ی دوم

دومین مرحله از دکاپاژ ابرو انتخاب سوزن است. بطور کلی دو نوع سوزن داریم سوزن های 5 سر و سوزن های 3 سر که از سوزن های 5 سر متناسب ابرو های پهن و سوزن های 3 سر مناسب ابرو های نازک است.
 
پس در این مرحله پیش از آغاز فرآیند دکاپاژ ابرو نخست سوزن مناسب ابرو انتخاب می شود.
 
مرحله ی سوم
در این مرحله رنگ مناسب برای ابرو را انتخاب میکنیم آنگاه دکاپاژ ابرو را شروع می نماییم.
 
دکاپاژ تاتو ابرو ,دکاپاژ چیست,انتخاب رنگ برای دکاپاژدکاپاژابرو
 

تفاوت بین دکاپاژ و ریموور در تاتو

دکاپاژ به معنی این است که بد رنگی ابرو را اصلاح کنیم و با تزریق رنگ جدید به داخل پوست رنگ ابرو را تغيير دهیم ولی ریمو کردن یا همان پاک کردن تاتو در ابرو به این معنی است که از زیر پوست رنگ ابرو را خارج یا همان ساکشن کنیم.
 
در دکاپاژ کردن دقیقا تمامی مراحلی که در تاتو ابرو انجام میشود را پیاده می کنیم و احتیاج به تغییرات و استفاده مواد و وسایل خاصی جز لوازم تاتو نداریم تنها فرقی که وجود دارد این است که تنها رنگ مورد نظر متفاوت انتخاب می شود.

منبع: بیتوته
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
جمع‌آوری ۴۵ لاشه پرنده مبتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان از تالاب میقانماجرای مرگ دختر بچه ۸ ساله بندرعباسی چیست؟فعالیت شیرینی فروشی‌ها ممنوع است/ تکذیب اخبار منتشر شده در فضای مجازیافراد ساکن در یزد با پلاک غیربومی در شهر تردد نداشته باشنداعمال جریمه ۲۰۰ خودرو در شب نخست اجرای طرح ممنوعیت ترددتوقیف خودروها با پلاک مخدوش تا پایان محدودیت ها در کرمانشاهقربانیان کروناویروس در استان سمنان به 712 نفر رسیدند۱۸ کرونایی دیگر در یزد جان باختندضارب کوهنوردان در کوه کرکس نطنز دستگیر شد؛ لزوم برطرف کردن قانونی معضل کوهنوردانقیمت گوشت قرمز در بازار امروز ۴ آذرماه+ جدولچگونگی کیفیت آب استان؛ آیا آب اصفهان برای نوشیدن مناسب است؟افزایش قیمت مرغ در اصفهان حباب است/ بازار مرغ به تعادل می رسدمظنه آپارتمان‌های میان سال در تهرانبستری ۸۲۰ بیمار کرونایی در مازندرانروایت از تشنگی اهالی شهر کاج ‌در کنار رودهای خروشان/گویا مسئولان همتی برای رفع این مشکل ندارندکاهش ۴۰ درصدی مسافران مترو اصفهانسرگردانی مردم شیراز در تهیه روغن خوراکی/ سازمان صمت فارس: منکر مشکل شهروندان در خرید روغن نمی‌شویمراه اندازی اولین کارگاه آسفالت امولسیون قیری آماده درآبفا گرمدرهحضور تدریجی اهداکنندگان خون تا پایان زمستان ضروری استماجرای چادرنشینی زن و مرد معتاد در جلوی بیمارستان ارومیه چه بود؟آمار کرونا کردستان ۳ آذر؛ ۵ فوتی و ۲۶۸ ابتلای جدیدسوء قصد به جان سرپرست آموزش و پرورش قرچک با اسلحه/ فراهانی زنده استتعداد جان‌باختگان کرونایی در گلستان دو رقمی شد/مردم محدودیت‌ها را رعایت کنندممنوعیت تردد خودروهای پلاک غیربومی در ساعات مجاز شایعه استآمار کرونای اصفهان ۳ آذر؛ ۳۶ فوتی و ۸۷۹ ابتلای جدید