تبلیغات
  • زمان انتشار: 24 مهر 1399, 11:03
  • / کد خبر: 50547

برگزاری ششمین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی و فرهنگی استان

برگزاری ششمین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی و فرهنگی استان ششمین جلسه کمیته راهبری معین های اقتصادی و فرهنگی استان در  در محل دفتر ارتباطات و رسانه شرکت ایران خودرو خراسان برگزار گردید.
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-در ابتدای جلسه ضیغمی دبیر کارگروه کارآفرینی، آموزش و تسهیلگری کمیته راهبری ضمن اعلام برنامه و شرایط انتخاب اعضاء این کارگروه در خصوص جلسه قبل  با مدیر توسعه کسب و کار پارک علم و فناوری خراسان و هماهنگی ابتدایی برای انعقاد تفاهمنامه همکاری با این پارک گفت: در این جلسه ایمان شریعتی مدیر توسعه کسب و کار پارک علم و فناوری به معرفی، نوع فعالیت و مراکز رشد زیر مجموعه این پارک در دیگر شهرهای استان پرداخت که معین ها می توانند از این ظرفیت ها و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی و تورهای پارک علم و فناوری و همچنین قوانین مالیاتی خاص(مناطق آزاد)، برای پروژه های مصوب شده از سوی این پارک که بیشتر بر اساس ایجاد شرکت های دانش بنیان می باشد استفاده نمایند.
در ادامه جلسه رضا حسینی دبیر کمیته راهبری در ابتدا در مورد تدوین کارت اهداف برای هر روستا یا بخش، براساس ظرفیتها و مزیت های نسبی آن و پیگیری بر همان اساس سخن گفت.
وی در ادامه در خصوص ایده های جدیدی که به معین ها ارائه می شود گفت: برای کسانی که با ایده های جدید مایلند در چارچوب معین ها فعالیت کنند باید سامانه ایی برای ثبت این ایده ها ایجاد نماییم تا مدیریت دانش در این خصوص انجام پذیرد.
حسینی در ادامه حضور آقای رزم حسینی در وزارت صمت را مغتنم دانست و به نقل از وی گفت : استمرار، رمز موفقیت در این مدل است. وی اضافه کرد: در حال حاضر بعضی از پروژه ها و طرح های زیر نظر معین ها، با مشکلات متعددی در خصوص کسب مجوز و پروانه ها روبرو هستند که به سازمان صمت مربوط می شود و با حضور رزم حسینی در رأس این وزارت، جای نگرانی وجود ندارد و مطمئناً کارها با سرعت بیشتری به پیش خواهد رفت.   
در ادامه بادیانی و ایرانمنش دبیران کارگروه های قوانین و مقررات کسب و کار و همچنین مالی در خصوص فعالیت های خود به اختصار توضیح دادند.
 در این جلسه مقرر گردید تا اطلاعات تمامی معین ها از جمله پروژه های معلق و راکد به کمیته ارائه گردد تا بر همان اساس و در جهت رفع مشکلات برنامه ریزی گردد، همچنین ارتباط با ارگان ها و نهاد های استانی با تاکید اعضاء در دستور کار قرار گرفت. از دیگر مصوبات این جلسه بازدید میدانی به صورت هفتگی از کلیه معین ها و تشکیل کارگروه فرهنگی و اجتماعی به منظور توسعه متوازن در مدل مثلث اقتصادی و استفاده از پایگاه و سرمایه های اجتماعی بود که مورد تائید کلیه اعضاء قرار گرفت.
در پایان این جلسه حجت الاسلام زردوزنیا با اشاره به تسریع در هویت بخشیدن به کمیته راهبری خواستار تهیه فرآیند و ساز و کار داخلی و تشکیلاتی برای این کمیته شد که پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء، تصویب و ششمین جلسه به پایان رسید.

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
تعامل شرکت آبفا و نیروی انتظامی برای ایجاد سلامت پایدار در استان اصفهانمرئی سازی و همسح سازی دریچه منهول های فاضلاب شهر ورزنهاصلاح خط انتقال روستای قلعه داراولین جشنواره هنروری کارکنان آبفای استان اصفهان با موضوع (آب، همدلی و زیست پایدار با کرونا )آغاز بهره‌برداری از محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان در ۱۴ آبان‌ ۹۹کاهش ۷۸ درصدی جابجایی مسافر توسط قطارهای مسافربری راه آهن در ۷ ماه ابتدایی امسالچمن مصنوعی روستای رکن آبادبردسکن آماده بهره برداری و افتتاح شد.برگزاری نشست معین های اقتصادی فرهنگی شهرستان چناران۸۴۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های یزد بستر شدندبا مناطق پرخطر کرونایی در استان قزوین آشنا شویدآمار کرونای اصفهان ۷ آبان؛ ۲۳ فوتی و ۲۴۴ ابتلای جدیدشانزدهمین جلسه عصرانه های کار آفرینی برگزار شدجزئیات ماجرای تیراندازی به فروشنده مواد مخدر در اسفراینگزارش ویدیوئی| ماجرای هتاکی یک سگ‌گردان به بانوی گیلانی بابت یک تذکر دوستانهرکوردی جدید در تاریخ مرگ‌های کرونایی البرزراه‌اندازی گشت ویژه کرونا در شاهرود/ شهر در وضعیت بحرانی استافزایش کرایه ناوگان حمل و نقل درون شهری ارومیه تکذیب می شودخطر شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در اصفهانویتامین‌های گران قیمت تاثیری بر ابتلای کودکان به کرونا نداردوضعیت "قرمز" کرونایی در استان زنجان / کووید ۱۹ مهمان ‌دورهمی‌های خانوادگی شدفروش غیربهداشتی مرغ‌ ‌در چابهار/ سرمایه‌گذار پروژه ساماندهی بلاتکلیف استجزئیات درگیری همراهان بیمار با کادر درمان بیمارستان پیروز لاهیجانخودنمایی شیرینی پشت ویترین گرانی/افزایش قیمت مواد اولیه متهم ردیف اول گرانی شیرینی در بیرجندبستری ۴۲۹ بیمار کرونایی در گیلان/ دانش آموز مبتلا نداریمقیمت آپارتمان؛ حداقل بودجه خرید مسکن در تهران