تبلیغات
  • زمان انتشار: 24 مهر 1399, 09:05
  • / کد خبر: 50507

رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه:

در کرمانشاه آنقدر نان داریم که خبازی‌ها از کسادی گلایه دارند

در کرمانشاه آنقدر نان داریم که خبازی‌ها از کسادی گلایه دارند رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه با اشاره به اینکه هیچ صفی در برابر نانوایی‌های کرمانشاه نداریم، افزود: نان در کرمانشاه آنقدر زیاد است که خبازی‌ها از کسادی بازار گلایه دارند.
اعتضاد علیزاده، با اشاره به مباحثی که درباره کمبود نان در برخی از شهرهای کشور شنیده می‌شود، گفت: در کرمانشاه هیچ مشکلی از نظر کمبود آرد و یا نان وجود ندارد و تمام خبازی‌ها به میزان کافی پخت می‌کنند و هیچ صفی مقابل نانوایی‌ها وجود ندارد.
وی ادامه داد: آنقدر وفور آدر و نان در کرمانشاه داریم که بسیاری از خبازی‌ها از کسادی بازار و فروش نرفتن نان خود گلایه دارند.
رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه از کافی بودن سهمیه آرد همه خبازی‌ها یاد و خاطرنشان کرد: نیازی به افزایش سهمیه آرد نانوایی‌ها نیست.
علیزاده با بیان اینکه دیگر سهمیه آرد به نانوایی‌های جدید در کرمانشاه اختصاص نمی‌یابد، دلیل این امر را مازاد نانوایی در کرمانشاه دانست و عنوان کرد: در حال حاضر 320 نانوایی مازاد در کرمانشاه داریم.
وی از فعالیت بیشتر از هزار نانوایی یارانه‌ای و آزادپز در کرمانشاه خبر داد و اضافه کرد: نزدیک به 15 نانوایی بدون مجوز هم داریم که خودسرانه وسایل و تجهیزات خریده و در حال فعالیت هستند.
به گفته رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه، به علت اشباع بودن کرمانشاه از نانوایی، امکان اختصاص سهمیه آرد به این نانوایی‌های غیرمجاز وجود ندارد و از همین رو روند قانونی برای پلمب آنها در دست اجرا است.
علیزاده گفت: این خبازی‌ها در نقاط مختلف شهر از نواحی حاشیه‌ای تا مراکز شهر پراکنده هستند.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
تعامل شرکت آبفا و نیروی انتظامی برای ایجاد سلامت پایدار در استان اصفهانمرئی سازی و همسح سازی دریچه منهول های فاضلاب شهر ورزنهاصلاح خط انتقال روستای قلعه داراولین جشنواره هنروری کارکنان آبفای استان اصفهان با موضوع (آب، همدلی و زیست پایدار با کرونا )آغاز بهره‌برداری از محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان در ۱۴ آبان‌ ۹۹کاهش ۷۸ درصدی جابجایی مسافر توسط قطارهای مسافربری راه آهن در ۷ ماه ابتدایی امسالچمن مصنوعی روستای رکن آبادبردسکن آماده بهره برداری و افتتاح شد.برگزاری نشست معین های اقتصادی فرهنگی شهرستان چناران۸۴۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های یزد بستر شدندبا مناطق پرخطر کرونایی در استان قزوین آشنا شویدآمار کرونای اصفهان ۷ آبان؛ ۲۳ فوتی و ۲۴۴ ابتلای جدیدشانزدهمین جلسه عصرانه های کار آفرینی برگزار شدجزئیات ماجرای تیراندازی به فروشنده مواد مخدر در اسفراینگزارش ویدیوئی| ماجرای هتاکی یک سگ‌گردان به بانوی گیلانی بابت یک تذکر دوستانهرکوردی جدید در تاریخ مرگ‌های کرونایی البرزراه‌اندازی گشت ویژه کرونا در شاهرود/ شهر در وضعیت بحرانی استافزایش کرایه ناوگان حمل و نقل درون شهری ارومیه تکذیب می شودخطر شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در اصفهانویتامین‌های گران قیمت تاثیری بر ابتلای کودکان به کرونا نداردوضعیت "قرمز" کرونایی در استان زنجان / کووید ۱۹ مهمان ‌دورهمی‌های خانوادگی شدفروش غیربهداشتی مرغ‌ ‌در چابهار/ سرمایه‌گذار پروژه ساماندهی بلاتکلیف استجزئیات درگیری همراهان بیمار با کادر درمان بیمارستان پیروز لاهیجانخودنمایی شیرینی پشت ویترین گرانی/افزایش قیمت مواد اولیه متهم ردیف اول گرانی شیرینی در بیرجندبستری ۴۲۹ بیمار کرونایی در گیلان/ دانش آموز مبتلا نداریمقیمت آپارتمان؛ حداقل بودجه خرید مسکن در تهران