تبلیغات
  • زمان انتشار: 23 مهر 1399, 14:44
  • / کد خبر: 50444

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان:

محدودیتی برای عبور و مرور در استان اصفهان در تعطیلات پیش رو نداریم

محدودیتی برای عبور و مرور در استان اصفهان در تعطیلات پیش رو نداریم سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: در تعطیلات پیش رو محدودیتی برای عبور و مرور در سطح استان اصفهان درنظر گرفته نشده است.
حجت الله غلامی، در خصوص خبر منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر اعمال محدودیت در رفت و آمد بین شهری در تعطیلات پیش رو، اظهار کرد: اعمال محدودیت های بین شهری در تعطیلات پیش رو تکذیب شد.
وی با اشاره به اینکه فعلا هیچ گونه محدودیتی برای عبور و مرور در سطح استان اصفهان نداریم، در پاسخ به این سوال که ممکن است تصمیمات جدیدی در این باره گرفته شود، گفت: فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد چون باید امروز در این مورد تصمیم گیری می شد که نشد.
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان با بیان اینکه در خصوص محدود کردن سفرها مقرر شد جلسه کمیته حمل و نقل این موضوع را بررسی کند، افزود: قرار بود جلسه تصمیم گیری برای اعمال محدودیت های تردد به منظور پیشگیری از سفر و شیوع کرونا امروز برگزار شود، که نشد.
وی همچنین با اشاره به اینکه در جلسه روز گذشته(سه شنبه_۲۲ مهرماه) ستاد استانی مقابله با کرونا در خصوص مباحث مختلفی از جمله تشدید نظارت ها و آخرین وضعیت محدودیت ها در روزهای آینده بحث شد، افزود: مقرر شد مشاغل پر خطر بتوانند بعد از ماه صفر مشروط بر اینکه به طور کامل دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند فعالیت خود را از سر گیرند.
غلامی، تشدید نظارت ها در تمام سطوح جامعه برای کاهش میزان شیوع کرونا را از دیگر مصوبات این جلسه برشمرد و گفت: مقرر شد همچنان محدودیت های تردد پارک ها و تفرجگاه ها وجود داشته باشد. بنابراین پارک ها بعد از ماه صفر باز هم تعطیل خواهند بود.
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان با اشاره به اینکه معمولا تاثیر محدودیت هایی که اعمال می شود بعد از دو هفته خود را نشان می دهد، از مردم خواست از انجام سفرهای غیرضروری و هرگونه تجمعی خودداری کرده و خطر کرونا را جدی بگیرند.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
یکپارچه سازی آبفای شهری و روستایی سیاست گذاری ها را روان تر می کندبهره برداری از گذر سبزِ حاشیه رودخانه کرجاستاندار قم با گلریزان برای صادرکنندگان برتر موافقت کردقانون بیمه همگانی خدمات درمانی یکی از روزهای تبلور تدبیر و امید بر مردم شریف ایران اسلامی است«پاکت پول» عروسی را عزا کردرونمایی از تخلفات شهردار سابق اهر/درآمد پایدار شهرداری اهر را تعدادی منفعت‌طلب به صفر رساندندآخرین امار کرونا در اصفهان / ۵۹۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/مرگ ۳۱ نفرتعطیلی مدارس استان کرمان تا ۹ آبان ماه تصویب شدآمار کل فوتی های کرونا در اردبیل به ۷۱۴ نفر رسیدماجرای تصویر منتشر شده از نوزاد رها شده در حاشیه شهر اصفهان چیست؟استان کرمان در وضعیت فوق قرمز کرونا قرار دارد/ کاهش استفاده از ماسک و وسایل حفاظت فردیواکسن آنفولانزا کی به داروخانه‌ها می‌رسد؟تجمع در "باغ رضوان" ارومیه همچنان ممنوع است۱۰ روز گذشته هیچ دانش‌آموز اردستانی به کرونا مبتلا نشده است/حضور اختیاری دانش‌آموزان سر کلاساعمال محدودیت‌های کرونایی یک هفته‌ای از سوم آبان ماه در استان همدانمبتلایان به کرونا در زنجان چندین برابر بستری شدگان استبرق کدام دسته از مشترکین اصفهانی رایگان می‌شود؟ عروسی در سقز تعطیل شد/ داماد بازداشت شدسرمازدگی عامل اصلی کاهش محصول انار در اصفهان استتعطیلی ۴۵ درصدی مهدهای کودک گیلان در شرایط کرونا/ فعالیت با یک سوم ظرفیتمحصول ۵۰ درصد استخرهای پرورش میگوی استان بوشهر برداشت شدوضعیت قیمتی آپارتمان‌های ۱۰۰ متر به بالاوضعیت واحدهای تولید و فروش پوشاک اصلا خوب نیستتعطیلی آموزش حضوری در مدارس استان بوشهر تمدید شدطرح یکپارچه‌سازی شرکت‌های آبفا از هدر‌رفت سرمایه‌ها جلوگیری می‌کند