تبلیغات
  • زمان انتشار: 22 مهر 1399, 12:40
  • / کد خبر: 50249

در جلسه شورای شهر تهران مطرح شد؛

توضیحات هاشمی درباره علت رد افزایش کرایه حمل و نقل عمومی

توضیحات هاشمی درباره علت رد افزایش کرایه حمل و نقل عمومی رئیس شورای شهر تهران درباره علت رد افزایش ۲۵ درصدی کرایه حمل و نقل عمومی توضیحاتی داد.
محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به جلسه هم اندیشی که قبل از جلسه شورا برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: در این جلسه اعضای شورا با شهردار تهران مطالب مهمی را درخصوص درآمد‌های شهرداری، نوع مدیریت، بحث انتصابات در شهرداری را مطرح کردند.
وی ادامه داد: موضوع جلسه امروز درباره‌ باغات بود که البته با درخواست آقای حق شناس بحث نامگذاری‌ها نیز انجام شد، پرونده‌ها‌ی زیادی در زمینه باغات باقی مانده که در حال بررسی هستند.
عضو شورای شهر تهران گفت: یک طرح دو فوریتی نیز داشتیم که مربوط به درآمد‌های شهرداری و بدهی‌هایی بود که باید به شهرداری پرداخت شوند و برای تسریع این کار امتیازاتی داده می‌شود و به دلیل اینکه در برنامه و بودجه این بحث مطرح نشده بود به یک فوریت تبدیل شد و به کمیسیون برنامه و بودجه و شهرسازی رفت تا هفته آینده مطرح شود.
هاشمی با اشاره به رد افزایش ۲۵ درصدی کرایه حمل و نقل عمومی تصریح کرد: مقدار درآمدی که از این بخش به دست می‌آمد خوش بینانه ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان بود که نیاز ۲۰۰ میلیارد تومانی شهرداری را تأمین نمی‌کرد و بازتاب بدی نیز در جامعه داشت و قرار بر این شد که پیشنهاد جدید کمک دولت را در شورا مطرح کنیم و از دولت مجدانه بخواهیم که به ما کمک کند.
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه ما در بودجه غیر نقدی مشکل داریم، گفت: بودجه غیر نقدی در بحث پروژه‌ها و پرداخت بدهی استفاده می‌شود و کمتر در بودجه نقدی مشکل داریم و گله اعضا هم بیشتر به بودجه غیر نقدی است.
وی با بیان اینکه انتصابات در اختیار شهرداری است، تصریح کرد: ما بین خودمان به صورت نانوشته توافق داشتیم که برای تغییر اعضا و انتصابات با ما مشورت کنند و اعضای شورا از سرعت تغییر و نگاه دو گانه شهردار گله‌مند بودند. برای اعضای شورا نسبت به این که برنامه مشخصی ندارند و چندی پیش چند شهردار تغییر کردند سوالاتی ایجاد شد که آقای حناچی به آن‌ها پاسخ داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
یکپارچه سازی آبفای شهری و روستایی سیاست گذاری ها را روان تر می کندبهره برداری از گذر سبزِ حاشیه رودخانه کرجاستاندار قم با گلریزان برای صادرکنندگان برتر موافقت کردقانون بیمه همگانی خدمات درمانی یکی از روزهای تبلور تدبیر و امید بر مردم شریف ایران اسلامی است«پاکت پول» عروسی را عزا کردرونمایی از تخلفات شهردار سابق اهر/درآمد پایدار شهرداری اهر را تعدادی منفعت‌طلب به صفر رساندندآخرین امار کرونا در اصفهان / ۵۹۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/مرگ ۳۱ نفرتعطیلی مدارس استان کرمان تا ۹ آبان ماه تصویب شدآمار کل فوتی های کرونا در اردبیل به ۷۱۴ نفر رسیدماجرای تصویر منتشر شده از نوزاد رها شده در حاشیه شهر اصفهان چیست؟استان کرمان در وضعیت فوق قرمز کرونا قرار دارد/ کاهش استفاده از ماسک و وسایل حفاظت فردیواکسن آنفولانزا کی به داروخانه‌ها می‌رسد؟تجمع در "باغ رضوان" ارومیه همچنان ممنوع است۱۰ روز گذشته هیچ دانش‌آموز اردستانی به کرونا مبتلا نشده است/حضور اختیاری دانش‌آموزان سر کلاساعمال محدودیت‌های کرونایی یک هفته‌ای از سوم آبان ماه در استان همدانمبتلایان به کرونا در زنجان چندین برابر بستری شدگان استبرق کدام دسته از مشترکین اصفهانی رایگان می‌شود؟ عروسی در سقز تعطیل شد/ داماد بازداشت شدسرمازدگی عامل اصلی کاهش محصول انار در اصفهان استتعطیلی ۴۵ درصدی مهدهای کودک گیلان در شرایط کرونا/ فعالیت با یک سوم ظرفیتمحصول ۵۰ درصد استخرهای پرورش میگوی استان بوشهر برداشت شدوضعیت قیمتی آپارتمان‌های ۱۰۰ متر به بالاوضعیت واحدهای تولید و فروش پوشاک اصلا خوب نیستتعطیلی آموزش حضوری در مدارس استان بوشهر تمدید شدطرح یکپارچه‌سازی شرکت‌های آبفا از هدر‌رفت سرمایه‌ها جلوگیری می‌کند