تبلیغات
  • زمان انتشار: 22 مهر 1399, 11:45
  • / کد خبر: 50234

خوراکی که همه جا باید به همراه داشته باشید

خوراکی که همه جا باید به همراه داشته باشید بادام یکی از آجیل‌ها می‌باشد که به دلیل مزه خوبش طرفداران بسیاری دارد. اما بادام بسیار بیشتر از مزه بوده و گذشته دور در درمان بیماری‌ها از آن استفاده می‌شده است.
از بادام در آشپزی و به خصوص کیک پزی‌ها و قنادی‌ها نیز استفاده شده و طعم بسیار دلچسبی به کیک‌ها و شیرینی‌ها می‌دهد.
یکی از معروف‌ترین استفاده‌های بادام برای درمان بیماری ها، استفاده از آن برای تسکین گلو درد و سرماخوردگی می‌باشد. در بسیاری از شهر‌ها حریره بادام را بهترین درمان سرماخوردگی می‌دانند.
بادام سرشار از ویتامین E می‌باشد. تحقیقات نشان داده است که ویتامین E برای افزایش قدرت سیستم ایمنی به خصوص با بالا رفتن سن ضروری می‌باشد.
طبق مطالعات انجام شده ویتامین E یک نوع آنتی اکسیدان می‌باشد و سیستم ایمنی بدن برای عملکرد مناسب به ویتامین E نیاز دارد.
بادام همچنین سرشار از پروتئین و چربی‌های سالم مانند امگا-۳ می‌باشد که در سلامتی انسان نقش گسترده‌ای دارد.
شما می‌توانید با مخلوط کردن بادام با شکلات تلخ بالای ۷۰ درصد یک دسر فوق العاده و یک میان وعده سالم داشته باشید که سیستم ایمنی شما را تا حد بسیار زیادی قوی خواهد کرد.

منبع: طلا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۳۰ مهر۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در تبریزبستری ۵۲ بیمار جدید کرونایی در اردبیل/ فوت ۲ بیمار کروناییدریافت هزینه ورودی آرامگاه فردوسی ارتباطی به استاد شجریان نداردآمار شوکه کننده تلفات کرونا در البرزرد افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه مترو و اتوبوسلیست داروخانه های منتخب اصفهان برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه های منتخب شیراز برای توزیع انسولین و داروهای خاص +آدرس و شماره تماستوزیع داروی بیماران خاص و انسولین در داروخانه‌های منتخب اردبیللیست داروخانه های منتخب دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه های منتخب استان خوزستان (اهواز و دزفول ) برای توزیع انسولین و داروهای خاصداروخانه های منتخب کاشان برای توزیع انسولین و داروهای خاص + آدرس و شماره تماساعلام لیست داروخانه های منتخب گیلان برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه‌های منتخب مشهد برای توزیع انسولین و داروهای خاص + آدرس و شماره تلفنلیست داروخانه های منتخب تبریز برای توزیع انسولین و داروهای خاص +آدرس و شماره تماساعلام داروخانه‌ های منتخب‌استان چهار محال و بختیاری (شهرکرد) برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه های منتخب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه های منتخب قم برای توزیع انسولین و داروهای خاص +آدرسانتشار فهرست داروخانه های منتخب لرستان برای توزیع انسولین و داروهای خاص+ آدرس و شماره تلفنلیست داروخانه های منتخب بیرجند برای دریافت انسولین و داروهای خاصاعلام فهرست داروخانه‌های منتخب بوشهر برای دریافت انسولین و داروهای خاص + آدرس و شماره تماسفهرست داروخانه های منتخب مازندارن برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه های منتخب یزد برای توزیع انسولین و داروهای خاص+ شماره تماسانتشار فهرست داروخانه‌های منتخب همدان برای توزیع انسولین و داروهای خاص + آدرس و شماره تلفنفهرست داروخانه‌های منتخب هرمزگان برای توزیع انسولین و داروهای خاصفهرست داروخانه های منتخب استان گلستان (گرگان) برای توزیع انسولین و داروهای خاص