تبلیغات
  • زمان انتشار: 21 مهر 1399, 12:28
  • / کد خبر: 50075

شناسایی ۵۰ مورد جدید مبتلا به کرونا در شاهرود

شناسایی ۵۰ مورد جدید مبتلا به کرونا در شاهرود  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از ابتلای ۵۰ نفر دیگر به کرونا طی سه روز گذشته خبر داد و گفت: نزدیک به دو هزار نفر در شاهرود و میامی مبتلا به کرونا شدند.
رضا چمن ، ضمن بیان اینکه تا ابتدای روز دوشنبه، ۵۰ مورد جدید تست مثبت کرونا در شهرستان‌های شاهرود و میامی ثبت شده است، بیان کرد: این آمار مربوط به سه روز منتهی به ابتدای روز دوشنبه است و نشان از افزایش تعداد کرونایی‌ها می‌دهد.
وی با بیان اینکه مجموعاً یک هزار و ۹۹۸ نفر از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در شهرهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به این بیماری مبتلا شدند، بیان کرد: بیش از هفت هزار مراجعه در این مدت با نشانه‌های بیماری حاد تنفسی به ثبت رسیده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از ضرورت رعایت مردم و جلوگیری از اجتماعات خبر داد و بیان کرد: استفاده از ماسک، جلوگیری از تجمعات، رعایت فاصله اجتماعی، پرهیز از حضور در مجامع و… در زمره توصیه‌های ما است.
چمن با بیان اینکه رسانه‌ها اهمیت مقابله با کرونا را گوشزد کنند، تاکید کرد: مقابله با کرونا نیازمند همدلی و همراهی همه دستگاه‌ها و رسانه‌ها و حتی دستگاه‌های خدماتی و فرهنگی و… است.

منبع: مهر
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران