تبلیغات
  • زمان انتشار: 20 مهر 1399, 13:58
  • / کد خبر: 49893

۶ ماده غذایی که از مو‌های شما مراقبت می‌کند

۶ ماده غذایی که از مو‌های شما مراقبت می‌کند در مطلب زیر بهترین ترکیبات طبیعی مو که می‌تواند از مو‌های شما در برابر هرگونه بیماری محافظت کند را به شما معرفی می‌کنیم.
برای مراقبت از مو‌های شما اولین راهکار پیشنهادی همواره استفاده از موادشیمیایی برند است و سپس مراجعه به پزشک و صرف هزینه هنگفت. برای درمان مشکلاتی که موهای  شما را درگیر کرده و یا می‌خواهید از موهایتان مراقبت کنید بهترین راه خود طبیعت است.
بهترین ترکیبات طبیعی مو که می‌تواند از مو‌هایی شما در برابر هرگونه بیماری محافظت کند شامل روغن آووکادو، روغن نارگیل، روغن آرگان، عسل، روغن درخت چای و آلوئه ورا هستند.
از آنجا که آلوئه ورا خاصیت ضد باکتری و ضد قارچی دارد می‌تواند قارچ‌های ایجاد کننده شوره سر را از بین ببرد. قرار دادن روغن نارگیل روی مو‌های تان قبل از شستشو می‌تواند از مو در برابر آسیب محافظت کند.
بسیاری از محصولات مراقبت از مو که به شما پیشنهاد می‌شوند مملو از مواد شیمیایی مصنوعی است که می‌تواند مو‌های شما را خشک کرده و پوست سر شما را تحریک کند.
اما خوشبختانه مواد طبیعی زیادی وجود دارد که می‌تواند مزایا و فواید زیادی را برای سلامت مو‌های شما داشته باشند چه به دنبال آبرسانی به مو‌های خشک خود باشید، چه به دنبال محافظت از آسیب‌های مو‌های رنگ شده یا کاهش شوره سر باشید.
پس هیچ گاه فراموش نکنید که می‌توانید از این ۶ ماده مقوی برای تقویت و مراقبت از موهایتان استفاده کنید.
روغن آووکادو
روغن نارگیل
روغن آرگان
عسل
روغن درخت چایی
آلوئه ورا

منبع: طلا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۳۰ مهر۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در تبریزبستری ۵۲ بیمار جدید کرونایی در اردبیل/ فوت ۲ بیمار کروناییدریافت هزینه ورودی آرامگاه فردوسی ارتباطی به استاد شجریان نداردآمار شوکه کننده تلفات کرونا در البرزرد افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه مترو و اتوبوسلیست داروخانه های منتخب اصفهان برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه های منتخب شیراز برای توزیع انسولین و داروهای خاص +آدرس و شماره تماستوزیع داروی بیماران خاص و انسولین در داروخانه‌های منتخب اردبیللیست داروخانه های منتخب دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه های منتخب استان خوزستان (اهواز و دزفول ) برای توزیع انسولین و داروهای خاصداروخانه های منتخب کاشان برای توزیع انسولین و داروهای خاص + آدرس و شماره تماساعلام لیست داروخانه های منتخب گیلان برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه‌های منتخب مشهد برای توزیع انسولین و داروهای خاص + آدرس و شماره تلفنلیست داروخانه های منتخب تبریز برای توزیع انسولین و داروهای خاص +آدرس و شماره تماساعلام داروخانه‌ های منتخب‌استان چهار محال و بختیاری (شهرکرد) برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه های منتخب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه های منتخب قم برای توزیع انسولین و داروهای خاص +آدرسانتشار فهرست داروخانه های منتخب لرستان برای توزیع انسولین و داروهای خاص+ آدرس و شماره تلفنلیست داروخانه های منتخب بیرجند برای دریافت انسولین و داروهای خاصاعلام فهرست داروخانه‌های منتخب بوشهر برای دریافت انسولین و داروهای خاص + آدرس و شماره تماسفهرست داروخانه های منتخب مازندارن برای توزیع انسولین و داروهای خاصلیست داروخانه های منتخب یزد برای توزیع انسولین و داروهای خاص+ شماره تماسانتشار فهرست داروخانه‌های منتخب همدان برای توزیع انسولین و داروهای خاص + آدرس و شماره تلفنفهرست داروخانه‌های منتخب هرمزگان برای توزیع انسولین و داروهای خاصفهرست داروخانه های منتخب استان گلستان (گرگان) برای توزیع انسولین و داروهای خاص