تبلیغات
  • زمان انتشار: 19 مهر 1399, 14:05
  • / کد خبر: 49694

با دلایل پنهان اضافه وزن آشنا شوید

با دلایل پنهان اضافه وزن آشنا شوید اگر شما هم از جمله افرادی هستید که مرتب ورزش می‌کنید و به سلامت رژیم غذایی خود اهمیت می‌دهید، اما باز هم اضافه وزن دارید، خواندن این مطلب را از دست ندهید.
بسیاری از افراد با یک جمله قدیمی آشنا هستند که می‌گوید: «من حتی وقتی آب هم می‌خورم اضافه وزن می‌گیرم و چاق می‌شوم»، اما این جمله تا چه حد حقیقت دارد؟
اگر شما هم از جمله افرادی هستید که مرتب ورزش می‌کنید و به سلامت رژیم غذایی خود اهمیت می‌دهید، اما باز هم اضافه وزن دارید، بهتر است برخی نکات دیگر را نیز مورد توجه قرار دهید:
شما پروتئین کافی نمی‌خورید
یکی از اشتباه‌ترین رفتار‌های افرادی که رژیم می‌گیرند این است که پروتئین کافی مصرف نمی‌کنند. اگر شما برای مبارزه با چاقی به گیاه خواری پناه آورده اید و سعی دارید گوشت مصرف نکنید، ممکن است با مشکل کمبود پروتئین مواجه شوید. اما می‌توانید با مصرف گیاهانی که پروتئین بالایی دارند، مشکل را حل کنید، برای مثال، مصرف لوبیا‌ها می‌تواند به حل مشکل شما کمک کند.
نگهداری شیرینی در ظروف شیشه‌ای
اگر عادت دارید که خوراکی‌های پر کالری را روی میز خود و در ظروف شیشه‌ای نگه دارید، خود را در خطر چاقی قرار می‌دهید. برای مثال نگهداری کوکی ها، اسمارتیز ها، شکلات‌ها و موارد مشابه به چاقی منتهی می‌شوند. بهتر است خوراکی‌های سالم را روی میز نگهداری کنید.
شما همیشه بستنی می‌خرید
وقتی صحبت از غذای بی ارزش می‌شود، بستنی‌های کارخانه‌ای که سرشار از شکر هستند می‌توانند سم بزرگی برای رژیم شما باشند. وقتی شما دائم در یخچال خود بستنی داشته باشید، درواقع بدن خود را در خطر چاقی قرار می‌دهید. بهتر است از خرید دائم بستنی خودداری کنید.
شما فیبر کافی نمی‌خورید
از هر متخصص رژیم غذایی بپرسید که نظر آن‌ها در مورد فیبر چیست، حتماً به شما خواهند گفت که این یک قسمت ضروری از هر برنامه نگهداری وزن است؛ بنابراین اگر می‌خواهید وزن کافی داشته باشید، بهتر است به مصرف فیبر کافی توجه کنید.

منبع: انتخاب
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
یکپارچه سازی آبفای شهری و روستایی سیاست گذاری ها را روان تر می کندبهره برداری از گذر سبزِ حاشیه رودخانه کرجاستاندار قم با گلریزان برای صادرکنندگان برتر موافقت کردقانون بیمه همگانی خدمات درمانی یکی از روزهای تبلور تدبیر و امید بر مردم شریف ایران اسلامی است«پاکت پول» عروسی را عزا کردرونمایی از تخلفات شهردار سابق اهر/درآمد پایدار شهرداری اهر را تعدادی منفعت‌طلب به صفر رساندندآخرین امار کرونا در اصفهان / ۵۹۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/مرگ ۳۱ نفرتعطیلی مدارس استان کرمان تا ۹ آبان ماه تصویب شدآمار کل فوتی های کرونا در اردبیل به ۷۱۴ نفر رسیدماجرای تصویر منتشر شده از نوزاد رها شده در حاشیه شهر اصفهان چیست؟استان کرمان در وضعیت فوق قرمز کرونا قرار دارد/ کاهش استفاده از ماسک و وسایل حفاظت فردیواکسن آنفولانزا کی به داروخانه‌ها می‌رسد؟تجمع در "باغ رضوان" ارومیه همچنان ممنوع است۱۰ روز گذشته هیچ دانش‌آموز اردستانی به کرونا مبتلا نشده است/حضور اختیاری دانش‌آموزان سر کلاساعمال محدودیت‌های کرونایی یک هفته‌ای از سوم آبان ماه در استان همدانمبتلایان به کرونا در زنجان چندین برابر بستری شدگان استبرق کدام دسته از مشترکین اصفهانی رایگان می‌شود؟ عروسی در سقز تعطیل شد/ داماد بازداشت شدسرمازدگی عامل اصلی کاهش محصول انار در اصفهان استتعطیلی ۴۵ درصدی مهدهای کودک گیلان در شرایط کرونا/ فعالیت با یک سوم ظرفیتمحصول ۵۰ درصد استخرهای پرورش میگوی استان بوشهر برداشت شدوضعیت قیمتی آپارتمان‌های ۱۰۰ متر به بالاوضعیت واحدهای تولید و فروش پوشاک اصلا خوب نیستتعطیلی آموزش حضوری در مدارس استان بوشهر تمدید شدطرح یکپارچه‌سازی شرکت‌های آبفا از هدر‌رفت سرمایه‌ها جلوگیری می‌کند