تبلیغات
  • زمان انتشار: 27 شهریور 1399, 08:18
  • / کد خبر: 46724

در جلسه شورای شهر فومن مطرح شد:

حال ناخوش پارک شهر فومن/ هیچ کس پاسخگوی مردم نیست

حال ناخوش پارک شهر فومن/ هیچ کس پاسخگوی مردم نیست اعضای شورای شهر فومن با اشاره به وضعیت بد و نامناسب پارک شهر فومن و اتفاقات رخ داده از عدم پاسخگویی مسئولان به مردم گلایه کردند.
 یکصد و دوازدهمین جلسه شورای شهر فومن شامگاه چهارشنبه در دفتر این شورا برگزار شد.
رئیس شورای شهر فومن در این جلسه از اصحاب رسانه فومن خواست زمانی که در جلسات شورا حضور دارند صلاح شهر را در نظر گرفته و از نشر اخبار حاشیه‌ای که فایده‌ای برای شهر و شهروندان ندارد خودداری کنند.
علیرضا علیدوست با بیان اینکه اصحاب رسانه باید به شورا در اجرای برنامه‌های خود کمک کنند، افزود: عضویت در شورا امانتی که از سوی مردم به ما سپرده شده و صحبت‌های مطرح شده در جلسات شورا تنها برای صلاح شهر است.
وی با اشاره در پیش بودن فصل سرما، گفت: در آستانه فصل پاییز و بارش‌های سیل آسا هستیم و اولویت ما در حال حاضر رسیدگی به وضعیت خیابان بسیج است.
وضعیت نامناسب شهر فومن
عباس احمدزاده یکی دیگر از اعضای شورای شهر فومن نیز در این جلسه با بیان اینکه امروز خبرهای بدی در فضاهای مجازی روزنامه‌ها می‌خوانیم، گفت: بعضی از ادارات پاسخگوی مردم نیستند و مردم برای حل مشکلات خود به شورا مراجعه می‌کنند.
وی با بیان اینکه نیروهای شرکتی اکثراً مستأجر بوده و سه ماه است در این گرانی‌ها حقوق دریافت نکرده اند، افزود: در نبود شهردار هیچ کسی در شهرداری حضور ندارد و عملاً نتوانسته ایم در این زمینه کاری انجام دهیم.
احمدزاده با اشاره به عدم پاسخگویی شورای حمل و نقل درباره وضعیت رانندگان تاکسی، گفت: متأسفانه در این مدت نتوانسته ایم پاسخ درستی به این قشر زحمتکش بدهیم.
وی در ادامه به وضعیت نامطلوب پارک فومن نیز اشاره و با بیان اینکه متأسفانه اتفاقات ناگواری از نظر اخلاقی در این پارک رخ می‌دهد، بیان کرد: در این زمینه هیچکس پاسخگوی مردم نیست.
احمدزاده با گلایه از طولانی شدن پاسخ به نامه‌های شورا از سوی برخی دستگاه‌ها، افزود: وضعیت سد معبر در داخل شهر بسیار نامناسب است در اجرای قانون در این زمینه همه باید برابر باشند.

منبع: مهر
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
استاندار قم با گلریزان برای صادرکنندگان برتر موافقت کردقانون بیمه همگانی خدمات درمانی یکی از روزهای تبلور تدبیر و امید بر مردم شریف ایران اسلامی است«پاکت پول» عروسی را عزا کردرونمایی از تخلفات شهردار سابق اهر/درآمد پایدار شهرداری اهر را تعدادی منفعت‌طلب به صفر رساندندآخرین امار کرونا در اصفهان / ۵۹۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/مرگ ۳۱ نفرتعطیلی مدارس استان کرمان تا ۹ آبان ماه تصویب شدآمار کل فوتی های کرونا در اردبیل به ۷۱۴ نفر رسیدماجرای تصویر منتشر شده از نوزاد رها شده در حاشیه شهر اصفهان چیست؟استان کرمان در وضعیت فوق قرمز کرونا قرار دارد/ کاهش استفاده از ماسک و وسایل حفاظت فردیواکسن آنفولانزا کی به داروخانه‌ها می‌رسد؟تجمع در "باغ رضوان" ارومیه همچنان ممنوع است۱۰ روز گذشته هیچ دانش‌آموز اردستانی به کرونا مبتلا نشده است/حضور اختیاری دانش‌آموزان سر کلاساعمال محدودیت‌های کرونایی یک هفته‌ای از سوم آبان ماه در استان همدانمبتلایان به کرونا در زنجان چندین برابر بستری شدگان استبرق کدام دسته از مشترکین اصفهانی رایگان می‌شود؟ عروسی در سقز تعطیل شد/ داماد بازداشت شدسرمازدگی عامل اصلی کاهش محصول انار در اصفهان استتعطیلی ۴۵ درصدی مهدهای کودک گیلان در شرایط کرونا/ فعالیت با یک سوم ظرفیتمحصول ۵۰ درصد استخرهای پرورش میگوی استان بوشهر برداشت شدوضعیت قیمتی آپارتمان‌های ۱۰۰ متر به بالاوضعیت واحدهای تولید و فروش پوشاک اصلا خوب نیستتعطیلی آموزش حضوری در مدارس استان بوشهر تمدید شدپرهیز از کار جزیره ای در خصوص آسیب های اجتماعیمقابله با اپیدمی کرونا در بازارهای روز شهرداریآمار بستری‌های مشکوک به کرونا در یزد به ۶۶۱ نفر رسید