تبلیغات
  • زمان انتشار: 26 شهریور 1399, 13:35
  • / کد خبر: 46642

در تیم ملی رقابت سازنده داریم

شعبانی‌بهار: مسافر نهایی تیراندازی با کمان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو رسماً اعلام نشده است

شعبانی‌بهار: مسافر نهایی تیراندازی با کمان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو رسماً اعلام نشده است رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: ملی‌پوشان در تمرینات جدی هستند و یک رقابت سازنده بین خودشان در اردو دارند.
غلامرضا شعبانی بهار در پایان مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان، اظهار داشت: این رشته المپیکی است و سابقه خوبی به لحاظ حضور در المپیک و بازی‌های آسیایی دارد. در بازی‌های آسیایی جاکارتا به صورت میکس مقام سوم را کسب کردیم و در دوره قبل در گوانگژو نیز اسماعیل عبادی مقام اول را کسب کرد و این رکورد به نام او ثبت شده است. در المپیک مانند ادوار گذشته یک سهمیه گرفتیم و امیدوارم در سهمیه‌های باقیمانده در تیم زنان و مردان مقام و سهمیه کسب کنیم. البته این شرایط آمادگی بچه‌ها را تحت تاثیر قرار داده است و اگر روند قبلی بود، می‌توانستیم شرایط بهتری در کسب سهمیه داشته باشیم. از شهریور کارها شروع شده و تا خرداد ادامه دارد.
وی در خصوص توقع مدال‌آوری تیراندازی با کمان از سوی وزارت ورزش گفت: این انتظار به حق است، ولی زود است که در مورد این رشته به مدال‌آوری فکر کنیم. در گام اول باید برای حضور پر تعداد نفرات در بخش زنان و مردان برنامه‌ریزی کنیم. پیش‌بینی مربیان این است که می‌توانیم در سال 2028 اوقات خوبی را برای این رشته در المپیک داشته باشیم.
شعبانی‌بهار درباره اعزام میلاد وزیری به المپیک، عنوان کرد: هنوز نفر اعزامی، رسمی اعلام نشده است.در رشته‌هایی مانند والیبال، بسکتبال، هندبال، تیراندازی، تیراندازی با کمان سهمیه برای کشور است و به فرد بستگی ندارد. ممکن است اتفاقی برای ورزشکار رخ دهد، بنابراین سهمیه تیراندازی با کمان برای جمهوری اسلامی ایران است و نفری که سهمیه کسب کرده حتماً به معنای مسافر المپیک بودن نیست.
رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان افزود: فدراسیون جهانی این را رسماً به ما اعلام کرد که شما نفری که می‌بایست برای مسابقات حضور پیدا کند، پس از پایان کسب سهمیه‌ها معرفی کنید. بنابراین نفری که ما معرفی می‌کنیم بعد از مسابقات کسب سهمیه است که خرداد در پاریس برگزار خواهد شد.
شعبانی‌بهار یادآور شد: امیدوارم به این تعداد اضافه شود و آن یک نفر را با مشورتی که مربی و سرمربی تیم با کمیته فنی دارد و با در نظر گرفتن رکوردهایی که هم در داخل و هم در دو مسابقه رسمی در چین و پاریس داریم، انتخاب می‌کنیم. در این مسابقات می‌تواند کسی که مسافر توکیو است، محک بخورد و اگر وزیری که سهمیه کسب کرده بهتر باشد، ما استقبال می‌کنیم. مسافر المپیک باید در این مدت از همه بهتر باشد و در نهایت سرمربی با مشورت کمیته فنی و مربیان نظر نهایی را اعلام می‌کند. میلاد وزیری و بچه‌ها این موضوع را می‌دانند و اینگونه نیست که دو سال پیش یک نفر سهمیه گرفته بقیه کمان را کنار بگذارند و باید بین ورزشکاران انگیره وجود داشته باشد. الان بچه‌ها در تمرینات جدی هستند و یک رقابت سازنده بین خودشان در اردو  دارند.
وی در خصوص برگزاری اردوی مشترک با سایر کشورها، گفت: در شرایط کنونی تعاملاتی با سایر کشورها نداریم و نه دعوتی انجام می‌شود و نه دعوت‌ها را قبول می‌کنند. با کره جنوبی هماهنگ کردیم که برای اردوی مشترک به این کشور برویم، ولی نه ورزشکاری را قبول می‌کنند و نه ورزشکار می‌فرستند. اگر شرایط تمام شود ما که به دنبال سهمیه هستیم، برنامه اردی مشترک و تمرینی را خواهیم داشت، ولی فعلا همه اینها منتفی است.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
دعوت از نوجوانان ایرانی خارج از کشور برای شرکت در چهارمین المپیاد فیلمسازیاجرای سیستم تله متری در تاسیسات آبرسانی ۳۵ شهر استان اصفهانضرورت توجه بیشتر به معارف رضوی در آثار سینمایی و تلویزیونی۷ شهر لرستان در وضعیت قرمز بیماری کروناایجاد صندوق های توسعه روستایی دراستان ، سرمایه ای ۹۹ میلیارد ریالی را به دنبال داشته استاستقلال رسانه ها موجب پیشرفت کشور می شودفعالیت‌های عمرانی اطراف حرم مطهر نیازمند همدلی بیشتر استوجود انسجام مدیریتی در طرح جدید نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضویمراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه ره‌باغ حضرت زهرا (س) برگزار شدکاهش ۶۰ درصدی هزینه ها با اجرای مجازی مسابقات قرآنمخالفت اوقاف با تخریب مسجد مروی‌هابستری شدن 215 بیمار جدید کرونایی در استان اصفهانبستری شدن ۲۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهانکتابخانه تاریخی آستان قدس سرمایه‌‌ و ذخیره فرهنگی جهان اسلام استورود واگن‌های جدید مترو تا دو ماه آینده به تبریز۷ البرزی دیگر بر اثر کرونا جان باختندچهار شهرستان ایلام در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفتنددستگیری ۵ نفر از عوامل تیراندازی در «الشتر»دادستانی برای رفع آلایندگی‌ کارخانه سیمان گلستان ۱۵ روز مهلت داداینترنتی شدن تعویض پلاک در اصفهان از روز شنبهپیگیر ابلاغ طرح راهبردی توس هستیمتامین سیلندر گاز مایع چالش جدید ۴۰۰ روستای زنجان/ مشکل صف‌های طولانی گاز چیست؟تعداد قربانیان کرونا در مهاباد ثابت ماند‌۲۰ تا ۲۵ درصد از ساندویچ‌فروشی‌های اصفهان، پروانه کسب ندارندتعداد قربانیان کرونا در هرمزگان به ۷۴۳ نفر رسید