تبلیغات
  • زمان انتشار: 26 شهریور 1399, 08:09
  • / کد خبر: 46530

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج:

سوار کردن ۴مسافر در تاکسی‌ها تخلف است/ حمایت نشدن ناوگان عمومی

سوار کردن ۴مسافر در تاکسی‌ها تخلف است/ حمایت نشدن ناوگان عمومی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج گفت: سوار کردن چهار مسافر در تاکسی ها تخلف است .
«ضرغام خلقی پور»  افزود: با توجه به ممنوعیت سوار کردن بیش از سه نفر مسافر در تاکسی ها در ایام کرونا، باید کرایه مسافر چهارم بین سایر مسافران سرشکن شود و متولیان و مسئولان مربوطه اعتبار جهت کمک به تاکسی ها در نظر بگیرند.
وی اظهارکرد: تاکنون ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یاسوج حتی یک ریال کمک و حمایت نشده است و هر چه هزینه کرده ایم از محل اعتبارات داخلی بوده است.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی جهت پیشگیری از کرونا در تاکسی های این شهر مطلوب است.
خلقی پور تصریح کرد: تا کنون یک راننده تاکسی یاسوج بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرد، تعدادی از رانندگان تاکسی این شهر به کرونا مبتلا شدند و خودم نیز به کرونا مبتلا شدم.
وی بیان کرد: ۱۰۳۰ دستگاه تاکسی زرد، ۱۲۵۰ تاکسی موقت، بیسیم و آژانس تلفنی و تعدادی ینز تاکسی اینترنتی در سطح شهر یاسوج فعالیت دارند و کار جابجایی مردم را انجام می دهند.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
استاندار قم با گلریزان برای صادرکنندگان برتر موافقت کردقانون بیمه همگانی خدمات درمانی یکی از روزهای تبلور تدبیر و امید بر مردم شریف ایران اسلامی است«پاکت پول» عروسی را عزا کردرونمایی از تخلفات شهردار سابق اهر/درآمد پایدار شهرداری اهر را تعدادی منفعت‌طلب به صفر رساندندآخرین امار کرونا در اصفهان / ۵۹۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/مرگ ۳۱ نفرتعطیلی مدارس استان کرمان تا ۹ آبان ماه تصویب شدآمار کل فوتی های کرونا در اردبیل به ۷۱۴ نفر رسیدماجرای تصویر منتشر شده از نوزاد رها شده در حاشیه شهر اصفهان چیست؟استان کرمان در وضعیت فوق قرمز کرونا قرار دارد/ کاهش استفاده از ماسک و وسایل حفاظت فردیواکسن آنفولانزا کی به داروخانه‌ها می‌رسد؟تجمع در "باغ رضوان" ارومیه همچنان ممنوع است۱۰ روز گذشته هیچ دانش‌آموز اردستانی به کرونا مبتلا نشده است/حضور اختیاری دانش‌آموزان سر کلاساعمال محدودیت‌های کرونایی یک هفته‌ای از سوم آبان ماه در استان همدانمبتلایان به کرونا در زنجان چندین برابر بستری شدگان استبرق کدام دسته از مشترکین اصفهانی رایگان می‌شود؟ عروسی در سقز تعطیل شد/ داماد بازداشت شدسرمازدگی عامل اصلی کاهش محصول انار در اصفهان استتعطیلی ۴۵ درصدی مهدهای کودک گیلان در شرایط کرونا/ فعالیت با یک سوم ظرفیتمحصول ۵۰ درصد استخرهای پرورش میگوی استان بوشهر برداشت شدوضعیت قیمتی آپارتمان‌های ۱۰۰ متر به بالاوضعیت واحدهای تولید و فروش پوشاک اصلا خوب نیستتعطیلی آموزش حضوری در مدارس استان بوشهر تمدید شدپرهیز از کار جزیره ای در خصوص آسیب های اجتماعیمقابله با اپیدمی کرونا در بازارهای روز شهرداریآمار بستری‌های مشکوک به کرونا در یزد به ۶۶۱ نفر رسید