تبلیغات
  • زمان انتشار: 25 شهریور 1399, 11:12
  • / کد خبر: 46426

اینستاگرام خبر دریافت هزینه برای افزودن لینک به پست را تکذیب کرد

اینستاگرام خبر دریافت هزینه برای افزودن لینک به پست را تکذیب کرد پس از انتشار اخبار مبنی بر تلاش اینستاگرام برای دریافت هزینه مالی به منظور اضافه کردن لینک به پست‌ها، این مجموعه شایعات را تکذیب کرد.
 روز گذشته اخباری در سراسر فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد شرکت اینستاگرام قصد دارد از کاربران برای افزودن لینک به کپشن پست‌های خود و دیگر قسمت‌های برنامه هزینه دریافت کند.
بر اساس این اخبار، پلتفرم مذکور قرار بود از کاربران پس از هر بار افزودن لینک مبلغ ۲ دلار دریافت کند تا به این صورت برای خود درآمدزایی کرده باشد. اکنون به نظر می‌آید با وجود انتشار مدارک ثبت اختراع و در نظر گرفتن چنین قابلیتی، شرکت اینستاگرام قصد ندارد چنین ویژگی عجیبی را در برنامه خود قرار دهد.
این شرکت به تازگی اظهار داشته که هیچ برنامه‌ای برای دریافت هزینه به دلیل افزودن لینک ندارد. طبق اطلاعات جدید، مدارک ثبت اختراع قابلیت مورد نظر ابتدا مدت‌ها پیش در سال ۲۰۱۶ توسط شرکت فیسبوک ارائه شده‌اند.
محتوای مدارک ثبت اختراع اینستاگرام

محتوای مدارک ثبت اختراع اینستاگرام چه بود؟

این مدارک نشان‌دهنده نوعی اعلان درون برنامه‌ای هستند که به زمان افزودن لینک کاربران را از نیاز به پرداخت مبلغ ۲ دلار مطلع می‌سازد. نحوه فعالیت این قابلیت نیز به گونه‌ای است که اگر سیستم هوش مصنوعی برنامه متوجه شود نوشته‌های کاربر می‌توانند شامل آدرس مجازی باشند، به آن‌ها اطلاع می‌دهد که در صورت تمایل به فعال‌سازی لینک باید مبلغ ۲ دلار را به این شرکت پرداخت کنند.
کاربران طی انتشار این خبر واکنش‌های بسیاری را از خود نشان دادند و به نظر می‌رسید که هیچ یک از افراد از احتمال اضافه شدن چنین قابلیتی رضایت نداشتند. خوشبختانه اکنون شرکت اینستاگرام به صورت رسمی اعلام کرده که قصد ندارد چنین قابلیتی را به برنامه خود بیاورد و کاربران را تحت فشار قرار دهد.
گفتنی است؛ کاربران بسیاری از قابلیت افزودن لینک به پست‌ها استفاده می‌کنند، اما از آن‌‎جایی که این امر از ضرورت بسیاری برخوردار نیست ویژگی دریافت هزینه برای فعال‌سازی آن‌ها می‌توانست تنها باعث ناراحتی کاربران و کاهش استفاده از قابلیت افزودن لینک شود؛ به همین منظور شرکت اینستاگرام به سرعت خبر منتشر شده را تکذیب کرد تا کاربران دچار نگرانی نشوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
(تصاویر) آتش سوزی در بستر زاینده رودمشکل صدور پروانه ساخت پلاک های قولنامه ای حل می شودثبت حدود ۲۲ هزار بستری و ۱۶۶۰ مرگ کرونایی در البرزبستری ۱۵۴ بیمار مبتلا به کرونا طی یک روز در بیمارستان های همدانقیمت میوه و تره بار در بازار امروز ۸ آبان‌ماه+ جدول۵ ردیف از کاشی‌های سقاخانه چهارراه نقاشی به سرقت رفتفوت ۷ بیمار کرونایی در اردبیل/ ۷۱ بیمار جدید در مراکز درمانی اردبیل بستری شدندتهران| رکوردزنی ۹ باره کرونا در مهرماه/ بستری بیش از ۶۰۰۰ مبتلا در بیمارستان‌‌های استانتعطیلی مدارس سه شهرستان در خراسان رضوی تمدید شدتعطیلی اتوبوس و مترو در شیراز/ تمدید محدودیت ها در فارسابتلا و فوت کرونا در گناوه بالا است/ لزوم پرهیز از تجمع غیرضروری۱۰۰ اتوبوس تا ۱۳ آبان به ناوگان حمل و نقل عمومی افزوده می شوداصلی‌ترین علت افزایش جانباختگان کرونایی در هرمزگان/سالمندان قربانیان مظلوم کروناتعامل شرکت آبفا و نیروی انتظامی برای ایجاد سلامت پایدار در استان اصفهانمرئی سازی و همسح سازی دریچه منهول های فاضلاب شهر ورزنهاصلاح خط انتقال روستای قلعه داراولین جشنواره هنروری کارکنان آبفای استان اصفهان با موضوع (آب، همدلی و زیست پایدار با کرونا )آغاز بهره‌برداری از محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان در ۱۴ آبان‌ ۹۹کاهش ۷۸ درصدی جابجایی مسافر توسط قطارهای مسافربری راه آهن در ۷ ماه ابتدایی امسالچمن مصنوعی روستای رکن آبادبردسکن آماده بهره برداری و افتتاح شد.برگزاری نشست معین های اقتصادی فرهنگی شهرستان چناران۸۴۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های یزد بستر شدندبا مناطق پرخطر کرونایی در استان قزوین آشنا شویدآمار کرونای اصفهان ۷ آبان؛ ۲۳ فوتی و ۲۴۴ ابتلای جدیدشانزدهمین جلسه عصرانه های کار آفرینی برگزار شد