تبلیغات
  • زمان انتشار: 13 مرداد 1399, 08:02
  • / کد خبر: 41181

ادارات بوشهر امروز و فردا تا ساعت ۱۱ کار می‌کنند/ چهارشنبه تعطیل شد

ادارات بوشهر امروز و فردا تا ساعت ۱۱ کار می‌کنند/ چهارشنبه تعطیل شد ادارات استان بوشهر به منظور صرفه‌جویی در مصرف برق امروز و فردا به جای ۱۲:۳۰ ساعت ۱۱ تعطیل می‌شوند و چهارشنبه هم تعطیل خواهند بود.
 در حالی که هواشناسی استان بوشهر از روند افزایشی دما از امروز تا پایان هفته خبر داده ، ساعت کاری اداره‌های این استان هم برای مصرف بهینه برق کاهش یافته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر اعلام کرد: ساعت کاری ادارات استان با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق استان مبنی بر صرفه جویی در مصرف برق به ویژه در ادارات استان در ساعات اوج مصرف، گزارش اداره کل هواشناسی، و همچنین تاکید وزارت کشور بر لزوم همکاری با شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع نیروی برق در استان‌ها تغییر کرده است.
حسن ابراهیمی افزود: بر این اساس، ساعات کاری ادارات در روز‌های دوشنبه و سه شنبه ۱۳ و ۱۴ مرداد از ۶:۳۰ تا ۱۱ خواهد بود. همچنین ادارات چهارشنبه ۱۵ مرداد تعطیل هستند.
او تاکید کرد: مدیران با در نظر گرفتن تمهیدات لازم در زمینه صرفه‌جویی حداکثری در مصرف برق،  بر خاموشی همه تجهیزات برقی غیر ضروری در پایان ساعت کاری نظارت کنند.
 
پیش از این هم چهارم و پنجم مرداد ساعت کاری ادارات بوشهر از ۶:۳۰ تا ۱۱ بود. اما از ابتدای سال تا کنون به علت صرفه‌جویی مصرف برق اداره‌ها تعطیل نشده بودند.
ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر از ۳۰ تیر بنا به دستور استاندار و پیشنهاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، برای تامین پایدار انرژی به ۶:۳۰ تا ۱۲:۳۰ تغییر کرده و قرار بود تا پایان مرداد به همین ترتیب باشد.
پیش از این اداره‌های استان از ۱۷ خرداد به منظور صرفه‌جویی در مصرف برق و جلوگیری از خاموشی‌ها، ساعت کارشان ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ تعیین شده و مقرر بود این برنامه کاری تا پایان مرداد برقرار باشد.
ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر در حالت عادی از شنبه تا چهارشنبه ۶:۴۵ تا ۱۵:۳۵ بود که پس از شیوع کرونا، از ۱۰ اسفند ساعت کاری به ۸ تا ۱۳ و از ۱۲ اسفند به ۸ تا ۱۲:۳۰ تغییر یافت.
از ۲۳ فروردین تا ۱۶ خرداد هم ساعت کاری در اداره‌های استان ۷ تا ۱۴ بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
دعوت از نوجوانان ایرانی خارج از کشور برای شرکت در چهارمین المپیاد فیلمسازیاجرای سیستم تله متری در تاسیسات آبرسانی ۳۵ شهر استان اصفهانضرورت توجه بیشتر به معارف رضوی در آثار سینمایی و تلویزیونی۷ شهر لرستان در وضعیت قرمز بیماری کروناایجاد صندوق های توسعه روستایی دراستان ، سرمایه ای ۹۹ میلیارد ریالی را به دنبال داشته استاستقلال رسانه ها موجب پیشرفت کشور می شودفعالیت‌های عمرانی اطراف حرم مطهر نیازمند همدلی بیشتر استوجود انسجام مدیریتی در طرح جدید نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضویمراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه ره‌باغ حضرت زهرا (س) برگزار شدکاهش ۶۰ درصدی هزینه ها با اجرای مجازی مسابقات قرآنمخالفت اوقاف با تخریب مسجد مروی‌هابستری شدن 215 بیمار جدید کرونایی در استان اصفهانبستری شدن ۲۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهانکتابخانه تاریخی آستان قدس سرمایه‌‌ و ذخیره فرهنگی جهان اسلام استورود واگن‌های جدید مترو تا دو ماه آینده به تبریز۷ البرزی دیگر بر اثر کرونا جان باختندچهار شهرستان ایلام در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفتنددستگیری ۵ نفر از عوامل تیراندازی در «الشتر»دادستانی برای رفع آلایندگی‌ کارخانه سیمان گلستان ۱۵ روز مهلت داداینترنتی شدن تعویض پلاک در اصفهان از روز شنبهپیگیر ابلاغ طرح راهبردی توس هستیمتامین سیلندر گاز مایع چالش جدید ۴۰۰ روستای زنجان/ مشکل صف‌های طولانی گاز چیست؟تعداد قربانیان کرونا در مهاباد ثابت ماند‌۲۰ تا ۲۵ درصد از ساندویچ‌فروشی‌های اصفهان، پروانه کسب ندارندتعداد قربانیان کرونا در هرمزگان به ۷۴۳ نفر رسید