تبلیغات
  • زمان انتشار: 11 مرداد 1399, 12:56
  • / کد خبر: 40941

استاندار سمنان:

گرمسار در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد/ کاهش تعداد فوتی‌های کرونایی

گرمسار در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد/ کاهش تعداد فوتی‌های کرونایی  استاندار سمنان با اشاره به کاهش تعداد فوتی‌های کرونایی در استان گفت: گرمسار در وضعیت قرمز قرار دارد اما این وضعیت رو بهبودی است.

علیرضا آشناگر پیش از ظهر شنبه در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد ملی مقابله با کرونا در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه وضعیت استان سمنان همچنان در حالت هشدار قرار دارد، اظهار داشت: سه شهرستان آرادان، سرخه و مهدی‌شهر وضعیت زرد، وضعیت قرمز شهرستان گرمسار نیز رو بهبودی است.

وی با اشاره به اینکه تعداد فوتی‌ها و افراد بستری‌شده در بیمارستان‌های استان سمنان کاهش‌یافته است، افزود: مردم باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همکاری خود را با ستاد مقابله با کرونا تقویت کنند.

تدوین ضوابط برخوردی با نقض‌کنندگان پروتکل‌های بهداشتی

استاندار سمنان با تأکید بر اینکه تدوین ضوابط برخوردی با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، در دستور کار قرارگرفته است، خاطرنشان کرد: تمامی تجمعات، مراسم‌های عروسی، عزا و همایش‌های اداری در مناطقی که وضعیت قرمز دارند ممنوع است.

آشناگر بابیان اینکه محدودیت‌های کرونایی در شهرها با وضعیت قرمز و نارنجی همچنان برقرار است، تصریح کرد: تدوین ضوابط بهداشتی برای برگزاری مراسم‌های عزاداری محرم در دستور کار ستاد مقابله با کرونا قرار گرفت.

وی تأکید کرد: همه هیئت‌های مذهبی و اماکنی که متولی برگزاری مراسم عزاداری در محرم هستند باید این پروتکل‌ها را رعایت کنند در غیر این صورت اجازه برگزاری مراسم نخواهند داشت.

استاندار سمنان درباره وضعیت بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید اعلام کرد: از ۱۵ شهریورماه مدارس بازگشایی می‌شود که با توجه به وضعیت استان در این برهه برای ارائه خدمات آموزشی به‌صورت حضوری، مجازی یا ترکیبی حضوری و مجازی تصمیم‌گیری می‌شود.


منبع: مهر
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
آمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۱۵ مردادآمار ابتلاء به کرونا در اصفهان ۱۵ مردادماهتداوم هوای غبارآلود در اصفهانشناساندن واقعه غدیر وظیفه همه است۹۰ بیمار کرونایی در بیمارستان بزرگ دزفول بستری هستند۵۶۴ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان فارس جان باختنددادستان مشهد ممنوعیت دوچرخه سواری بانوان را تکذیب کردهنوز برای مقابله با فرونشست‌های اصفهان اقدام جدی نشده‌ استپیشرفت 98 درصدی طرح آبرسانی به شهرستان لنجانقم| جشنواره بین الملی «من غدیری‌ام» برگزار می شود۸۱ بیمار کرونایی در استان البرز بستری شدند / ۷ نفر جان باختندقیمت میوه و تره بار در بازار امروز ۱۵مردادماهجولان کرونا در ایلام/وقتی به آمارها توجه نمی شودقم| شرق و غرب عالم از فضائل و ویژگی‌های امام علی(ع) مملو است4 شهر استان مرکزی در وضعیت قرمزحکم قصاص قاتل پاسدار شهید سجاد شاه سنایی اجرا شدانفجار یک شی صوتی در زاهدان / ۴ مامور انتظامی زخمی شدندجدیدترین قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهرانمجتمع گردشگری "خلیل باغبان" هفته دولت در ارومیه افتتاح می‌شودهزینه برگزاری مراسم عزاداری محرم صرف کمک به نیازمندان می شودطرح تابستانه کتاب سال جاری از ۱۸ مرداد در استان اجرا می شودضریب بهره‌مندی روستایی خراسان رضوی از گاز طبیعی به ۹۲ درصد رسیده استبازگشت قم به وضعیت قرمز / نگران تکمیل ظرفیت بیمارستان ها هستیمواگذاری پارک بانوان به بخش خصوصی در دستور کار شهرداری شهرکردتداوم کرونا به نفع طلای جهانی تمام می‌شود