تبلیغات
  • زمان انتشار: 8 مرداد 1399, 16:43
  • / کد خبر: 40693

بهره برداری از خط تولید قرص جوشان در قم

بهره برداری از خط تولید قرص جوشان در قم


  اولین خط تولید تخصصی قرص‌های جوشان ایران روز سه‌شنبه طی آیینی با حضور بهرام سرمست استاندار قم در شهرک صنعتی شکوهیه به‌صورت رسمی به بهره‌برداری رسید

به گزارش رویداد ایران_قم، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در حاشیه افتتاح این طرح سلامت‌ محور در گفت‌وگو با خبرنگار، بیان کرد: این واحد صنعتی سال گذشته 35 درصد از نیاز داخلی کشور به قرص جوشان و ویتامینC  را تامین کرده است.

محمود سیجانی اضافه کرد: درهدف‌گذاری امسال این واحد تولیدی تامین نیاز 100 درصدی کشور به قرص‌های جوشان و فرآورده‌های جانبی است.

وی اظهار داشت: هدف‌گذاری برای صادرات از اولویت‌ها و ظرفیت‌های این واحد است و صبح امروز اولین محموله این واحد به یکی از کشورهای همسایه ارسال شد.

سیجانی ابراز داشت: برای بهره ‌برداری از این واحد تولیدی 150 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده که تاکنون 100 تن اشتغال ایجاد کرده که در آینده می‌توان 50 شغل جدید نیز به آن افزوده شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم ظرفیت تولید محصول این شرکت سلامت‌ محور را مورد توجه قرار داد و گفت: 250 میلیون عدد قرص ظرفیت واقعی تولید در این واحد صنعتی است.

استاندار قم روز سه‌شنبه با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه ضمن افتتاح خط تولید یک شرکت سلامت‌محور در تولید قرص‌های جوشان از یک شرکت تولید تجهیزات ساختمانی و واحد تولید محصولات شیمیایی بازید و از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه‌ها و ظرفیت‌های تولیدی این سه واحد صنعتی قرار گرفت.


اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0