تبلیغات
  • زمان انتشار: 8 مرداد 1399, 07:47
  • / کد خبر: 40586

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان:

بستری شدن روزانه ۱۵ تا ۲۰ کرونایی در بیمارستان/ همه مردم احساس مسئولیت کنند

بستری شدن روزانه ۱۵ تا ۲۰ کرونایی در بیمارستان/ همه مردم احساس مسئولیت کنند مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان گفت: روزانه حدود ۱۵ تا ۲۰ نفر در بیمارستان تامین اجتماعی استان بستری می‌شوند.
امین بهاروند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از حدود دو ماه قبل که قرار شد بیماران کرونایی به هر بیمارستانی که مراجعه کردند در آنجا بستری شوند در بیمارستان تامین اجتماعی نیز دو تا قسمت جدا برای این بیماران در نظر گرفته شد.
وی تصریح کرد: به‌طور میانگین روزانه حدود ۱۵ تا ۲۰ نفر بستری داریم که کارهای اولیه آنها انجام و درمان آنها نیز بر اساس پروتکل وزارت بهداشت و درمان انجام می‌شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان خاطرنشان کرد: هر مریضی که با علائم بیماری به اورژانس مراجعه کند ارزیابی اولیه می‌شود در صورتی‌که مشکوک یا تست مثبت داشته باشد بستری و کارهای اولیه آنها انجام می‌شود.
بهاروند با تاکید بر لزوم ادامه رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک، گفت: برای پیشگیری از پیک دوباره بیماری، باید رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی، خودداری از برگزاری مراسم و گردهمایی، خودداری از شرکت در اجتماعات، شستشوی مکرر دست‌ها و موارد دیگر تداوم داشته باشند.
وی تصریح کرد: تنها دارویی که در دسترس ما قرار دارد، استفاده از ماسک، رعایت بهداشت و شرکت نکردن در تجمعات است. این یک راه حل کاملا در دسترس برای جلوگیری از پیشروی و همچنین پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ است.
این مسئول تاکید کرد: از مردم تقاضا داریم با رعایت اصول سه گانه فاصله گذاری فیزیکی، شستن مرتب دست‌ها و استفاده از ماسک برای همه سنین، حافظ سلامتی خود و خانواده‌هایشان در برابر این ویروس باشند.
مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان با بیان اینکه کووید ۱۹ شوخی‌بردار نبوده و با کسی تعارف ندارد، گفت: برای مقابله با ویروس منحوس کرونا همه مردم باید احساس مسئولیت کنند.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
به نام زیبا نگار حقیقتتوزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی همزمان با دهه امامت و ولایتواکنش به خبر خودکشی همزمان ۴ دختر در بابلتقدیر از عکاسان خبری استان قم توسط انجمن عکس بسیج هنرمندانخبرنگاران قمی پرکارترین خبرنگاران کشور هستندمرکز نشر هاجر طرح ویژه خود را معرفی کردخبرنگاران قمی در خط مقدم جهاد اطلاع رسانیقم| بازدید معاون سپاه علی بن ابی طالب (ع) از دفتر رویداد ایرانقتل جوان سیرجانی در نزاع دست جمعی/ عاملان قتل دستگیر شدندعاملان درگیری دسته جمعی یاسوج دستگیر شدندقربانیان کرونا در هرمزگان به ۵۷۷ نفر رسیدندوضعیت کرونا در قم به مرحله قرمز رسید /بعد از بازگشایی‌ها ‌به ‌بحران رسید‌یم‌دریافت شهریه هنگام ثبت‌نام در مدارس دولتی خلاف مقررات است؛ صدور احکام مدیران متخلف به زودیتکذیب ادعای سگ‌کشی در مبارکه!خودروهای فرسوده عامل ۴۰ درصدی آلودگی هوای تهرانسرعت انتشار کرونا نسبت به اسفندماه ۹۸ در کاشان ۷ برابر شدعلت اصلی افسارگسیختگی قیمت‌ها در بازار مسکن چیست؟تازه نفس ها به خط شدنداجرای ۵۰۰ برنامه شاد فرهنگی در مشهد به مناسبت عید غدیرآمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۱۵ مردادآمار ابتلاء به کرونا در اصفهان ۱۵ مردادماهتداوم هوای غبارآلود در اصفهانشناساندن واقعه غدیر وظیفه همه است۹۰ بیمار کرونایی در بیمارستان بزرگ دزفول بستری هستند۵۶۴ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان فارس جان باختند