تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 مرداد 1399, 16:19
  • / کد خبر: 40527

رئیس دارالقرآن کشور:

اصفهان از استان‌های پیشرو در آموزش مباحث قرآنی است

اصفهان از استان‌های پیشرو در آموزش مباحث قرآنی است مهدی اخوان صباغ، رئیس دارالقرآن کشور سفر استانی خود را به استان اصفهان با زیارت از گلستان شهدا، مقبره علامه مجلسی و مزار شهید حججی شروع کرد. 

مهدی اخوان صباغ، رئیس دارالقرآن کشور سفر استانی خود را به استان اصفهان با زیارت از گلستان شهدا، مقبره علامه مجلسی و مزار شهید حججی شروع کرد. او ضمن بازدید از مراکز قرآنی این استان فعالیت‌های آنان را موردبررسی و تحلیل قرار داد و به بررسی مشکلات مؤسسات قرآنی پرداخت.

وی همچنین با طرح‌های مختلف و ابداعی مؤسسات قرآنی آشنا شد و آمادگی سازمان تبلیغات اسلامی را برای حمایت از این طرح‌ها اعلام کرد. گفت‌وگو و تبادل نظر با مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان اصفهان یکی دیگر از برنامه‌های سفر رئیس سازمان دارالقرآن کشور به استان اصفهان بود.

رئیس دارالقرآن کشور در بازدید از مراکز قرآنی ضمن اشاره به ظرفیت این استان در حوزه علوم قرآنی عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌ منابع انسانی و سخت‌افزاری استان اصفهان این توانایی وجود دارد که این استان در بخش آموزش قرآن کریم به اقشار مختلف مردم همچون سایر امور پیشگام باشد.

مهدی اخوان صباغ ادامه داد: در این بازدید از نزدیک با مسائل و مشکلات مؤسسات قرآنی آشنا شدیم و فعالیت‌های آن‌ها را ارزیابی کردیم. استان اصفهان همواره از استان‌های پیشرو در حوزه آموزش مباحث قرآنی در سطح کشور محسوب می‌شود. خوشبختانه برنامه‌ریزی مدیران مؤسسات قرآنی استان نیز در بخش مباحث قرآنی قابل‌تحسین است و ما نیز هرگونه حرکت سازنده را در این بخش حمایت خواهیم کرد. امروز آموزش قرآن نه‌تنها در سطح شهر بلکه در روستاهای دور افتاده اصفهان با کیفیت مناسب ارائه می‌گردد و اقشار مختلف مردم از کوچک تا بزرگ از آموزش‌ها بهره‌مند می‌شوند.

وی اظهار کرد: طرح‌های متنوع آموزشی در مؤسسات قرآنی در حال اجراست که به‌طورقطع اثرات مثبت و مفید آن برکسی پوشیده نیست. به‌طورقطع برای اینکه بتوان به زندگی سعادتمند رسید باید به سمت آموزش‌های قرآنی و اجرای آن در سطح زندگی خود بپردازیم. آموزش‌های تخصصی و کاربردی به مردم از ضروریات محسوب می‌شود؛ سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان یک نهاد انقلابی نیز در راستای توسعه این آموزش‌ها هرگونه اقدام لازم را انجام می‌دهد.


اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
تا پایان سال جاری بیش از ۹۸ درصد روستاهای مشهد از نعمت گاز بهره مند خواهند شدنصب سایبان‌ در حرم رضوی؛ مطالبه چندین ساله زائران که پاسخ داده شدفرماندار اردبیل: ۷۰ نفر از مهمانان یک مراسم عروسی آلوده به ویروس کرونا شدندکاهش ۷۰ الی ۸۰ درصدی فروش موبایل در بازار اصفهانماجرای تیراندازی در منطقه پردیسان قم چه بود؟ / مامور پلیس جان یک خانواده را نجات داداجرای طرح ترافیک در اصفهان بعدازظهرها جریان داردبستری 1854 مبتلا به کرونا در مازندران/ سفر به مازندران اکیدا ممنوع!ارسال ۲۷۰ هزار پیامک هشدار به متخلفان ورود به محدوده زوج و فردثبت تصویری ناب از پلنگ ایرانی در کهگیلویه و بویراحمدساختمان‌هایی که شهرکرد را خفه کرده‌اند / اعمال جریمه برای ساختمان‌های بدون پارکینگادارات بوشهر امروز و فردا تا ساعت ۱۱ کار می‌کنند/ چهارشنبه تعطیل شدهمه تولیدی‌های کفش مشهد تعطیل شدند/ قیمت تمام‌شده کفش ایرانی معقول استوخامت شرایط در انتظار نطنز است / مردم کرونا را جدی نمی‌گیرندجریمه ۴۰ هزار تومانی برای تردد در مسیرهای دوچرخه در اصفهانمدیریت مصرف آب برای عبور از شرایط بحرانی کرونا ضروریستپیشرفت 70 درصدی سازه تصفیه خانه فاضلاب در چادگان۸۲۲ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اصفهان بستری هستند۱۷ بیمار بدحال کرونایی در شاهرود تحت مراقب ویژه هستندمردم رعایت نکنند، ۱۰ روز بعد باید منتظر فاجعه باشیمواکنش عضو شورای شهر تهران به جان‌باختن یکی از پاکبان در حین خدمتبازدید نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی از شرکت برق منطقه‌ای خراسانعارضه کشنده نگاه طبقاتیمشهد در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارد / ۲۰ درصد ‌بیماران بستری ‌غیر‌بومی‌اند /‌ هموطنان ‌به مشهد سفر نکنندکرونا همچنان می‌تازد/ حال یزد خوب نیستبرپایی تجمعات وبرگزاری مراسم های عروسی و ختم در هرمزگان ممنوع است