تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 مرداد 1399, 19:55
  • / کد خبر: 40399

دلبریِ آپدیت جذاب و طوفانی تلگرام از کاربران

دلبریِ آپدیت جذاب و طوفانی تلگرام از کاربران
سه هفته پیش بود که برای شما نوشتیم تلگرام نسخه ۶.۳ بتا امکان قرار دادن ویدیو به جای عکس پروفایل را می‌دهد. این ویژگی حالا با ارایه رسمی آپدیت تلگرام ارایه شده است.
 گفته می‌شود که آپدیت تلگرام ۶.۳ با قابلیت ویدیو پروفایل و ارسال فایل ۲ گیگابایتی ارایه شده است. همچنین ویژگی‌های ریز و درشت دیگر هم در جهت بهبود تجربه کاربری شاهد هستیم.
آپدیت امروز تلگرام قابلیت ویدیو پروفایل (ویدیو به جای عکس پروفایل) را به همراه ویژگی‌های بهبود یافته برای فاصله افراد نزدیک شما، اشتراک گذاری نامحدود فایل با حداکثر ۲ گیگابایت در هر پرونده، تصویر کوچک یا تامب-نیل عکس‌ها در لیست چت‌ها و اعلان ها، آمار گروهی و موارد دیگر ارائه می‌دهد.
ویدیو به جای تصویر پروفایل
اکنون می‌توانید یک ویدیو را در پروفایل خود قرار دهید و هر فریمی را که دوست دارید برای تصویر نمایه استاتیک خود در چت‌ها انتخاب کنید. خود را در واقعیت ضبط کنید، یا مانند افرادی که در تصویری جادویی از هری پاتر قرار دارید، چشمک بزنید و موج بزنید.
آپدیت تلگرام با قابلیت ویدیو پروفایل ارایه شد
همانند ویدیو‌های آپلود شده، ویرایشگر رسانه ما به شما در ارتقاء کیفیت کمک می‌کند، یا حتی می‌توانید خود را با برچسب‌های متحرک تزئین کنید.
با تغییر حالات خود، می‌توانید با ضربه زدن روی “تنظیم به عنوان اصلی” به سرعت به عکس یا فیلم نمایه قبلی برگردید. عالی برای بازنویسی زمان و جوان ماندن برای همیشه!

ویرایش ویدیو تا سطح صاف کردن پوست و دیگر موارد
صحبت از ویرایشگر رسانه شد و باید بگوییم حالا هر عکس یا ویدئویی که با دوربین جلوی خود بگیرید، یک گزینه صاف کردن پوست در ویرایشگر رسانه دارد. اما شما برای دیدن یک شخص افسانه‌ای نیازی به آن ندارید، چرا که در حال حاضر افسانه‌ای هستید.
آپدیت تلگرام با قابلیت ویدیو پروفایل ارایه شد

بخش «افراد نزدیک» بهبودیافته
فیلم‌های پروفایل باعث می‌شوند ملاقات با افراد جدید ده‌ها بار جالب‌تر شود و ما به مناسبت این، این قسمت بخش افراد نزدیک را بهتر کرده ایم.
هنگامی که افراد از طریق بخش People Nearby با شما تماس می‌گیرند، می‌بینید که فاصله آن‌ها تا چه حد است؛ و هنگامی که با شخصی در این نزدیکی چت می‌کنید، تلگرام یک برچسب تبریک برای شکستن یخ پیشنهاد می‌کند. خوشبختانه، تمام برچسب‌های ما برون گرا هستند.
اکنون که مردم با دقت در این دنیای شجاع جدید ظهور می‌کنند، وقت آن رسیده است که دوستان پیدا کنیم و دوباره جمعیت کره زمین را افزایش دهیم (!) یا … اوه نه لطفا این کار را نکنید، بلکه استیکر‌های تان را با هم مقایسه کنید. به مخاطبین بروید> افراد نزدیک را پیدا کنید و روی “Make myself visible” ضربه بزنید.

تصاویر تامب-نیل در صفحه چت‌های کلی
آیا تا به حال از خود سؤال کرده اید که آیا تصویر دریافتی فقط یک جوک دیگر است یا آن سلفی که منتظرش بوده اید؟ با تشکر از تصاویر تامب-نیل در صفحه چت‌های کلی، فورا از آنچه رسانه در پیام است، مطلع شوید.
آپدیت تلگرام با قابلیت ویدیو پروفایل ارایه شد
تصاویر کوچک همچنین در اعلان‌ها و نتایج جستجوی پیام ظاهر می‌شوند. هرگز یک عکس گربه را از دست ندهید.

چت‌های جدید را از چت‌های افراد غیر-مخاطب خود جدا کنید
با تشکر از ویژگی افراد نزدیک و گروه‌هایی با بیش از ۲۰۰.۰۰۰ عضو، همیشه می‌توانید شخصی را پیدا کنید که با او گپ بزند. چهره‌های عمومی بعضی اوقات مشکل متضاد دارند و ممکن است بخواهند توجه آن‌ها را کاهش دهند، ما این موضوع را هم پوشش داده ایم.
اگر پیام‌های زیادی از غیر مخاطبین دریافت می‌کنید، کلید جدید تنظیمات حریم خصوصی و امنیتی را امتحان کنید تا به طور خودکار بایگانی و نادیده گرفتن گپ‌های جدید از افرادی که در مخاطبین شما نیستند را بی صدا کنید. شما می‌توانید در هر زمان از پوشه بایگانی به این چت‌ها دسترسی داشته باشید و آن‌ها را به فهرست اصلی چت برگردانید.

آمار گروه‌ها
دارندگان گروه‌های بزرگ با بیش از ۵۰۰ عضو اکنون می‌توانند نمودار‌های زیبا و مفصلی درباره فعالیت و رشد خود مشاهده کنند. آمار گروهی همچنین لیستی از اعضای برتر را با توجه به تعداد پیام‌ها و میانگین طول پیام نشان می‌دهد.
آپدیت تلگرام با قابلیت ویدیو پروفایل ارایه شد
به هر حال، حداقل تعداد مشترکین برای دریافت کانال آمار نیز به ۵۰۰ نفر کاهش یافته است. ما در آینده قصد داریم دسترسی به آمار گروهی را برای سرپرستان همه گروه‌ها با ۱۰۰ عضو یا بیشتر در آینده نزدیک ارایه کنیم.

ویژگی‌های اضافه برای کاربران اندروید تلگرام
در اندروید پخش کننده موسیقی با نماد‌های جدید و یک لیست