تبلیغات
  • زمان انتشار: 5 مرداد 1399, 09:00
  • / کد خبر: 40180

قرارداد مستاجران کیوسک‌های پارک‌های شهرکرد فسخ می‌شود ‌

قرارداد مستاجران کیوسک‌های پارک‌های شهرکرد فسخ می‌شود ‌ رئیس شورای شهر شهرکرد گفت: به‌ تشخیص سازمان سیما، منظر و فضای‌سبز شهرداری شهرکرد مستأجران پارک‌هایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند قراردادشان فسخ می‌شود تا فشار مالی بر آنها غالب نشود.
حیدر علیپور شامگاه شنبه در دویست و هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر با اشاره به اجرای طرح شهر هوشمند اظهار داشت: شورای شهر با کلیات طرح شهر هوشمند موافق است اما جزئیات طرح باید در صحن شورا مطرح شود.
وی با اشاره به ضرر و زیان کیوسک‌های مستقر در پارک‌های شهرکرد در زمان شیوع ویروس کرونا افزود: با توجه به مصوبات ستاد کرونا پارک‌های شهرکرد همزمان با سراسر کشور تعطیل و بسیاری از مستأجران کیوسک‌ها در پارک‌ها دچار خسارت شدند و توان پرداخت اجاره بها را ندارند.
  رئیس شورای شهر شهرکرد بیان کرد: بنابراین به تشخیص سازمان سیما، منظر‌ و فضای‌سبز شهرداری شهرکرد افرادی که در این مدت به موجب تعطیلی پارک دچار خسارت شدند قراردادشان فسخ و چنانچه تمایل به ادامه کار داشته باشند می‌توانند با شرایط جدید اقدام به اجازه کیوسک کنند‌.
طیبه شریفی نایب رئیس شورای شهر شهرکرد با اشاره به ادامه کار برخی کیوسک‌ها بیان کرد: شرط فسخ قرارداد تنها با نظر سازمان متولی می‌باشد و کیوسک‌هایی که تعطیل نبودند طبق قرارداد باید اجاره بها را پرداخت کنند‌.
شریفی با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی گفت: هدف ما از انجام طرح‌های عمرانی ارائه خدمات مطلوب به مردم است بنابراین کیفیت در کار برای ما مهم‌تر از کمیت می‌باشد.
تکمیل پروژه امامزادگان دو خاتون(س) شهرکرد 1.5 ساله شد
فرهاد رئیسی عضو شورای شهر شهرکرد ضمن ابراز نارضایتی از اجرای طرح‌های عمرانی خاطرنشان کرد: این طرح‌ها توسط راه و شهرسازی در حال انجام است و نظارت دقیقی بر این طرح‌ها نیست بنابراین مسئولان راه و شهرسازی نسبت به نارضایتی مردم باید پاسخگو باشد.
وی با بیان اینکه 1.5 سال است که از طرح جلوی امام‌‌زادگان دو خاتون(س) می‌گذرد، بیان کرد: عدم هماهنگی میان سازمان بازآفرینی شهرداری شهرکرد و راه و شهرسازی در اجرای طرح‌ها مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.
مصطفی حیدری عضو دیگر شورای شهر شهرکرد با اشاره به آگهی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: بنابر ادعای آن بنیاد زمینی که این اداره برای مزایده گذاشته است 1607 متر مربع است و به صورت مستقل و سند جداگانه دارد و کاربری آن خدماتی _ تجاری است که باید مورد بررسی قرار گیرد.
حیدری با اشاره به رعایت انصاف و عدالت در رفع مسائل و مشکلات خاطرنشان کرد: در مجموعه مدیریت شهری در راستای رفع مشکلات مردم باید عدالت و انصاف رعایت و از طرفی حق و حقوق شهرداری نیز حفظ شود‌.
امامقلی بلالی عضو دیگر شورای شهر شهرکرد ‌ ادامه داد: واحد حقوقی شهرداری شهرکرد باید نسبت به برخی پرونده‌های املاک توجه ویژه‌ داشته باشد.
وی گفت: در راستای حفظ اراضی و زمین‌ها باید اهتمام ویژه داشت چراکه فرزندان شهرمان در آینده برای زندگی نیازمند این زمین‌ها هستند.
علیرضا توکلی عضو شورای شهر شهرکرد نیز در ادامه با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی بیان کرد: حتی در صورت انجام کار توسط راه و شهرسازی در سطح شهر باید نظارت از سوی شهرداری انجام شود تا یک پروژه با بهترین کیفیت اجرا شود.
وی گفت: یک ناهماهنگی سیستمی در برخی پروژه‌ها وجود دارد که این‌ سبب ایجاد مشکل و نارضایتی مردم شده است.
حمید فتح‌اللهی‌ عضو دیگر شورای شهر شهرکرد با اشاره به اجرای طرح فیبرنوری بیان کرد: با توجه به اینکه برای اولین بار این طرح قرار است اجرا شود و تجربه چندانی در این زمینه نداشته‌ایم، بنابراین باید نحوه کارکرد شرکت‌ دقیقا بررسی تا از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری شود.
وی با اشاره به تفکیک زباله از مبدا گفت: چنانچه این طرح به درستی اجرا نشود سبب ایجاد یک معضل اجتماعی می‌شود، بنابراین برای ساماندهی جمع‌آوری زباله‌ها باید یک اقدام اساسی صورت پذیرد.
صادق محمد پور سرپرست معاونت توسعه، مدیریت و منابع شهرداری شهرکرد نیز در ادامه جلسه گفت: در راستای اجرای شبکه فیبرنوری و شهر الکترونیک بنا داریم که از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنیم.
وی افزود: این طرح در 130کیلومتر و با دلار 12 هزارتومان پیش‌بینی شده که برآورد اعتبار مورد نیاز آن تاکنون 80 میلیارد تومان بوده است.
سرپرست معاونت توسعه، مدیریت و منابع شهرداری شهرکرد بیان کرد: نظر مشاور در این خصوص اخذ شده رقابت متقاضیان براساس سال انجام می‌شود و کسی که کمترین زمان را اعلام کند برنده مناقصه می‌شود.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
قم| پایداری نظام وابسته به رضایتمندی مردم است300 خانواده بی بضاعت در رزمایش کمک مومنانه مسجد مقدس جمکران درمان شدندافزایش ۷۱ درصدی بارندگی در شهرستان بردسکنشورا تصویب کند، تعطیلی باغ وحش صفه را اجرا می کنیمتمدید محدودیت ها و دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران/لغو طرح ترافیکفراخوان نخستین جشنواره رسانه‌ای «امام رضا(ع)» منتشر شد۱۱۶ بیمار بدحال کرونایی در بیمارستان‌های البرز بستری هستند۸۰ اتوبوس جدید از هفته آینده به خیابان‌های شهر می‌آید+جزییات خطوطفوت روزانه ۴ نفر به علت کرونا در لرستان/ وضعیت ۴ شهرستان زرد استدستگیری سارق خودروی حامل کودک ۹ ماهه در رشتنقش اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی بر تاروپود فرش مددجویانخانه عارف به موزه موسیقی قزوین تبدیل می‌شود؛ احیای ۲۸ خانه تاریخی در قزوینتازه ترین قیمت آپارتمان مسکونی در تهرانضوابط دستورالعمل برگزاری مراسم عزاداری محرم و صفر تشریح شدبرگزاری نخستین نشست تخصصی خانواده و اسیب های اجتماعی به روایت تصویروضعیت آسیب های اجتماعی در قم نسبت به سایر استان ها بهتر استقم| برگزاری نشست خانواده و آسیب های اجتماعی در قمافزایش مبلغ یارانه استان خراسان رضوی در طرح تابستانه کتاب ۹۹نصب ۵۷کلر زن هیدرو مکانیکی در روستاهای فریدونشهر۲۹ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان کردستان شناسایی شدنداستفاده از ماسک جواب داد/ روند کرونا در مشهد کاهشی شددستگیری راوی فیلم درگیری پمپ بنزین در رشت / متهم هدفمند و مغرضانه ‌نبود امنیت در شهر را روایت کردتعرفه‌های پزشکی با میزان تورم هماهنگی ندارد!کرسی «گونه شناسی کنشگری طلاب در شبکه های اجتماعی» برگزار می شودجلسه هیئت رئیسه اتاق بازرگانی قم به ریاست ابوالفضل خاکی رئیس اتاق بازرگانی با حضور اعضا تشکیل گردید.