تبلیغات
  • زمان انتشار: 4 مرداد 1399, 07:43
  • / کد خبر: 40019

خسارت میلیاردی کرونا به باغ تالارهای مشهد/ وضعیت کارگران باغ‌تالارها مناسب نیست

خسارت میلیاردی کرونا به باغ تالارهای مشهد/ وضعیت کارگران باغ‌تالارها مناسب نیست باغ تالارهای مشهد این روزها شرایط مناسبی را تجربه نمی‌کنند و برخی از آنها در شرف ورشکستگی قرار گرفته‌اند.
ابراهیم کاردیده حقیقی  با اشاره به وضعیت باغ تالارهای مشهد اظهار داشت: تمامی باغ تالارهای مشهد پس از شیوع کرونا و از اسفندماه سال گذشته تعطیل هستند.
رئیس اتحادیه تالارها و ظروف کرایه مشهد بیان کرد: در حال حاضر بخش عمده‌ای از تالارهای فعال در مشهد قریب به 6 ماه تعطیلی را تجربه می‌کنند و در این مدت هیچ حمایتی از آنها صورت نگرفته مبالغ بیعانه خود را نیز بدون کسر کردن به مشتریان پس داده‌اند.
کاردیده حقیقی افزود: در این میان خسارات میلیاردی به برخی باغ تالارها وارد شده و حتی تعدادی از آنها نیز تا مرز ورشکستگی پیش رفته‌اند.
وی بیان کرد: وضعیت کارگران فعال در باغ تالارهای مشهد نیز قاعدتا مشابه تالارها مساعد نیست و البته باغ تالارها در ردیف مشاغلی هستند که طبق مصوبات جزو اقشار زیان دیده از کرونا محسوب شده و قرار است تسهیلاتی از سوی دولت در اختیار آنها قرار گیرد.
کاردیده حقیقی تاکید کرد: در حال حاضر 86 تالار پذیرایی و 51 باغسرا در مشهد مشغول به فعالیت هستند و دارای پروانه و مجوز رسمی هستند و تعدادی نیز قرار است برای دریافت پروانه و آغاز فعالیت اقدام کنند که با شرایط فعلی فعالیت آنها به تاخیر می‌افتد.
وی گفت: در تصمیمات اقتصادی قرار است به کارگرانی که در لیست بیمه قرار دارند نیز تسهیلات 16 میلیون تومانی تعلق بگیرد که امیدواریم این مسئله نیز محقق شود تا بخشی از مشکلات کارگران باغ تالارها مرتفع شود.
وی تصریح کرد: مسئله اصلی این است که حمایت خاصی از باغ تالارها صورت نگرفته و بخش زیادی از آنها در شرف ورشکستگی هستند و باید تمهیدات بیشتری برای آنها ایجاد شود.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
به نام زیبا نگار حقیقتتوزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی همزمان با دهه امامت و ولایتواکنش به خبر خودکشی همزمان ۴ دختر در بابلتقدیر از عکاسان خبری استان قم توسط انجمن عکس بسیج هنرمندانخبرنگاران قمی پرکارترین خبرنگاران کشور هستندمرکز نشر هاجر طرح ویژه خود را معرفی کردخبرنگاران قمی در خط مقدم جهاد اطلاع رسانیقم| بازدید معاون سپاه علی بن ابی طالب (ع) از دفتر رویداد ایرانقتل جوان سیرجانی در نزاع دست جمعی/ عاملان قتل دستگیر شدندعاملان درگیری دسته جمعی یاسوج دستگیر شدندقربانیان کرونا در هرمزگان به ۵۷۷ نفر رسیدندوضعیت کرونا در قم به مرحله قرمز رسید /بعد از بازگشایی‌ها ‌به ‌بحران رسید‌یم‌دریافت شهریه هنگام ثبت‌نام در مدارس دولتی خلاف مقررات است؛ صدور احکام مدیران متخلف به زودیتکذیب ادعای سگ‌کشی در مبارکه!خودروهای فرسوده عامل ۴۰ درصدی آلودگی هوای تهرانسرعت انتشار کرونا نسبت به اسفندماه ۹۸ در کاشان ۷ برابر شدعلت اصلی افسارگسیختگی قیمت‌ها در بازار مسکن چیست؟تازه نفس ها به خط شدنداجرای ۵۰۰ برنامه شاد فرهنگی در مشهد به مناسبت عید غدیرآمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۱۵ مردادآمار ابتلاء به کرونا در اصفهان ۱۵ مردادماهتداوم هوای غبارآلود در اصفهانشناساندن واقعه غدیر وظیفه همه است۹۰ بیمار کرونایی در بیمارستان بزرگ دزفول بستری هستند۵۶۴ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان فارس جان باختند